Μία… ανάσα από τη νίκη στο Λίνκολν. Προηγήθηκε στο 22′ με τέρμα του Τζέι (απευθείας εκτέλεση φάουλ) και είχε ευκαιρίες για να διπλασιάσει το προβάδισμά της. Πολύ καλή η εικόνα της και στο δεύτερο μέρος, άδικη η ισοφάριση στο 96′ (1-1). Εξαιρετική εμφάνιση από τους “Γκρέτσιανς” που άξιζαν το τρίποντο.
«Ηταν… σκληρό αλλά δεν θα μπορούσα να είμαι πιο υπερήφανος για τους παίκτες μου», σχολίασε ο τεχνικός Τέιλορ.
Συνέχεια στο θετικό σερί (3-2-1) για τους “Γκρέτσιανς” που με την εμφάνισή τους στην έδρα της πρωτοπόρου απέδειξαν πως δίκαια βρίσκονται εντός θέσεων που οδηγούν στα πλέι οφ.