NoviBet

Το παιχνίδι όπως θα ήθελες να είναι!
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:

Οι ομάδες που προκρίθηκαν στο Euro 2020

Η διαδικασία των προκριματικών των ομίλων του Euro 2020 τελείωσε και οι 20 ομάδες (οι δύο πρώτες των 10 γκρουπ) που πέρασαν στην τελική φάση της διοργάνωσης είναι οι εξής:

1ος όμιλος: Αγγλία, Τσεχία
2ος όμιλος: Ουκρανία, Πορτογαλία
3ος όμιλος: Γερμανία, Ολλανδία
4ος όμιλος: Ελβετία, Δανία
5ος όμιλος: Κροατία, Ουαλία
6ος όμιλος: Ισπανία, Σουηδία
7ος όμιλος: Πολωνία, Αυστρία
8ος όμιλος: Γαλλία, Τουρκία
9ος όμιλος: Βέλγιο, Ρωσία
10ος όμιλος: Ιταλία, Φινλανδία

Δυστυχώς η Ελλάδα, παρά τις πολύ καλές εμφανίσεις και τα νικηφόρα αποτελέσματα των τελευταίων αγωνιστικών, τερμάτισε στην 3η θέση του τελευταίου ομίλου και έμεινε εκτός τελικής φάσης. Επίσης, για μία θέση, έχασε την ευκαιρία να δώσει το παρόν στα πλέι οφ του Nations League, εκεί όπου θα δοθούν τα τελευταία 4 εισιτήρια. Η κλήρωση για τους ομίλους της τελικής φάσης του Euro 2020 έχει προγραμματιστεί για τις 30 Νοεμβρίου.

 

Nations League

 

Τα πλέι οφ του Nations League

Από τα πλέι οφ θα προκύψουν οι τέσσερις χώρες που θα συμπληρώσουν τις 20 που ήδη έχουν περάσει από την προκριματική φάση που ολοκληρώθηκε την Τρίτη (19/11). Οι ημιτελικοί θα γίνουν στις 26 Μαρτίου και οι τελικοί στις 31 Μαρτίου.

Από την League Α θα προκριθεί στο Euro μία από τις Ισλανδία, Ουγγαρία, Βουλγαρία και Ρουμανία. Η κλήρωση έχει ως εξής:

Ισλανδία-Ρουμανία

Βουλγαρία-Ουγγαρία

Οι νικήτριες ομάδες (μονά ματς) θα δώσουν τον τελικό στην έδρα της νικήτριας ομάδας του δεύτερου ζευγαριού (Βουλγαρίας ή Ουγγαρίας).

 

Από τη League B θα προκριθεί στο Euro μία από τις Βοσνία, Β. Ιρλανδία, Σλοβακία, Ιρλανδία. Εδώ είχαμε ορισμό και τα ζευγάρια είναι:

Βοσνία-Β.Ιρλανδία

Σλοβακία-Ιρλανδία

Οι νικήτριες ομάδες θα δώσουν τον τελικό στην έδρα της νικήτριας ομάδας του πρώτου ζευγαριού (Βοσνίας ή Β. Ιρλανδίας).

 

Από τη League C θα προκριθεί στο Euro μία από τις Σκωτία, Νορβηγία, Σερβία, Ισραήλ. Η κλήρωση:

Σκωτία-Ισραήλ

Νορβηγία-Σερβία

Οι νικήτριες ομάδες θα δώσουν τον τελικό στην έδρα της νικήτριας ομάδας του δεύτερου ζευγαριού (Νορβηγίας ή Σερβίας).

 

Από τη League D θα προκριθεί στο Euro μία από τις Γεωργία, Λευκορωσία, Β. Μακεδονία, Κόσοβο. Η κλήρωση είχε ως εξής:

Γεωργία-Λευκορωσία

Βόρεια Μακεδονία-Κόσοβο
 

Οι νικήτριες ομάδες θα δώσουν τον τελικό στην έδρα της νικήτριας ομάδας του πρώτου ζευγαριού (Γεωργίας ή Λευκορωσίας).

 

Προκριματικά Euro 2020: Το πρόγραμμα της Ελλάδας

Στον δέκατο προκριματικό όμιλο μετείχε η Ελλάδα, η οποία από τον Οκτώβριο του 2018 έχει στην τεχνική ηγεσία τον Άγγελο Αναστασιάδη και ύστερα αντικαταστάθηκε από τον Τζον Φαν'τ Σιπ. 

1η Αγωνιστική
23/03/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΕΛΛΑΔΑ 0-2
23/03/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-0
23/03/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-1

2η Αγωνιστική
26/03/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
26/03/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 6-0
26/03/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΕΛΛΑΔΑ 2-2

3η Αγωνιστική
08/06/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-0
08/06/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
08/06/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ 0-3

4η Αγωνιστική
11/06/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
11/06/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-1
11/06/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-3

5η Αγωνιστική
05/09/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 1-3
05/09/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 1-0
05/09/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 5-0

6η Αγωνιστική
08/09/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 4-2
08/09/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 1-1
08/09/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 1-2

7η Αγωνιστική
12/10/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 4-1
12/10/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΑΡΜΕΝΙΑ 1-1
12/10/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 2-0

8η Αγωνιστική
15/10/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 3-0
15/10/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΙΤΑΛΙΑ 0-5
15/10/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 2-1

9η Αγωνιστική
15/11/2019        ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
15/11/2019        ΑΡΜΕΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 0-1
15/11/2019        ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. - ΙΤΑΛΙΑ 0-3

10η Αγωνιστική
18/11/2019        ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΒΟΣΝΙΑ/ΕΡΖ. 0-3
18/11/2019        ΙΤΑΛΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 9-1
18/11/2019        ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-1

 

Εdit my bet*: Ποτέ το στοίχημα σου δεν ήταν τόσο εύκολο! *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

 

Οι πόλεις διεξαγωγής του Euro 2020

Οι χώρες που θα είναι διοργανώτριες, εφόσον προκριθούν στην τελική φάση, θα δώσουν δύο ματς στη φάση των ομίλων εντός έδρας, όπως έχει εγγυηθεί η ΦΙΦΑ. Σχετικά με τη φάση των νοκ-άουτ, δεν έχει ξεκαθαρίσει κάτι και όλα θα εξαρτηθούν από τις θέσεις που θα τερματίσουν στους ομίλους. Οι δύο ημιτελικοί και ο μεγάλος τελικός θα διεξαχθεί στο Γουέμπλεϊ του Λονδίνου. Θα είναι ο δεύτερος τελικός Euro μετά το 1996 στο συγκεκριμένο γήπεδο.

Συνοπτικά, οι χώρες οι πόλεις και τα γήπεδα διεξαγωγής του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος

Αζερμπαϊτζάν: Μπακού, Μπακού Στέντιουμ (68.700)
Δανία: Κοπεγχάγη, Πάρκεν Στέντιουμ (38.065)
Αγγλία: Λονδίνο, Γουέμπλεϊ (90.000)
Γερμανία: Μόναχο, Αλιάντζ Αρίνα (75.000)
Ουγγαρία: Βουδαπέστη, Πούσκας Αρένα (67.689)
Ιταλία: Ρώμη, Ολίμπικο (72.698)
Ολλανδία: Αμστερνταμ, Γιόχαν Κρόιφ Αρίνα (54.990)
Ιρλανδία: Δουβλίνο, Αβίβα Στέντιουμ (51.700)
Ρουμανία: Βουκουρέστι, Αρένα Νασιονάλ (67.889)
Ρωσία: Αγία Πετρούπολη, Κρεστίβσκι Στέντιουμ (68.134)
Σκωτία: Γλασκώβη, Χάμπτεν Παρκ (52.063)
Ισπανία: Μπιλμπάο, Σαν Μαμές (53.332)

Δες εδω όλες τις Βαθμολογίες και τα Στατιστικά για τα Προκριματικά Euro 2020

Προκριματικά Euro 2020 όμιλοι 

Γερμανία και Ολλανδία, μετά το Nations League, βρίσκονται αντιμέτωπες και στη φάση των ομίλων για την προκριματική φάση του Euro 2020, μετέχοντας στον τρίτο όμιλο. Στον δεύτερο μετέχει η κάτοχος της διοργάνωσης Πορτογαλία, η οποία κατέκτησε και το Nations League, που σημαίνει ότι θα είναι σίγουρα στο επόμενο Euro, ανεξαρτήτως σε τι θέση θα τερματίσει στο 2ο γκρουπ των προκριματικών. Στη διοργάνωση του 2020 δεν θα υπάρξει ομάδα που θα περάσει απευθείας ως διοργανώτρια. Στην τελική φάση, θα ισχύσει στο μεταξύ για πρώτη φορά σε επίπεδο τελικής φάσης Euro το μέτρο του VAR  που εφαρμόστηκε για πρώτη φορά στο Μουντιάλ της Ρωσίας το 2018.

Τα προκριματικά για την τελική φάση του Euro 2020 ολοκληρώθηκαν από τις 21 Μαρτίου έως τις 19 Νοεμβρίου 2019. Τρεις ημέρες αργότερα έγινε η κλήρωση για τα πλέι οφ του UEFA Nations League όπου θα προκύψουν οι 4 τελευταίες ομάδες που θα δώσουν το «παρών» στα τελικά, μαζί με τις 20  που θα προκύψουν από τα προκριματικά. 

Καινοτομία της διοργάνωσης του Euro 2020, το γεγονός πως θα διεξαχθεί σε 12 ευρωπαϊκές πόλεις (από 12/06 έως 12/07), με τα ημιτελικά και τον μεγάλο τελικό να διεξάγονται στο Γουέμπλεϊ του Λονδίνου. Η απόφαση να διεξαχθεί με αυτή τη μορφή το τουρνουά, ανήκει στον πρώην πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας, Μισέλ Πλατινί και αφορά τη συμπλήρωση 60 ετών από το πρώτο Euro. Το επόμενο Ευρωπαϊκό, το 2024, έχει αποφασιστεί να διοργανωθεί στη Γερμανία.

Οι 55 ομάδες που απαρτίζουν τους 10 ομίλους των προκριματικών του Euro 2020 είναι:

1ος Ομιλος: Αγγλία, Τσεχία, Βουλγαρία, Μαυροβούνιο, Κόσοβο
2ος Ομιλος: Πορτογαλία Ουκρανία, Σερβία, Λιθουανία, Λουξεμβούργο
3ος Ομιλος: Ολλανδία, Γερμανία, Β. Ιρλανδία, Εσθονία, Λευκορωσία
4ος Ομιλος: Ελβετία, Δανία, Ιρλανδία, Γεωργία, Γιβραλτάρ
5ος Ομιλος: Κροατία, Ουαλία, Σλοβακία, Ουγγαρία, Αζερμπαϊτζάν
6ος Ομιλος: Ισπανία, Σουηδία, Νορβηγία, Ρουμανία, Νησιά Φερόε, Μάλτα
7ος Ομιλος: Πολωνία, Αυστρία, Ισραήλ, Σλοβενία, ΠΓΔΜ, Λετονία
8ος Ομιλος: Γαλλία, Ισλανδία, Τουρκία, Αλβανία, Μολδαβία, Ανδόρα
9ος Ομιλος: Βέλγιο, Ρωσία, Σκωτία, Κύπρος, Καζακστάν Σαν Μαρίνο
10ος Ομιλος: Ιταλία, Βοσνία, Φινλανδία, Ελλάδα, Αρμενία, Λιχτενστάιν

Προκριματικά Euro 2020: Πανόραμα και πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
21/03/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΣΚΩΤΙΑ 3-0
21/03/2019        19:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 5-0
21/03/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 4-0
21/03/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 2-0
21/03/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2-1
21/03/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 2-0
21/03/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0-1
21/03/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΛΕΤΟΝΙΑ 3-1
21/03/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-1
21/03/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΡΩΣΙΑ 3-1
22/03/2019        19:00    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 1-1
22/03/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ 5-0
22/03/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2-1
22/03/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-0
22/03/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 0-2
22/03/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 0-2
22/03/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 1-4
23/03/2019        16:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 0-2
23/03/2019        19:00    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1
23/03/2019        19:00    ΜΑΛΤΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 2-1
23/03/2019        19:00    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-1
23/03/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-0
23/03/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΕΛΛΑΔΑ 0-2

2η Αγωνιστική
24/03/2019        16:00    ΟΥΑΛΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-0
24/03/2019        16:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΡΩΣΙΑ 0-4
24/03/2019        19:00    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 2-1
24/03/2019        19:00    ΙΣΡΑΗΛ - ΑΥΣΤΡΙΑ 4-2
24/03/2019        19:00    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΣΚΩΤΙΑ 0-2
24/03/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2-3
24/03/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 2-1
24/03/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 2-0
24/03/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΠΓΔΜ 1-1
24/03/2019        21:45    ΚΥΠΡΟΣ - ΒΕΛΓΙΟ 0-2
25/03/2019        19:00    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 4-0
25/03/2019        21:45    ΚΟΣΟΒΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1-1
25/03/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΑΓΓΛΙΑ 1-5
25/03/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 1-2
25/03/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 1-1
25/03/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 0-3
25/03/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 4-0
26/03/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2
26/03/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ 1-0
26/03/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΔΑΝΙΑ 3-3
26/03/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 0-2
26/03/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 3-3
26/03/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 4-1
26/03/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 2-2
26/03/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 6-0

Οι μεγάλες διοργανώσεις είναι στη Novibet

3η Αγωνιστική
07/06/2019        19:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 3-0
07/06/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 2-1
07/06/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΚΟΣΟΒΟ 1-1
07/06/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-1
07/06/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 5-0
07/06/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-1
07/06/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΙΣΠΑΝΙΑ 1-4
07/06/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2-2
07/06/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΜΑΛΤΑ 3-0
07/06/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 1-0
07/06/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0-1
07/06/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 0-3
08/06/2019        16:00    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ 2-1
08/06/2019        16:00    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 1-0
08/06/2019        19:00    ΕΣΘΟΝΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 1-2
08/06/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 1-3
08/06/2019        19:00    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 1-0
08/06/2019        19:00    ΡΩΣΙΑ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 9-0
08/06/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
08/06/2019        19:00    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ  - ΒΟΣΝΙΑ 2-0
08/06/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-2
08/06/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 2-0
08/06/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 3-0
08/06/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ 2-1
08/06/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ 0-3

4η Αγωνιστική
10/06/2019        21:45    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ 2-3
10/06/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 3-0
10/06/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 4-1
10/06/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 1-0
10/06/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ 5-1
10/06/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 2-0
10/06/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 0-2
10/06/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ -  ΡΟΥΜΑΝΙΑ 0-4
10/06/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 3-0
10/06/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΑΥΣΤΡΙΑ 1-4
10/06/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 0-5
10/06/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 4-0
11/06/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 4-0
11/06/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-5
11/06/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-1
11/06/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 8-0
11/06/2019        21:45    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ 1-0
11/06/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 2-0
11/06/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΓΑΛΛΙΑ 0-4
11/06/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 2-1
11/06/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΣΚΩΤΙΑ 3-0
11/06/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ 1-0
11/06/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 2-3
11/06/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ 2-1
11/06/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 0-2

5η Αγωνιστική
05/09/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 1-3
05/09/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΔΑΝΙΑ 0-6
05/09/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 1-1
05/09/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΣΟΥΗΔΙΑ 0-4
05/09/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΜΑΛΤΑ 2-0
05/09/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 1-2
05/09/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΠΓΔΜ 1-1
05/09/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 5-0
05/09/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 1-0
06/09/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 1-2
06/09/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ 2-4
06/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 0-4
06/09/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2-1
06/09/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 6-0
06/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ 2-0
06/09/2019        21:45    ΚΥΠΡΟΣ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 1-1
06/09/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΒΕΛΓΙΟ 0-4
06/09/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΡΩΣΙΑ 1-2
07/09/2019        16:00    ΚΟΣΟΒΟ - ΤΣΕΧΙΑ 2-1
07/09/2019        19:00    ΑΓΓΛΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 4-0
07/09/2019        19:00    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 0-3
07/09/2019        19:00    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 3-0 
07/09/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2-4
07/09/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 4-1
07/09/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 1-0

6η Αγωνιστική
08/09/2019        16:00    ΙΣΠΑΝΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 4-0
08/09/2019        19:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΔΑΝΙΑ 0-0 
08/09/2019        19:00    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 4-0
08/09/2019        19:00    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΜΑΛΤΑ 1-0
08/09/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ 4-2
08/09/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 1-1
08/09/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 1-2
08/09/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 1-1
09/09/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΚΡΟΑΤΙΑ 1-1
09/09/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ 0-4
09/09/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-2
09/09/2019        21:45    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 1-2
09/09/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΠΓΔΜ 0-2
09/09/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ 0-0
09/09/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 3-2
09/09/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 1-0
09/09/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΚΥΠΡΟΣ 0-4
09/09/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ 0-4
10/09/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ 5-3
10/09/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΤΣΕΧΙΑ 0-3
10/09/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1-5
10/09/2019        21:45    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΣΕΡΒΙΑ 1-3
10/09/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 4-2
10/09/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 3-0
10/09/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 0-4

Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές στην Interwetten (21+)

7η Αγωνιστική
10/10/2019        17:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΚΥΠΡΟΣ 1-2
10/10/2019        21:45    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 0-0
10/10/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 3-1
10/10/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 3-0
10/10/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΟΥΑΛΙΑ 1-1
10/10/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΙΣΡΑΗΛ 3-1
10/10/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 2-1
10/10/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0-3
10/10/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 9-0
10/10/2019        21:45    ΡΩΣΙΑ - ΣΚΩΤΙΑ 4-0
11/10/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ 2-1
11/10/2019        21:45    ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 0-0
11/10/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 3-0
11/10/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 2-0
11/10/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 1-0
11/10/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 0-1
11/10/2019        21:45    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 1-0
12/10/2019        16:00    ΓΕΩΡΓΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 0-0
12/10/2019        19:00    ΔΑΝΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 1-0
12/10/2019        19:00    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 0-3
12/10/2019        19:00    ΒΟΣΝΙΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 4-1
12/10/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 0-4
12/10/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 1-1
12/10/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 2-0
12/10/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΑΡΜΕΝΙΑ 1-1

8η Αγωνιστική
13/10/2019        16:00    ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ - ΒΕΛΓΙΟ 0-2
13/10/2019        19:00    ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ 1-2
13/10/2019        19:00    ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 1-0
13/10/2019        19:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΡΩΣΙΑ 0-5
13/10/2019        19:00    ΣΚΩΤΙΑ - ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ 6-0
13/10/2019        21:45    ΕΣΘΟΝΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 0-3
13/10/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 1-1
13/10/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΠΓΔΜ 2-0
13/10/2019        21:45    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ 0-1
14/10/2019        21:45    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ 0-6
14/10/2019        21:45    ΚΟΣΟΒΟ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 2-0
14/10/2019        21:45    ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 1-2
14/10/2019        21:45    ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2-1
14/10/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 1-1
14/10/2019        21:45    ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 2-0
14/10/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΑΛΒΑΝΙΑ 0-4
15/10/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΓΕΩΡΓΙΑ 2-3
15/10/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ 2-0
15/10/2019        21:45    Ν. ΦΕΡΟΕ - ΜΑΛΤΑ 1-0
15/10/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 1-1
15/10/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 1-1
15/10/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΛΕΤΟΝΙΑ 3-1
15/10/2019        21:45    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 3-0
15/10/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΒΟΣΝΙΑ 2-1
15/10/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΙΤΑΛΙΑ 0-5

9η Αγωνιστική
14/11/2019        19:00    ΤΟΥΡΚΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 0-0
14/11/2019        21:45    ΤΣΕΧΙΑ - ΚΟΣΟΒΟ 2-1
14/11/2019        21:45    ΑΓΓΛΙΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ 7-0
14/11/2019        21:45    ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 6-0
14/11/2019        21:45    ΣΕΡΒΙΑ - ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ 3-2
14/11/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΑΝΔΟΡΡΑ 2-2
14/11/2019        21:45    ΓΑΛΛΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ 2-1
15/11/2019        19:00    ΑΡΜΕΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ 0-1
15/11/2019        19:00    ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ 3-0
15/11/2019        21:45    ΔΑΝΙΑ - ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ 6-0
15/11/2019        21:45    ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ 1-0
15/11/2019        21:45    ΝΟΡΒΗΓΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 4-0
15/11/2019        21:45    ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 0-2
15/11/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΜΑΛΤΑ 7-0
15/11/2019        21:45    ΒΟΣΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ 0-3
16/11/2019        16:00    ΚΥΠΡΟΣ - ΣΚΩΤΙΑ 1-2
16/11/2019        19:00    ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΟΥΑΛΙΑ 0-2
16/11/2019        19:00    ΣΛΟΒΕΝΙΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ 1-0
16/11/2019        19:00    ΡΩΣΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ 1-4
16/11/2019        19:00    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 1-3
16/11/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ 4-0
16/11/2019        21:45    Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ 0-0
16/11/2019        21:45    ΚΡΟΑΤΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ 3-1
16/11/2019        21:45    ΑΥΣΤΡΙΑ - ΠΓΔΜ 2-1
16/11/2019        21:45    ΙΣΡΑΗΛ - ΠΟΛΩΝΙΑ 1-2

10η Αγωνιστική
17/11/2019        16:00    ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 0-2
17/11/2019        16:00    ΣΕΡΒΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ 2-2
17/11/2019        19:00    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ 1-0
17/11/2019        19:00    ΚΟΣΟΒΟ - ΑΓΓΛΙΑ 0-4
17/11/2019        21:45    ΑΛΒΑΝΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 0-2
17/11/2019        21:45    ΑΝΔΟΡΡΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ 0-2
17/11/2019        21:45    ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 1-2
18/11/2019        21:45    ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ - ΕΛΒΕΤΙΑ 1-6
18/11/2019        21:45    ΙΡΛΑΝΔΙΑ - ΔΑΝΙΑ 1-1
18/11/2019        21:45    ΜΑΛΤΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ 1-2
18/11/2019        21:45    ΙΣΠΑΝΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 5-0
18/11/2019        21:45    ΣΟΥΗΔΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕ 3-0
18/11/2019        21:45    ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ 2-1
18/11/2019        21:45    ΙΤΑΛΙΑ - ΑΡΜΕΝΙΑ 9-1
18/11/2019        21:45    ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ - ΒΟΣΝΙΑ 0-3
19/11/2019        21:45    ΓΕΡΜΑΝΙΑ - Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ 6-1
19/11/2019        21:45    ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΕΣΘΟΝΙΑ 5-0
19/11/2019        21:45    ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2-0
19/11/2019        21:45    ΟΥΑΛΙΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ 2-0
19/11/2019        21:45    ΠΓΔΜ - ΙΣΡΑΗΛ 1-0
19/11/2019        21:45    ΛΕΤΟΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ 1-0
19/11/2019        21:45    ΠΟΛΩΝΙΑ - ΣΛΟΒΕΝΙΑ 3-2
19/11/2019        21:45    ΒΕΛΓΙΟ - ΚΥΠΡΟΣ 6-1
19/11/2019        21:45    ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ - ΡΩΣΙΑ 0-5
19/11/2019        21:45    ΣΚΩΤΙΑ - ΚΑΖΑΚΑΣΤΑΝ 3-1

Τι ισχύει στα προκριματικά του Euro 2020

Στην προκριματική φάση για το Euro 2020 (θα διεξαχθεί από 12 Ιουνίου ως 12 Ιουλίου) παίρνουν μέρος 55 ομάδες. Συμπεριλαμβάνονται και οι 12 που η τελική φάση θα διεξαχθεί στη χώρα τους. Πρόκειται για τις Αγγλία, Αζερμπαϊτζάν, Γερμανία, Δανία, Ιρλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Ρωσία, Ρουμανία, Σκωτία.

Οι διπλές αγωνιστικές θα διεξαχθούν τον Μάρτιο, τον Ιούνιο, τον Σεπτέμβριο, τον Οκτώβριο και τον Νοέμβριο του 2019. Περνούν στα τελικά οι δύο πρώτες του κάθε γκρουπ. Σε περίπτωση ισοβαθμίας στον όμιλο ισχύουν κατά σειρά.

1) Βαθμοί στα μεταξύ τους ματς. 2) Διαφορά τερμάτων στα μεταξύ τους ματς. 3) Καλύτερη επίθεση στα μεταξύ τους ματς. 4) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση στα μεταξύ τους ματς. 5) Διαφορά τερμάτων στον όμιλο. 6) Καλύτερη επίθεση στον όμιλο. 7) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση στον όμιλο. 8) Περισσότερες νίκες στον όμιλο. 9) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες στον όμιλο. 10) Πειθαρχικός έλεγχος (κίτρινη: 1 βαθμός ποινής, κόκκινη: 3 βαθμοί, κόκκινη από δύο κίτρινες: 3 βαθμοί, κίτρινη κάρτα μετά από απευθείας κόκκινη: 4 βαθμοί). 12) Θέση στο UEFA Nations League.

Sportingbet: Οι μεγαλύτερες διοργανώσεις «παίζουν» σε live streaming*. (21+) *ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

 

 

Σχετικά άρθρα

Ο ΟΠΑΠ γιορτάζει τα 20 χρόνια του Πάμε Στοίχημα

Το Πάμε Στοίχημα συμπλήρωσε 20 χρόνια ζωής και ο ΟΠΑΠ διοργάνωσε μια ξεχωριστή βραδιά, αφιερωμένη στο δημοφιλές παιχνίδι, το οποίο κατέχει την κορυφαία θέση στην εγχώρια στοιχηματική αγορά.

Τσάμπιονς Λιγκ: Στοίχημα με σκόρερ, combo, αποβολές και πέναλτι!

Μετά από σχεδόν δύο μήνες, το Τσάμπιονς Λιγκ είναι και πάλι εδώ! Πρώτο πιάτο απόψε με τις δύο αναμετρήσεις για τη φάση των «16» Ατλέτικο Μαδρίτης – Λίβερπουλ και Ντόρτμουντ – Παρί Σεν Ζερμέν.

Κλήρωση Τσάμπιονς Λιγκ Μπάσκετ: Με Βόννη η ΑΕΚ, με Χάποελ το Περιστέρι

Χαρούμενη αφήνει την ΑΕΚ η κλήρωση της πρώτης νοκ άουτ φάσης του Τσάμπιονς Λιγκ Μπάσκετ, αφού στο δρόμο της θα βρεθεί η Βόννη.

Ο τυφώνας Μπρέντφορντ

Ο τυφώνας Ciara είχε προαναγγελθεί για την Κυριακή 9 Φεβρουαρίου και ήταν Αγγλος στο ραντεβού του.

Πώς ο Παναθηναϊκός θα «νικήσει» τη Μάντσεστερ Σίτι;

Η Μάντσεστερ Σίτι τιμωρήθηκε με δύο χρόνια αποκλεισμό από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις, λόγω παραβίασης κανόνων στο Financial Fair Play!

Ολυμπιακός - Αρσεναλ στους «32» του Γιουρόπα Λιγκ: Στο 3.05 οι «ερυθρόλευκοι»

Ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να συνεχίσει την πορεία του στο Τσάμπιονς Λιγκ, ωστόσο το ταξίδι του δεν τελειώνει εδώ.

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Φαβορί για 4η χρονιά ο «δικέφαλος»

Η μεγάλη στιγμή πλησιάζει. Η δεύτερη αναμέτρηση ανάμεσα στις δύο κορυφαίες ομάδες της Σούπερ Λιγκ 1 για τη φετινή σεζόν είναι γεγονός.

Ρεάλ - Σίτι στους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ: Οι αποδόσεις των 8 ζευγαριών

Η φάση των «16» στο Τσάμπιονς Λιγκ πλησιάζει και μέσα στον επόμενο μήνα θα γνωρίζουμε τις ομάδες που θα συνεχίσουν στα προημιτελικά της φετινής διοργάνωσης.

Vikings: Δείτε τις πρωταγωνίστριες της σειράς… όπως δεν τις έχετε ξαναδεί!

Η δημοφιλής σειρά Vikings έχει καθηλώσει εκατομμύρια τηλεθεατές. Εχει φτάσει αισίως στην 6η σεζόν (έκανε πρεμιέρα τον Μάρτιο του 2013) και η επόμενη σεζόν αναμένεται μέσα στο 2020.

Τσουβέλας χορεύει καρσιλαμά - Το τέλειο δώρο για του Αγ. Βαλεντίνου!

Ο Τσουβέλας έχασε ξανά το στοίχημα και χόρεψε καρσιλαμά και τσιφτετέλι σε αργή κίνηση, με τις μουσικές επιλογές της Μαρίας Ζαφειράτου!

NoviBet - Το παιχνίδι όπως θα ήθελες να είναι!
NoviBet

Το παιχνίδι όπως θα ήθελες να είναι!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΕΓΓΡΑΦΗ
Stoiximan - Κορυφαίο Live Στοίχημα!
Stoiximan

Κορυφαίο Live Στοίχημα!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΕΓΓΡΑΦΗ
Bet365 - Κορυφαίο live betting!
Bet365

Κορυφαίο live betting!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Bwin - Το παιχνίδι πιο αληθινό από ποτέ
Bwin

Το παιχνίδι πιο αληθινό από ποτέ

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΕΓΓΡΑΦΗ
Pamestoixima.gr - Κάθε ΑΠΟΔΟΣΗ μετράει!
Pamestoixima.gr

Κάθε ΑΠΟΔΟΣΗ μετράει!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΕΓΓΡΑΦΗ
Interwetten - Betting is our sport!
Interwetten

Betting is our sport!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Winmasters - Το PulseBet είναι εδώ!
Winmasters

Το PulseBet είναι εδώ!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Betshop.gr - Η Λίγκα του Πρωταθλητή!
Betshop.gr

Η Λίγκα του Πρωταθλητή!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
SportingBet - Το παιχνίδι… ζωντανεύει!
SportingBet

Το παιχνίδι… ζωντανεύει!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
VistaBet - Εδώ κάνεις παιχνίδι!
VistaBet

Εδώ κάνεις παιχνίδι!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Goalbet - Παίρνουμε το παιχνίδι στα σοβαρά!
Goalbet

Παίρνουμε το παιχνίδι στα σοβαρά!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Championsbet - Πρωταθλητές στις αποδόσεις!
Championsbet

Πρωταθλητές στις αποδόσεις!

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ:
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
theplayer - theplayer
theplayer

theplayer

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ: