NoviBet

Εδώ παίζεις πάντα στην έδρα σου!
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:

Ποιος παίζει στα προκριματικά του Euro, ποιο τηλεοπτικό κανάλι δείχνει τα ματς, πώς κρίνεται η πρόκριση στα τελικά, σε συνδυασμό και με το UEFA Nations League. Ποιες οι καινοτομίες στη διοργάνωση του 2020.

Τα προκριματικά για την τελική φάση του Euro 2020, διεξάγονται από 21 Μαρτίου έως τις 19 Νοεμβρίου 2019. Τρεις ημέρες αργότερα θα διεξαχθούν τα πλέι οφ του UEFA Nations League όπου θα προκύψουν οι 4 τελευταίες ομάδες που θα δώσουν το «παρών» στα τελικά, μαζί με τις 20  που θα προκύψουν από τα προκριματικά.  Οι 55 ομάδες είναι χωρισμένες σε 10 ομίλους των 5 ή 6 η καθεμία. Η κάθε ομάδα παίζει εντός και εκτός έδρας με κάθε αντίπαλο. Προκρίνονται οι δύο πρώτοι κάθε ομίλου.

Καινοτομία της διοργάνωσης του Euro 2020, το γεγονός πως θα διεξαχθεί σε 12 ευρωπαϊκές πόλεις (από 12/06 έως 12/07), με τα ημιτελικά και τον μεγάλο τελικό να διεξάγονται στο Γουέμπλεϊ του Λονδίνου. Η απόφαση να διεξαχθεί με αυτή τη μορφή το τουρνουά, ανήκει στον πρώην πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας, Μισέλ Πλατινί και αφορά τη συμπλήρωση 60 ετών από το πρώτο Euro. Το επόμενο Ευρωπαϊκό, το 2024, έχει αποφασιστεί να διοργανωθεί στη Γερμανία.

Τι ισχύει στα προκριματικά του Euro 2020

Στην προκριματική φάση για το Euro 2020 (θα διεξαχθεί από 12 Ιουνίου ως 12 Ιουλίου) παίρνουν μέρος 55 ομάδες. Συμπεριλαμβάνονται και οι 12 που η τελική φάση θα διεξαχθεί στη χώρα τους. Πρόκειται για τις Αγγλία, Αζερμπαϊτζάν, Γερμανία, Δανία, Ιρλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Ρωσία, Ρουμανία, Σκωτία.

Οι διπλές αγωνιστικές θα διεξαχθούν τον Μάρτιο, τον Ιούνιο, τον Σεπτέμβριο, τον Οκτώβριο και τον Νοέμβριο του 2019. Περνούν στα τελικά οι δύο πρώτες του κάθε γκρουπ. Σε περίπτωση ισοβαθμίας στον όμιλο ισχύουν κατά σειρά.

1) Βαθμοί στα μεταξύ τους ματς. 2) Διαφορά τερμάτων στα μεταξύ τους ματς. 3) Καλύτερη επίθεση στα μεταξύ τους ματς. 4) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση στα μεταξύ τους ματς. 5) Διαφορά τερμάτων στον όμιλο. 6) Καλύτερη επίθεση στον όμιλο. 7) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση στον όμιλο. 8) Περισσότερες νίκες στον όμιλο. 9) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες στον όμιλο. 10) Πειθαρχικός έλεγχος (κίτρινη: 1 βαθμός ποινής, κόκκινη: 3 βαθμοί, κόκκινη από δύο κίτρινες: 3 βαθμοί, κίτρινη κάρτα μετά από απευθείας κόκκινη: 4 βαθμοί). 12) Θέση στο UEFA Nations League.

Προκριματικά Euro 2020: Το πρόγραμμα της Ελλάδας

Στον δέκατο προκριματικό όμιλο μετέχει η Ελλάδα, η οποία από τον Οκτώβριο του 2018 έχει στην τεχνική ηγεσία τον Άγγελο Αναστασιάδη. Είναι η πρώτη προκριματική φάση σε μεγάλη διοργάνωση υπό τον Έλληνα προπονητή, ο οποίος αντικατέστησε τον Μίκαελ Σκίμπε λίγο πριν την ολοκλήρωση του Nations League, της νεοσύστατης διοργάνωσης της ΟΥΕΦΑ. Ιταλία, Φινλανδία, Αρμενία, Βοσνία και Λιχτενστάιν καλείται να ξεπεράσει η εθνική μας ομάδα ώστε να προκριθεί σε ακόμα μία μεγάλη διοργάνωση μετά το Μουντιάλ του 2014.

1η Αγωνιστική
23/03/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΕΛΛΑΔΑ 0-2
23/03/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-0
23/03/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-1

2η Αγωνιστική
26/03/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
26/03/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 6-0
26/03/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΕΛΛΑΔΑ 2-2

3η Αγωνιστική
08/06/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-0
08/06/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
08/06/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ 0-3

4η Αγωνιστική
11/06/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
11/06/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-1
11/06/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-3

5η Αγωνιστική
05/09/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 19:00 (COSMOTE TV)
05/09/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 21:45 (EPSILON)
05/09/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 21:45 (COSMOTE TV)

6η Αγωνιστική
08/09/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 19:00 (COSMOTE TV)
08/09/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 21:45 (EPSILON)
08/09/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)

7η Αγωνιστική
12/10/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 19:00 (COSMOTE TV)
12/10/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
12/10/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 21:45 (EPSILON)

8η Αγωνιστική
15/10/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
15/10/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΙΤΑΛΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
15/10/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 21:45 (EPSILON)

9η Αγωνιστική
15/11/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 19:00 (COSMOTE TV)
15/11/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ19:00 (EPSILON)
15/11/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΙΤΑΛΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)

10η Αγωνιστική
18/11/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 21:45 (COSMOTE TV)
18/11/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 21:45 (COSMOTE TV)
18/11/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 21:45 (EPSILON)

 

Εdit my bet*: Ποτέ το στοίχημα σου δεν ήταν τόσο εύκολο! *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.


Προκριματικά Euro 2020 όμιλοι 

Γερμανία και Ολλανδία, μετά το Nations League, βρίσκονται αντιμέτωπες και στη φάση των ομίλων για την προκριματική φάση του Euro 2020, μετέχοντας στον τρίτο όμιλο. Στον δεύτερο μετέχει η κάτοχος της διοργάνωσης Πορτογαλία, η οποία κατέκτησε και το Nations League, που σημαίνει ότι θα είναι σίγουρα στο επόμενο Euro, ανεξαρτήτως σε τι θέση θα τερματίσει στο 2ο γκρουπ των προκριματικών. Στη διοργάνωση του 2020 δεν θα υπάρξει ομάδα που θα περάσει απευθείας ως διοργανώτρια. Στην τελική φάση, θα ισχύσει στο μεταξύ για πρώτη φορά σε επίπεδο τελικής φάσης Euro το μέτρο του VAR  που εφαρμόστηκε για πρώτη φορά στο Μουντιάλ της Ρωσίας το 2018.

Οι 55 ομάδες που απαρτίζουν τους 10 ομίλους των προκριματικών του Euro 2020 είναι:

1ος Ομιλος: Αγγλία, Τσεχία, Βουλγαρία, Μαυροβούνιο, Κόσοβο
2ος Ομιλος: Πορτογαλία Ουκρανία, Σερβία, Λιθουανία, Λουξεμβούργο
3ος Ομιλος: Ολλανδία, Γερμανία, Β. Ιρλανδία, Εσθονία, Λευκορωσία
4ος Ομιλος: Ελβετία, Δανία, Ιρλανδία, Γεωργία, Γιβραλτάρ
5ος Ομιλος: Κροατία, Ουαλία, Σλοβακία, Ουγγαρία, Αζερμπαϊτζάν
6ος Ομιλος: Ισπανία, Σουηδία, Νορβηγία, Ρουμανία, Νησιά Φερόε, Μάλτα
7ος Ομιλος: Πολωνία, Αυστρία, Ισραήλ, Σλοβενία, ΠΓΔΜ, Λετονία
8ος Ομιλος: Γαλλία, Ισλανδία, Τουρκία, Αλβανία, Μολδαβία, Ανδόρα
9ος Ομιλος: Βέλγιο, Ρωσία, Σκωτία, Κύπρος, Καζακστάν Σαν Μαρίνο
10ος Ομιλος: Ιταλία, Βοσνία, Φινλανδία, Ελλάδα, Αρμενία, Λιχτενστάιν

Οι πόλεις διεξαγωγής του Euro 2020

Οι χώρες που θα είναι διοργανώτριες, εφόσον προκριθούν στην τελική φάση, θα δώσουν δύο ματς στη φάση των ομίλων εντός έδρας, όπως έχει εγγυηθεί η ΦΙΦΑ. Σχετικά με τη φάση των νοκ-άουτ, δεν έχει ξεκαθαρίσει κάτι και όλα θα εξαρτηθούν από τις θέσεις που θα τερματίσουν στους ομίλους. Οι δύο ημιτελικοί και ο μεγάλος τελικός θα διεξαχθεί στο Γουέμπλεϊ του Λονδίνου. Θα είναι ο δεύτερος τελικός Euro μετά το 1996 στο συγκεκριμένο γήπεδο.

Συνοπτικά, οι χώρες οι πόλεις και τα γήπεδα διεξαγωγής του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος

Αζερμπαϊτζάν: Μπακού, Μπακού Στέντιουμ (68.700)
Δανία: Κοπεγχάγη, Πάρκεν Στέντιουμ (38.065)
Αγγλία: Λονδίνο, Γουέμπλεϊ (90.000)
Γερμανία: Μόναχο, Αλιάντζ Αρίνα (75.000)
Ουγγαρία: Βουδαπέστη, Πούσκας Αρένα (67.689)
Ιταλία: Ρώμη, Ολίμπικο (72.698)
Ολλανδία: Αμστερνταμ, Γιόχαν Κρόιφ Αρίνα (54.990)
Ιρλανδία: Δουβλίνο, Αβίβα Στέντιουμ (51.700)
Ρουμανία: Βουκουρέστι, Αρένα Νασιονάλ (67.889)
Ρωσία: Αγία Πετρούπολη, Κρεστίβσκι Στέντιουμ (68.134)
Σκωτία: Γλασκώβη, Χάμπτεν Παρκ (52.063)
Ισπανία: Μπιλμπάο, Σαν Μαμές (53.332)

Euro 2020 οι Τηλεοπτικές Μεταδόσεις

Ολα τα ματς, πλην της εθνικής μας ομάδας που μεταδίδονται από το Epsilon, θα τα δείξει ζωντανά ο Cosmote TV.

Δες εδω όλες τις Βαθμολογίες και τα Στατιστικά για τα Προκριματικά Euro 2020

Προκριματικά Euro 2020: Πανόραμα και πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
21/03/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΣΚΩΤΙΑ 3-0
21/03/2019        19:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 5-0
21/03/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 4-0
21/03/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 2-0
21/03/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2-1
21/03/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 2-0
21/03/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0-1
21/03/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΛΕΤΟΝΙΑ 3-1
21/03/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-1
21/03/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΡΩΣΙΑ 3-1
22/03/2019        19:00    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 1-1
22/03/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ 5-0
22/03/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2-1
22/03/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-0
22/03/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 0-2
22/03/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 0-2
22/03/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 1-4
23/03/2019        16:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 0-2
23/03/2019        19:00    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1
23/03/2019        19:00    ΜΑΛΤΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 2-1
23/03/2019        19:00    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-0
23/03/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΕΛΛΑΔΑ 0-2

2η Αγωνιστική
24/03/2019        16:00    ΟΥΑΛΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-0
24/03/2019        16:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΡΩΣΙΑ 0-4
24/03/2019        19:00    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 2-1
24/03/2019        19:00    ΙΣΡΑΗΛ - ΑΥΣΤΡΙΑ 4-2
24/03/2019        19:00    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΣΚΩΤΙΑ 0-2
24/03/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2-3
24/03/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 2-1
24/03/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 2-0
24/03/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΠΓΔΜ 1-1
24/03/2019        21:45    ΚΥΠΡΟΣ - ΒΕΛΓΙΟ 0-2
25/03/2019        19:00    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 4-0
25/03/2019        21:45    ΚΟΣΟΒΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1-1
25/03/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΑΓΓΛΙΑ 1-5
25/03/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 1-2
25/03/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 1-1
25/03/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 0-3
25/03/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 4-0
26/03/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
26/03/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ 1-0
26/03/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΔΑΝΙΑ 3-3
26/03/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 0-2
26/03/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 3-3
26/03/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 4-1
26/03/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 2-2
26/03/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 6-0

Οι μεγάλες διοργανώσεις είναι στη Novibet

3η Αγωνιστική
07/06/2019        19:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 3-0
07/06/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 2-1
07/06/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΚΟΣΟΒΟ 1-1
07/06/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-1
07/06/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 5-0
07/06/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-1
07/06/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΙΣΠΑΝΙΑ 1-4
07/06/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2-2
07/06/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΜΑΛΤΑ 3-0
07/06/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-0
07/06/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0-1
07/06/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 0-3
08/06/2019        16:00    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ 2-1
08/06/2019        16:00    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 1-0
08/06/2019        19:00    ΕΣΘΟΝΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-2
08/06/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 1-3
08/06/2019        19:00    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 1-0
08/06/2019        19:00    ΡΩΣΙΑ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 9-0
08/06/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
08/06/2019        19:00    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ  - ΒΟΣΝΙΑ 2-0
08/06/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-2
08/06/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 2-0
08/06/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 3-0
08/06/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ 2-1
08/06/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ 0-3

4η Αγωνιστική
10/06/2019        21:45    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ 2-3
10/06/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 3-0
10/06/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 4-1
10/06/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-0
10/06/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ 5-1
10/06/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 2-0
10/06/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 0-2
10/06/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ -  ΡΟΥΜΑΝΙΑ 0-4
10/06/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 3-0
10/06/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΑΥΣΤΡΙΑ 1-4
10/06/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 0-5
10/06/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 4-0
11/06/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 4-0
11/06/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-5
11/06/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1
11/06/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 8-0
11/06/2019        21:45    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ 1-0
11/06/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 2-0
11/06/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΓΑΛΛΙΑ 0-4
11/06/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 2-1
11/06/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΣΚΩΤΙΑ 3-0
11/06/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ 1-0
11/06/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-3
11/06/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ 2-1
11/06/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2

5η Αγωνιστική
05/09/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
05/09/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΔΑΝΙΑ
05/09/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ
05/09/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΣΟΥΗΔΙΑ
05/09/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΜΑΛΤΑ
05/09/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ
05/09/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΠΓΔΜ
05/09/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ
05/09/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
06/09/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
06/09/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
06/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ
06/09/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
06/09/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ
06/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ
06/09/2019        21:45    ΚΥΠΡΟΣ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
06/09/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΒΕΛΓΙΟ
06/09/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΡΩΣΙΑ
07/09/2019        16:00    ΚΟΣΟΒΟ - ΤΣΕΧΙΑ
07/09/2019        19:00    ΑΓΓΛΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
07/09/2019        19:00    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ
07/09/2019        19:00    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ
07/09/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
07/09/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ
07/09/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ

6η Αγωνιστική
08/09/2019        16:00    ΙΣΠΑΝΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ
08/09/2019        19:00    ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΑΝΙΑ
08/09/2019        19:00    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
08/09/2019        19:00    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΜΑΛΤΑ
08/09/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ
08/09/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ
08/09/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
08/09/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ
09/09/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΚΡΟΑΤΙΑ
09/09/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
09/09/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ
09/09/2019        21:45    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ
09/09/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΠΓΔΜ
09/09/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ
09/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ
09/09/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
09/09/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΚΥΠΡΟΣ
09/09/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ
10/09/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ
10/09/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΤΣΕΧΙΑ
10/09/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
10/09/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΣΕΡΒΙΑ
10/09/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ
10/09/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ
10/09/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ

Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές στην Interwetten (21+)

7η Αγωνιστική
10/10/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΚΥΠΡΟΣ
10/10/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ
10/10/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
10/10/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ
10/10/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ
10/10/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ
10/10/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ
10/10/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ
10/10/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
10/10/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΣΚΩΤΙΑ
11/10/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ
11/10/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
11/10/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
11/10/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
11/10/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ
11/10/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ
11/10/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ
12/10/2019        16:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ
12/10/2019        19:00    ΔΑΝΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ
12/10/2019        19:00    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ
12/10/2019        19:00    ΒΟΣΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
12/10/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ
12/10/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ
12/10/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
12/10/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΑΡΜΕΝΙΑ

8η Αγωνιστική
13/10/2019        16:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΒΕΛΓΙΟ
13/10/2019        19:00    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
13/10/2019        19:00    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
13/10/2019        19:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΡΩΣΙΑ
13/10/2019        19:00    ΣΚΩΤΙΑ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ
13/10/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
13/10/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ ΚΡΟΑΤΙΑ
13/10/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΠΓΔΜ
13/10/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ
14/10/2019        21:45    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ
14/10/2019        21:45    ΚΟΣΟΒΟ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/10/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ
14/10/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
14/10/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ
14/10/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ
14/10/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΓΕΩΡΓΙΑ
15/10/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ
15/10/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΜΑΛΤΑ
15/10/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ
15/10/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΛΕΤΟΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΒΟΣΝΙΑ
15/10/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΙΤΑΛΙΑ

9η Αγωνιστική
14/11/2019        19:00    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ
14/11/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ
14/11/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
14/11/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
14/11/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
14/11/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ
14/11/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ
15/11/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ
15/11/2019        19:00    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ
15/11/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
15/11/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ
15/11/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ
15/11/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ
15/11/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΜΑΛΤΑ
15/11/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ
16/11/2019        16:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΣΚΩΤΙΑ
16/11/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΟΥΑΛΙΑ
16/11/2019        19:00    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ
16/11/2019        19:00    ΡΩΣΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ
16/11/2019        19:00    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
16/11/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
16/11/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
16/11/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ
16/11/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΠΓΔΜ
16/11/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΠΟΛΩΝΙΑ

10η Αγωνιστική
17/11/2019        16:00    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
17/11/2019        16:00    ΣΕΡΒΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ
17/11/2019        19:00    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ
17/11/2019        19:00    ΚΟΣΟΒΟ - ΑΓΓΛΙΑ
17/11/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ
17/11/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ
17/11/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ
18/11/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΕΛΒΕΤΙΑ
18/11/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΑΝΙΑ
18/11/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ
18/11/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 
18/11/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ
18/11/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 
18/11/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ
18/11/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΒΟΣΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
19/11/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
19/11/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ
19/11/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΙΣΡΑΗΛ
19/11/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ
19/11/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ
19/11/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΚΥΠΡΟΣ
19/11/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΡΩΣΙΑ
19/11/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΚΑΖΑΚΑΣΤΑΝ
 

Sportingbet: Οι μεγαλύτερες διοργανώσεις «παίζουν» σε live streaming*. (21+) *ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι αποδόσεις για τον τίτλο σε Ελλάδα και στα μεγάλα πρωταθλήματα

Η προετοιμασία για τη νέα χρονιά έχει ξεκινήσει, το πρόγραμμα έχει γίνει γνωστό στα περισσότερα πρωταθλήματα και όσο περνάει ο καιρός πλησιάζουμε στην πρεμιέρα της σεζόν 2019-20.

Μεταγραφές 2019-20: Οι κινήσεις στην Ευρώπη και στη Σούπερ Λιγκ

Το Kingbet σας ενημερώνει καθημερινά για τις σημαντικότερες μεταγραφές στην Ευρώπη.

Τένις Γουίμπλεντον 2019: Πρόγραμμα, αποδόσεις, στοίχημα

Το τρίτο κατά σειρά Γκραν Σλαμ της σεζόν είναι το Γουίμπλεντον της Αγγλίας.

Στοίχημα Βουλευτικές Εκλογές 2019: Οι πρώτες αποδόσεις

Τα σχολεία θα γίνουν… δεύτερο σπίτι μας το φετινό καλοκαίρι, αφού μετά τις Ευρωεκλογές και τις Αυτοδιοικητικές βρίσκονται προ των πυλών (Κυριακή 7 Ιουλίου) και οι Βουλευτικές Εκλογές.

Οι αποστολές του Μουντομπάσκετ 2019 - Τα ρόστερ

Μπορεί να έχουμε μπροστά μας αρκετό καιρό πριν από το πρώτο τζάμπολ του Μουντομπάσκετ 2019 της Κίνας (31 Αυγούστου – 15 Σεπτεμβρίου), και να μην έχει ακόμη ολοκληρωθεί η δράση στα κορυφαία ευρωπαϊκ

To Κόπα Αμέρικα έως τώρα: Οι αποδόσεις, οι εκπλήξεις, τα μακροχρόνια

Το πρώτο… ημίχρονο του φετινού Κόπα Αμέρικα πέρασε στην ιστορία, με το τέλος της φάσης των ομίλων.

Η πορεία του Τσιτσιπά το 2019 μέσα από τις στοιχηματικές!

Το μέλλον του Στέφανου Τσιτσιπά για το ελληνικό και παγκόσμιο τένις είναι δικό του.

Η Novibet Premium Χορηγός του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ios 2019 στηρίζει το Beach Volley

Η καρδιά του ελληνικού Beach Volley χτυπάει στην Ίο το Σαββατοκύριακο 29-30 Ιουνίου, με τη διεξαγωγή του Ios Open 2019, που εντάσσεται στο καλεντάρι του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ανδρών-Γυναικών.

Τα ειδικά στοιχήματα για τη Σούπερ Λιγκ 2019-20

Το χτίσιμο της νέας σεζόν στην ελληνική Σούπερ Λιγκ έχει ξεκινήσει, οι ομάδες έχουν προχωρήσει με τις μεταγραφικές κινήσεις τους και άπαντες περιμένουν την έναρξη του πρωταθλήματος.

Μουντομπάσκετ: Στοίχημα στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (UPDATE)

Στο κείμενο που ακολουθεί θα διαβάσετε ποια είναι τα καλύτερα ειδικά στοιχήματα με αφορμή το προσεχές Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μουντομπάσκετ).

Bwin - Στοίχημα με καλύτερες αποδόσεις!
Bwin

Στοίχημα με καλύτερες αποδόσεις!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
NoviBet - Εδώ παίζεις πάντα στην έδρα σου!
NoviBet

Εδώ παίζεις πάντα στην έδρα σου!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Stoiximan - Κορυφαίο Live Στοίχημα!
Stoiximan

Κορυφαίο Live Στοίχημα!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Pamestoixima.gr - Το νέο Pamestoixima.gr είναι εδώ!
Pamestoixima.gr

Το νέο Pamestoixima.gr είναι εδώ!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Winmasters - Το PulseBet είναι εδώ!
Winmasters

Το PulseBet είναι εδώ!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Interwetten - Betting is our sport!
Interwetten

Betting is our sport!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
SportingBet - Το παιχνίδι… ζωντανεύει!
SportingBet

Το παιχνίδι… ζωντανεύει!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Betshop - Η Λίγκα του Πρωταθλητή!
Betshop

Η Λίγκα του Πρωταθλητή!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Netbet - Τα Παιχνίδια πιο Συναρπαστικά!
Netbet

Τα Παιχνίδια πιο Συναρπαστικά!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
VistaBet - Εδώ κάνεις παιχνίδι!
VistaBet

Εδώ κάνεις παιχνίδι!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Goalbet - Παίρνουμε το παιχνίδι στα σοβαρά!
Goalbet

Παίρνουμε το παιχνίδι στα σοβαρά!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Championsbet - Πρωταθλητές στις αποδόσεις!
Championsbet

Πρωταθλητές στις αποδόσεις!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Bet365 - Κορυφαίο live betting!
Bet365

Κορυφαίο live betting!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ