2.50
1.95
6.00

Aποδόσεις

1 X 2 U 1,5 O 1,5 U 2,5 O 2,5 U 3,5 O 3,5 G NG 1X 12 X2 0-1 Γκολ 2-3 Γκολ 4-6 Γκολ 7+ Γκολ
1.10 5.50 16.00 5.00 1.05 2.85 1.25 1.90 1.60 1.82 1.68 - 2.90 1.07 5.75 2.50 1.95 6.00

* Νοκ-άουτ αγώνας για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ισλανδίας. Σε περίπτωση ισοπαλίας, ακολουθεί παράταση και, εφόσον χρειαστεί, πέναλτι.

ΚΡ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ

Μακράν η πιο φορμαρισμένη ομάδα του πρωταθλήματος. Μετράει 7 νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια σε πρωτάθλημα και Κύπελλο. Στο πιο πρόσφατο ματς για το πρωτάθλημα, νίκησε εκτός έδρας τη Χαφναρφιορντούρ με 2-1.

Εχει τη 2η καλύτερη άμυνα και τη 2η καλύτερη επίθεση στο πρωτάθλημα, ενώ παίζει ελκυστικό και ουσιαστικό ποδόσφαιρο. Βρίσκει τον τρόπο να παίρνει θετικό αποτέλεσμα ακόμη και όταν δεν είναι στην καλύτερη μέρα της και είναι ένα από τα φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου.

Στο πιο πρόσφατο ματς με τη Νζάρντβικ, στις 28/02, για το Λιγκ Καπ, επικράτησε άνετα εκτός έδρας με 4-0.

Παίξε Νόμιμα:

Το PulseBet είναι εδώ!

ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Δέχτηκε γκολ στα τρία τελευταία παιχνίδια της.

ΝΖΑΡΝΤΒΙΚ

ΝΖΑΡΝΤΒΙΚ

Μόνο 7 βαθμούς κατάφερε να μαζέψει από τις 8 πρώτες αγωνιστικές στη δεύτερη κατηγορία της Ισλανδίας. Μετράει δύο νίκες, μία ισοπαλία και 5 ήττες, με αποτέλεσμα να είναι στην 10η θέση.

Ο κίνδυνος του υποβιβασμού είναι κάτι παραπάνω από ορατός και αυτό δεν φαίνεται μόνο από την κακή βαθμολογική συγκομιδή της, αλλά και από τον τρόπο που αγωνίζεται. Δέχτηκε 5 γκολ από την Χαουκαρ στο πιο πρόσφατο παιχνίδι του πρωταθλήματος. Σε εκείνο το ματς πραγματοποίησε μία από τις χειρότερες φετινές εμφανίσεις.

Στο τελευταίο παιχνίδι που έπαιξε στο πρωτάθλημα, ηττήθηκε 5-1 εντός έδρας από τη Χαουκάρ, η οποία πήρε και την πρώτη νίκη της.

Τελευταία Προσφορά:*

Winmasters.gr: Θα σκοράρει με κεφαλιά ο Μπίσεσβαρ στη Μπρατισλάβα;

Δέχτηκε γκολ στα τελευταία 5 ματς της.

Τα 5 από τα 7 πιο πρόσφατα παιχνίδια της έληξαν Under.

Χρήστος Μιχαηλίδης

• ΚΡ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ
  • ΝΖΑΡΝΤΒΙΚ

1 Ημίχρονο / 1 Τελικό

Απόδοση: 1.31
Winmasters

Τεράστια η διαφορά δυναμικότητας ανάμεσα στις δύο ομάδες. Η ΚΡ Ρεικιαβικ αναμένεται να καθαρίσει εύκολα το ματς και να στρέψει το βλέμμα της στο σημαντικό παιχνίδι του πρωταθλήματος, εντός έδρας με την Μπρέινταμπλικ (01/06). Θα κρατήσω τον άσο από το ημίχρονο στη Winmasters.