Νίκος Κοτσαρίνης Νίκος Κοτσαρίνης

Το Λεβάντε - Ουέσκα παίζει στην Bet365

το-λεβάντε-ουέσκα-παίζει-στην-bet365-182706

Λεβάντε και Ουέσκα κοντράρονται στην έδρα της πρώτης για την 29η αγωνιστική της Primera Division.

Το ενδεχόμενο να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα της συγκεκριμένης αναμέτρησης η Λεβάντε προσφέρεται σε απόδοση 3.75.

Η Λεβάντε βρίσκεται στη 10η θέση της γενικής κατάταξης με απολογισμό οκτώ νίκες, έντεκα ισοπαλίες κι εννιά ήττες και θέλει να αυξήσει ακόμη περισσότερο τις πρώτες, ενδεχόμενο που προσφέρεται σε απόδοση 2.45.

Οι οικοδεσπότες, την τελευταία αγωνιστική γνώρισαν την ήττα με 2-0 από την Μπέτις εκτός έδρας.

Τώρα, θέλουν να επιστρέψουν στα θετικά αποτελέσματα, την ώρα που το ενδεχόμενο να είναι μπροστά στο σκορ και στα δύο ημίχρονα προσφέρεται σε απόδοση 4.00.

Στο παιχνίδι του πρώτου γύρου, οι δύο ομάδες είχαν αναδειχθεί ισόπαλες με 1-1.

Το ενδεχόμενο να λήξει ισόπαλη η συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 3.40.

Η Ουέσκα στην αντίπερα όχθη, βρίσκεται στην τελευταία θέση της γενικής κατάταξης με μόλις 21 πόντους και πλέον μοιάζει εξαιρετικά δύσκολο να αποφύγουν τον υποβιβασμό στην Primera Division, αν και τώρα η δική τους επικράτηση προσφέρεται σε απόδοση 2.90.

Οι φιλοξενούμενοι, προέρχονται από την εντός έδρας ισοπαλία χωρίς σκορ με την Οσασούνα σε ένα μέτριο -για αυτούς- παιχνίδι.

*Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Γενικότερα, στα 2/6 πιο πρόσφατα παιχνίδια τους, σκόραραν πάνω από 2.5 γκολ. Να διευρύνουν ακόμη περισσότερο τη συγκεκριμένη επίδοση προσφέρεται σε απόδοση 7.00.

Τρεις νίκες και δύο ήττες έχουν να επιδείξουν με αντίπαλο τη Λεβάντε ανεξαρτήτως έδρας τελευταία.

Εκτός έδρας πάντως δυσκολεύονται αρκετά, καθώς μέχρι σήμερα μετρούν μία μόλις νίκη, έξι ισοπαλίες κι επτά ήττες, σε έναν πολύ κακό απολογισμό.

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV