ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ. - ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ στην Betshop.gr | +21
ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ. - ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ
στην Betshop.gr

ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.

Δεν κατάφερε να κάμψει την αντίσταση της Ρέξαμ εντός έδρας και έμεινε στο ισόπαλο 0-0. Αντιμετώπισε μία ομάδα που παρατάχθηκε με αμυντικούς προσανατολισμούς κάτι που είχε ως αποτέλεσμα να μην μπορέσει να βρει τους χώρους για να πετύχει το γκολ που θα της έδινε και τη νίκη. Ηταν καλύτερη από την αντίπαλό της, ωστόσο αυτό δεν αρκούσε για να φτάσει και στο τρίποντο.

Παραμένει αήττητη στα πέντε τελευταία παιχνίδια με τέσσερις νίκες και με την ισοπαλία αυτή βρέθηκε στην κορυφή της βαθμολογίας μαζί με τις Τορκί και Χάρτλπουλ. Απέναντι στη Γέοβιλ ζητάει μόνο το τρίποντο που θα τη φέρει πιθανώς μόνη πρώτη στη βαθμολογία. Στο γήπεδό της είναι αήττητη στα έξι τελευταία με τέσσερις νίκες και δύο ισοπαλίες.

Δεν αναφέρονται προβλήματα και ουσιαστικά θα παραταχθεί πλήρης.

Εξι no goal στα εννέα τελευταία παιχνίδια της

ΓΕΟΒΙΛ ΤΑΟΥΝ

Απογοητευτική ήταν η παρουσία της στην έδρα της Τσέστερφιλντ όπου γνώρισε τη βαριά ήττα με 3-0. Μόνο για ένα ημίχρονο έδειξε ανταγωνιστικό πρόσωπο καθώς στο δεύτερο μέρος ήρθε η κατάρρευσή της. Στο 48’ έγινε το εις βάρος της 1-0 και 20 λεπτά αργότερα δέχτηκε και δεύτερο τέρμα. Στο 78’ έγινε το εις βάρος της 3-0 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα καθώς στο υπόλοιπο του αγώνα δεν μπόρεσε να βγάλει αντίδραση.

Υστερα από τρεις σερί νίκες απέτυχε να πάρει το αποτέλεσμα που θα την έφερνε πιο κοντά στην πρώτη επτάδα της βαθμολογίας. Πλέον καλείται να κάνει την υπέρβαση και οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος της. Όπως και να έχει όμως, υπάρχει αρκετός χρόνος μπροστά της και θα έχει την ευκαιρία να κυνηγήσει κάτι.

Από την άμυνα εκτός είναι οι Κόλινς (8/0), Γουίλκινσον (14/2) και Στόντον (6/0). Από το κέντρο δεν υπολογίζονται οι Σονούπε (5/0) και Ντ’ ΑΘ (9/0).