Νίκος Κοτσαρίνης Νίκος Κοτσαρίνης

Το Βαλένθια - Βιγιαρεάλ παίζει στην Bet365

το-βαλένθια-βιγιαρεάλ-παίζει-στην-bet365-173869

Σε όποια κατάσταση κι αν βρίσκονται, η αντιπαλότητα ανάμεσα στη Βαλένθια και τη Βιγιαρεάλ, παραμένει μεγάλη και το ίδιο ισχύει και για το αποψινό παιχνίδι.

Θα καταφέρουν να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Η απόδοση προσφέρεται στο 1.80.

Θεωρητικά, η Βαλένθια είναι αυτή που έχει μεγαλύτερη βαθμολογική πίεση απόψε, δεδομένου ότι είναι στη 14η θέση της La Liga και με μια απόσταση, πέντε βαθμών από τη ζώνη του υποβιβασμού. Η λογική λέει ότι αυτό αποτελεί ένα έξτρα κίνητρο για τις Νυχτερίδες, με τη νίκη τους απόψε, να βρίσκεται στο 3.75.

Την προηγούμενη αγωνιστική, επέστρεψε στα αρνητικά αποτελέσματα, χάνοντας με 3-0 στην έδρα της Λεβάντε, αλλά παίζοντας και με δέκα παίκτες από το 51′, λόγω της αποβολής του Ντιακαμπί και δεχόμενη τα δύο γκολ, με αριθμητικό μειονέκτημα. Στο 15.00 προσφέρεται η νίκη της απόψε, αφού μείνει πίσω στο σκορ.

Θα έχει σημειωθεί λιγότερο από 1.5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης; Το σχετικό under βρίσκεται σε απόδοση 1.36.

H Βιγιαρεάλ από την πλευρά της, είναι σε σαφώς καλύτερη βαθμολογική κατάσταση, όντας στην έβδομη θέση, ωστόσο το πρόγραμμα… Γολγοθάς στο πρωτάθλημα, συνεχίζεται απόψε με το ντέρμπι με τη Βαλένθια. Στο 2.05 προσφέρεται η επιστροφή της, στις νίκες.

Mετά την εκτός έδρας ισοπαλία με τη Μπιλμπάο, την προηγούμενη αγωνιστική, ηττήθηκε από την πρωτοπόρο Ατλέτικο, ενώ ανάμεσα, πήρε δύο νίκες με τη Σάλτσμπουργκ και πέρασε στους 16 του Europa League. Η πιθανότητα να προηγείται στο ημίχρονο του αγώνα, βρίσκεται στο 2.75.

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV