15.04.21|09:51

Μάκης Μηνδρινός Μάκης Μηνδρινός

Μάντσεστερ Γιουν. - Γρανάδα: Στατιστικά, προτάσεις, Bet Builder

μάντσεστερ-γιουν-γρανάδα-στατιστικά-165931

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ επικράτησε 2-0 της Γρανάδα στο πρώτο ματς και πήρε σημαντικό προβάδισμα πρόκρισης στην επόμενη φάση του Γιουρόπα Λιγκ. Παρακάτω θα δούμε χρήσιμα στατιστικά στοιχεία ενόψει της σημερινής ρεβάνς.

Ρομα-Αγιαξ

Πρώτοι σκόρερ

Ο παλιός παίκτης της Τότεναμ, Σολδάδο, είναι πρώτος σκόρερ της Γρανάδα, ενώ από πλευράς Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ξεχωρίζουν ο Μπρούνο Φερνάντες και ο Ράσφορντ. Ο Πορτογάλος είναι εκείνος που εκτελεί και τα πέναλτι της αγγλικής ομάδας.

Σκόρερ

Πότε μπαίνουν τα γκολ

Ομάδα δευτέρου ημιχρόνου η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ειδικά προς το τέλος των αγώνων συνηθίζει να σκοράρει συχνά.

Γκολ

Ακριβή σκορ

Το 0-0 έχει εμφανιστεί περισσότερες φορές στα παιχνίδια της Γιουνάιτεντ. Το 2-1 και το 2-0 είναι μακράν τα πιο αγαπημένα σκορ της Γρανάδα.

Σκορ

Bet Builder

Παρά τη νίκη της στο πρώτο παιχνίδι, περιμένουμε ότι η Γιουνάιτεντ θα επιβεβαιώσει την ανωτερότητά της και στη ρεβάνς. Ισως, μάλιστα, αυτό να γίνει από το πρώτο ημίχρονο.