Νίκος Κοτσαρίνης Νίκος Κοτσαρίνης

Το Λίβερπουλ - Λέστερ παίζει στην Bet365

το-λίβερπουλ-λέστερ-παίζει-στην-bet365-180233

Η Λίβερπουλ επιστρέφει από τη διακοπή, υποδεχόμενη την εξαιρετική μέχρι στιγμής Λέστερ, στο πλαίσιο της ένατης αγωνιστικής της Premier League.

Θα σημειωθούν λιγότερα από 2.5 γκολ στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Το under βρίσκεται σε απόδοση 2.50.

Με 17 βαθμούς, οι πρωταθλητές είναι στην τέταρτη θέση της Premier League προς το παρόν και πριν τη διακοπή, πήραν την ισοπαλία (1-1) στο ντέρμπι στην έδρα της Μάντσεστερ Σίτι. Απόψε, καλούνται να είναι σοβαροί και να επιβάλλουν το παιχνίδι τους, για να επιστρέψουν στις νίκες τους, με την επικράτησή τους από το ημίχρονο, να προσφέρεται στο 3.00.

*Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Ο Γιούργκεν Κλοπ, καλείται και πάλι να αντιμετωπίσει κάποια σημαντικά ζητήματα απουσιών, ωστόσο με αυτά ήταν η ομάδα του και με τη Σίτι και κατάφερε να ανταποκριθεί. Στο 3.75 βρίσκεται το ενδεχόμενο να πάρει τη νίκη η Λίβερπουλ, χωρίς να δεχτεί γκολ.

Θα καταφέρει να σκοράρει σε οποιαδήποτε στιγμή της αναμέτρησης, ο Ντιόγκο Ζότα της Λίβερπουλ; Η απόδοση προσφέρεται στο 2.30.

H Λέστερ από την πλευρά της, έχει ένα βαθμό περισσότερο από τη σημερινή της αντίπαλο, είναι στην τρίτη θέση και μέχρι στιγμής, έχει δείξει πολύ θετικό πρόσωπο στο πρωτάθλημα. Πριν τη διακοπή, είχε πέντε σερί νίκες σε όλες τις διοργανώσεις και θέλει να συνεχίσει ανάλογα απόψε, γνωρίζοντας βέβαια τις δυσκολίες. Στο 10.00 βρίσκεται το προβάδισμα της στο δεκάλεπτο του αγώνα.

Ο Μπρένταν Ρότζερς έχει καταφέρει να βάλει το στίγμα του στις Αλεπούδες και στο Anfield, θα έχει την ευκαιρία να διαπιστώσει αν η ομάδα του, έχει φτάσει στο επίπεδο να ξανακοιτάει στα μάτια, ρόστερ αυτού του επιπέδου. H νίκη της Λέστερ, προσφέρεται στο 3.90.

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV