14.04.21|09:47

Μάκης Μηνδρινός Μάκης Μηνδρινός

Λίβερπουλ - Ρεάλ: Στατιστικά, προτάσεις, Bet Builder!

λίβερπουλ-ρεάλ-στατιστικά-προτάσεις-166177

Η Ρεάλ νίκησε 3-1 τη Λίβερπουλ στο πρώτο ματς των δύο ομάδων, παίρνοντας σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης στα ημιτελικά της διοργάνωσης.

Παρακάτω θα δούμε μια στατιστική ανάλυση του ζευγαριού, αλλά και προτάσεις που προκύπτουν από την έως τώρα πορεία τους.

Ντόρτμουντ - Μάντσεστερ Σίτι

Πρώτοι σκόρερ

Ο Καρίμ Μπενζεμά είναι ο πρώτος σκόρερ της Ρεάλ φέτος ανεξαρτήτως διοργάνωσης. Ο Γάλλος μάλιστα είναι σε εξαιρετική κατάσταση αυτή την περίοδο, όπως φάνηκε και στο πρόσφατο ντέρμπι με την Μπαρτσελόνα. Από την άλλη, ο συνήθης ύποπτος, Μοχάμεντ Σαλάχ, μετράει 19 γκολ στην Πρέμιερ Λιγκ και άλλα 6 στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Σκόρερ

Πότε μπαίνουν τα γκολ

Η Ρεάλ σκοράρει κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο και το αγαπημένο της τέταρτο είναι από το 76′ και μετά. Κάτι ανάλογο ισχύει και με τη Λίβερπουλ, πετυχαίνει και δέχεται περισσότερα γκολ στο β’ μέρος.

Γκολ

Ακριβή σκορ

Για τη Λίβερπουλ, το 0-0 έχει εμφανιστεί τις περισσότερες φορές στα παιχνίδια της. Το 2-0 είναι το πιο συνηθισμένο σκορ στα παιχνίδια της Ρεάλ, με 10 εμφανίσεις έως τώρα (9 νίκες).

Σκορ

Κόρνερ

Παρόμοια είναι τα στατιστικά των δύο ομάδων στα κόρνερ, ειδικά στο Τσάμπιονς Λιγκ, όπου μετρούν κάτι παραπάνω από 8 κατά μέσο όρο ανά ματς.

Κόρνερ

Bet Builder

Περιμένουμε ένα παιχνίδι ανάλογο με το πρώτο: αρκετά γκολ αλλά και κόρνερ. Κοντά στο 6.00 η απόδοση στο συνδυασμό των παρακάτω στοιχημάτων.

Bet Builder

Στατιστικά, ακριβή σκορ, κόρνερ, σκόρερ, bet builder για το ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ