ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ
Πού θα δούμε το Euro – Ολες οι μεταδόσεις της διοργάνωσης | Kingbet.net

ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

04.06.2021

Πού θα δούμε το Euro – Ολες οι μεταδόσεις της διοργάνωσης

Μοιράσου το σε:
Kingbet

Είτε με την Ελλάδα παρούσα είτε (στην προκειμένη) χωρίς την Εθνική εκεί, το Euro είναι μεγάλη υπόθεση. Και με τον περιορισμένο αριθμό θεατών στα περισσότερα από τα έντεκα γήπεδα του Euro 2021, οι τηλεοπτικές μεταδόσεις αποκτούν ακόμα μεγαλύτερη αξία. Για πρώτη φορά η ΕΡΤ δεν θα είναι αυτή που θα φέρει στα σπίτια μας τη δράση από το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, όμως θα είναι ένα άλλο ελεύθερο κανάλι από τη συχνότητα του οποίου θα απολαύσουμε τη διοργάνωση. Αυτό δεν θα είναι άλλο από τον ΑΝΤ1.

 

 

Ετσι ο ΑΝΤ1 θα προβάλει ζωντανά 45 από τους 51 αγώνες της διοργάνωσης, ενώ οι υπόλοιποι έξι θα μεταδοθούν από το Μακεδονία TV (καθώς τα ματς της τελευταίας αγωνιστικής του κάθε ομίλου θα παίζονται ταυτόχρονα).

 

Φάση ομίλων

Παρασκευή 11 Ιουνίου

Α’ όμιλος: Τουρκία – Ιταλία (22:00, Ρώμη) – ΑΝΤ1

Σάββατο 12 Ιουνίου

Α’ όμιλος: Ουαλία – Ελβετία (16:00, Μπακού) – ΑΝΤ1
Β’ όμιλος: Δανία – Φινλανδία (19:00, Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1
Β’ όμιλος: Βέλγιο – Ρωσία (22:00, Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1

Κυριακή 13 Ιουνίου

Δ’ όμιλος: Αγγλία – Κροατία (16:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1
Γ’ όμιλος: Αυστρία – Βόρ. Μακεδονία (19:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1
Γ’ όμιλος: Ολλανδία – Ουκρανία (22:00, Αμστερνταμ) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 14 Ιουνίου

Δ’ όμιλος: Σκωτία – Τσεχία (16:00, Γλασκώβη) – ΑΝΤ1
Ε’ όμιλος: Πολωνία – Σλοβακία (19:00, Αγ. Πετρούπολη) – ΑΝΤ1
Ε’ όμιλος: Ισπανία – Σουηδία (22:00, Σεβίλλη) – ΑΝΤ1

Τρίτη 15 Ιουνίου

ΣΤ’ όμιλος: Ουγγαρία– Πορτογαλία (19:00, Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1
ΣΤ’ όμιλος: Γαλλία – Γερμανία (22:00, Μόναχο) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 16 Ιουνίου

Β’ όμιλος: Φινλανδία – Ρωσία (16:00, Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1
Α’ όμιλος: Τουρκία – Ουαλία (19:00, Μπακού) – ΑΝΤ1
Α’ όμιλος: Ιταλία – Ελβετία (22:00, Ρώμη) – ΑΝΤ1

Πέμπτη 17 Ιουνίου

Γ’ όμιλος: Ουκρανία – Βόρ. Μακεδονία (16:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1
Β’ όμιλος: Δανία – Βέλγιο (19:00, Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1
Γ’ όμιλος: Ολλανδία – Αυστρία (22:00, Αμστερνταμ) – ΑΝΤ1

Παρασκευή 18 Ιουνίου

Ε’ όμιλος: Σουηδία – Σλοβακία (16:00, Αγ. Πετρούπολη) – ΑΝΤ1
Δ’ όμιλος: Κροατία – Τσεχία (19:00, Γλασκώβη) – ΑΝΤ1
Δ’ όμιλος: Αγγλία – Σκωτία (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Σάββατο 19 Ιουνίου

ΣΤ’ όμιλος: Ουγγαρία – Γαλλία (16:00, Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1
ΣΤ’ όμιλος: Πορτογαλία – Γερμανία (19:00, Μόναχο) – ΑΝΤ1
Ε’ όμιλος: Ισπανία – Πολωνία (22:00, Σεβίλλη) – ΑΝΤ1

 

 

Κυριακή 20 Ιουνίου

Α’ όμιλος: Ιταλία – Ουαλία (19:00, Ρώμη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Α’ όμιλος: Ελβετία – Τουρκία (19:00, Μπακού) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Δευτέρα 21 Ιουνίου

Γ’ όμιλος: Βόρ. Μακεδονία – Ολλανδία (19:00, Αμστερνταμ) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Γ’ όμιλος: Ουκρανία – Αυστρία (19:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Β’ όμιλος: Ρωσία – Δανία (22:00, Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Β’ όμιλος: Φινλανδία – Βέλγιο (22:00, Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Τρίτη 22 Ιουνίου

Δ’ όμιλος: Τσεχία – Αγγλία (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV
Δ’ όμιλος: Κροατία – Σκωτία (22:00, Γλασκώβη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Τετάρτη 23 Ιουνίου

Ε’ όμιλος: Σλοβακία – Ισπανία (19:00, Σεβίλλη) – ΑΝΤ1
Ε’ όμιλος: Σουηδία – Πολωνία (19:00, Αγ. Πετρούπολη) – ΑΝΤ1
ΣΤ’ όμιλος: Γερμανία – Ουγγαρία (22:00, Μόναχο) – ΑΝΤ1
ΣΤ’ όμιλος: Πορτογαλία – Γαλλία (22:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1

Νοκ άουτ – Φάση των «16»

Σάββατο 26 Ιουνίου

1: 2Α – 2Β (19:00, Αμστερνταμ) – ΑΝΤ1
2: 1Α – 2Γ (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Κυριακή 27 Ιουνίου

3: 1Γ – 3Δ/Ε/ΣΤ (19:00, Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1
4: 1Β – 3Α/Δ/Ε/ΣΤ (22:00, Σεβίλλη) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 28 Ιουνίου

5: 2Δ – 2Ε (19:00, Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1
6: 1ΣΤ-3Α/Β/Γ (22:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1

Τρίτη 29 Ιουνίου

7: 1Δ – 2ΣΤ (19:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1
8: 1Ε – 3Α/Β/Γ/Δ (22:00, Γλασκώβη) – ΑΝΤ1

 

 

Προημιτελικοί

Παρασκευή 2 Ιουλίου

ΠΡ1: Νικητής 6 – Νικητής 5 (19:00, Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1
ΠΡ2: Νικητής 4 – Νικητής 2 (22:00, Μόναχο) – ΑΝΤ1

Σάββατο 3 Ιουλίου

ΠΡ3: Νικητής 3 – Νικητής 1 (19:00, Μπακού) – ΑΝΤ1
ΠΡ4: Νικητής 8 – Νικητής 7 (22:00, Ρώμη) – ΑΝΤ1

Ημιτελικοί

Τρίτη 6 Ιουλίου

ΗΜ1: Νικητής ΠΡ2 – Νικητής ΠΡ1 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 7 Ιουλίου

ΗΜ2: Νικητής ΠΡ4 – Νικητής ΠΡ3 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Τελικός

Κυριακή 11 Ιουλίου

Νικητής ΗΜ1 – Νικητής ΗΜ2 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ

Τώρα αρχίζει το ματς!

Αξιολόγηση

Κορυφαίο Live Στοίχημα!

Αξιολόγηση

Το παιχνίδι ορίζεται από την αρχή! | 21+

Αξιολόγηση

Betting is our Sport!

Αξιολόγηση

Κορυφαίο live betting!

Αξιολόγηση

Bwin Logo

Το παιχνίδι σε άλλο επίπεδο

Αξιολόγηση

Το παιχνίδι όλων των παιχνιδιών

Αξιολόγηση

Winmasters Logo

30.000 Live παιχνίδια κάθε μήνα! | 21+

Αξιολόγηση

Sportingbet Logo

Το παιχνίδι… ζωντανεύει!

Αξιολόγηση

Vistabet Logo

Το παιχνίδι σε άλλη διάσταση

Αξιολόγηση

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ

Απόκτησε την αγαπημένη σου εφημερίδα ψηφιακά

King bet Εφημερίδα

ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΟΥ