ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ
Μουντιάλ 2022: Πρόγραμμα, βαθμολογίες και μεταδόσεις - Kingbet

ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

02.12.2022

Μουντιάλ 2022: Πρόγραμμα, βαθμολογίες και μεταδόσεις

Μοιράσου το σε:
Kingbet

Το πιο πολυσυζητημένο Παγκόσμιο Κύπελλο όλων των εποχών, έκανε σέντρα την Κυριακή 20 Νοεμβρίου και θα μας κρατήσει συντροφιά σχεδόν έναν μήνα, έως τις 18 Δεκεμβρίου.

Το kingbet.net έχει ετοιμάσει όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για τo Μουντιάλ, τόσο σε μορφή κειμένων, όσο και σε εκπομπές Podcast και Video.

Παρακάτω, μπορείτε να βλέπετε το πρόγραμμα, τις βαθμολογίες και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις του Μουντιάλ.

Το κείμενο θα ανανεώνεται καθημερινά.

ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ! ΔΩΡΕΑΝ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!

Βαθμολογίες

Τελική Α’ όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 Ολλανδία 3 2 1 0 5-1 7
2 Σενεγάλη 3 2 0 1 5-4 6
3 Ισημερινός 3 1 1 1 4-3 3
4 Κατάρ 3 0 0 3 1-7 0

 

Τελική Β’ όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 Αγγλία 3 2 1 0 9-2 7
2 ΗΠΑ 3 1 2 0 2-1 5
3 Ιράν 3 1 0 2 4-7 3
4 Ουαλία 3 0 1 2 1-6 1

 

Τελική Γ’ όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 Αργεντινή 3 2 0 1 5-2 6
2 Πολωνία 3 1 1 1 2-2 4
3 Μεξικό 3 1 1 1 2-3 4
4 Σαουδ. Αραβία 3 1 0 2 3-5 3

 

Τελική Δ’ όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 Γαλλία 3 2 0 1 6-3 6
2 Αυστραλία 3 2 0 1 3-4 6
3 Τυνησία 3 1 1 1 1-1 4
4 Δανία 3 0 1 2 1-3 1

 

Τελική Ε’ όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 Ιαπωνία 3 2 0 1 4-3 6
2 Ισπανία 3 1 1 1 9-3 4
3 Γερμανία 3 1 1 1 6-5 4
4 Κόστα Ρίκα 3 1 0 2 3-11 3

 

Τελική ΣΤ’ όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 Μαρόκο 3 2 1 0 4-1 7
2 Κροατία 3 1 2 0 4-1 5
3 Βέλγιο 3 1 1 1 1-2 4
4 Καναδάς 3 0 0 3 2-7 0

 

Τελική Ζ’ όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 Βραζιλία 3 2 0 1 3-1 6
2 Ελβετία 3 2 0 1 4-3 6
3 Καμερούν 3 1 1 1 4-4 4
4 Σερβία 3 0 1 2 5-8 1

 

Τελική Η’ όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 Πορτογαλία 3 2 0 1 6-4 6
2 Νότια Κορέα 3 1 1 1 4-4 4
3  Ουρουγουάη 3 1 1 1 2-2 4
4 Γκάνα 3 1 0 2 5-7 3

 

ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ

Σε περίπτωση που δύο ή περισσότερες ομάδες ισοβαθμήσουν στη φάση των ομίλων, ισχύουν κατά σειρά τα εξής:

1. Η καλύτερη διαφορά τερμάτων σε όλα τα ματς του ομίλου, 2. Η καλύτερη επίθεση σε όλα τα ματς του ομίλου, 3. Οι βαθμοί των ομάδων στα μεταξύ τους ματς, 4. Η καλύτερη διαφορά τερμάτων στα μεταξύ τους ματς, 5. Η καλύτερη επίθεση στα μεταξύ τους ματς, 6. Λιγότεροι βαθμοί ποινής σε όλα τα ματς του ομίλου: κάθε κίτρινη κάρτα τιμωρείται με 1 πόντο, οι δύο κίτρινες στο ίδιο ματς με 3 πόντους, ενώ η απευθείας κόκκινη κάρτα με 4 πόντους, 7. Κλήρωση

Πρόγραμμα Μουντιάλ

1η αγωνιστική

ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Κυρ 20/11 18:00 Κατάρ – Ισημερινός 1ος ΑΝΤ1 0-2 
           
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Δευ 21/11 15:00 Αγγλία – Ιράν 2ος ΑΝΤ1 6-2 
Δευ 21/11 18:00 Σενεγάλη – Ολλανδία 1ος ΑΝΤ1 0-2
Δευ 21/11 21:00 ΗΠΑ – Ουαλία 2ος ΑΝΤ1 1-1
           
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Τρ 22/11 12:00 Αργεντινή – Σαουδική Αραβία 3ος ΑΝΤ1  1-2
Τρ 22/11 15:00 Δανία – Τυνησία 4ος ΑΝΤ1  0-0
Τρ 22/11 18:00 Μεξικό – Πολωνία 3ος ΑΝΤ1  0-0
Τρ 22/11 21:00 Γαλλία – Αυστραλία 4ος ΑΝΤ1  4-1
           
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Τε 23/11 12:00 Μαρόκο – Κροατία 6ος ΑΝΤ1  0-0
Τε 23/11 15:00 Γερμανία – Ιαπωνία 5ος ΑΝΤ1  1-2
Τε 23/11 18:00 Ισπανία – Κόστα Ρίκα 5ος ΑΝΤ1  7-0
Τε 23/11 21:00 Βέλγιο – Καναδάς 6ος ΑΝΤ1  1-0
           
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Πε 24/11 12:00 Ελβετία – Καμερούν 7ος ΑΝΤ1 1-0
Πε 24/11 15:00 Ουρουγουάη – Νότια Κορέα 8ος ΑΝΤ1 0-0
Πε 24/11 18:00 Πορτογαλία – Γκάνα 8ος ΑΝΤ1 3-2 
Πε 24/11 21:00 Βραζιλία – Σερβία 7ος ΑΝΤ1 2-0

 

2η αγωνιστική

ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Πα 25/11 12:00 Ουαλία – Ιράν 2ος ΑΝΤ1 0-2
Πα 25/11 15:00 Κατάρ – Σενεγάλη 1ος ΑΝΤ1 1-3
Πα 25/11 18:00 Ολλανδία – Ισημερινός 1ος ΑΝΤ1 1-1
Πα 25/11 21:00 Αγγλία – ΗΠΑ 2ος ΑΝΤ1 0-0
         
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Σα 26/11 12:00 Τυνησία – Αυστραλία 4ος ΑΝΤ1 0-1
Σα 26/11 15:00 Πολωνία – Σαουδική Αραβία 3ος ΑΝΤ1 2-0
Σα 26/11 18:00 Γαλλία – Δανία 4ος ΑΝΤ1 2-1
Σα 26/11 21:00 Αργεντινή – Μεξικό 3ος ΑΝΤ1 2-0
         
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Κυ 27/11 12:00 Ιαπωνία – Κόστα Ρίκα 5ος ΑΝΤ1 0-1
Κυ 27/11 15:00 Βέλγιο – Μαρόκο 6ος ΑΝΤ1 0-2
Κυ 27/11 18:00 Κροατία – Καναδάς 6ος ΑΝΤ1 4-1
Κυ 27/11 21:00 Ισπανία – Γερμανία 5ος ΑΝΤ1 1-1
         
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Δε 28/11 12:00 Καμερούν – Σερβία 7ος ΑΝΤ1 3-3
Δε 28/11 15:00 Νότια Κορέα – Γκάνα 8ος ΑΝΤ1 2-3
Δε 28/11 18:00 Βραζιλία – Ελβετία 7ος ΑΝΤ1 1-0
Δε 28/11 21:00 Πορτογαλία – Ουρουγουάη 8ος ΑΝΤ1 2-0

 

3η αγωνιστική

ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Τρ 29/11 17:00 Ισημερινός – Σενεγάλη 1ος ΑΝΤ1 1-2
Τρ 29/11 17:00 Ολλανδία – Κατάρ 1ος ΑΝΤ1 2-0
Τρ 29/11 21:00 Ιράν – ΗΠΑ 2ος ΑΝΤ1 0-1
Τρ 29/11 21:00 Ουαλία – Αγγλία 2ος ΑΝΤ1 0-3
         
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Τε 30/11 17:00 Αυστραλία – Δανία 4ος ΑΝΤ1 1-0
Τε 30/11 17:00 Τυνησία – Γαλλία 4ος ΑΝΤ1 1-0
Τε 30/11 21:00 Πολωνία – Αργεντινή 3ος ΑΝΤ1 0-2
Τε 30/11 21:00 Σαουδική Αραβία – Μεξικό 3ος ΑΝΤ1 1-2
           
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Πε 01/12 17:00 Καναδάς – Μαρόκο 6ος ΑΝΤ1+ 1-2
Πε 01/12 17:00 Κροατία – Βέλγιο 6ος ΑΝΤ1 0-0
Πε 01/12 21:00 Ιαπωνία – Ισπανία 5ος ΑΝΤ1 2-1
Πε 01/12 21:00 Κόστα Ρίκα – Γερμανία 5ος ΑΝΤ1+ 2-4
         
ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Πα 02/12 17:00 Γκάνα – Ουρουγουάη 8ος ΑΝΤ1 0-2
Πα 02/12 17:00 Νότια Κορέα – Πορτογαλία 8ος ΑΝΤ1+ 2-1
Πα 02/12 21:00 Σερβία – Ελβετία 7ος ΑΝΤ1+ 2-3
Πα 02/12 21:00 Καμερούν – Βραζιλία 7ος ΑΝΤ1 1-0

 

Φάση των «16»

ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Σα 03/12 17:00 Ολλανδία – ΗΠΑ 1 ΑΝΤ1
Σα 03/12 21:00 Αργεντινή – Αυστραλία 2 ΑΝΤ1
Κυ 04/12 17:00 Γαλλία – Πολωνία 5 ΑΝΤ1
Κυ 04/12 21:00 Αγγλία – Σενεγάλη 6 ΑΝΤ1
Δε 05/12 17:00 Ιαπωνία – Κροατία 3 ΑΝΤ1  
Δε 05/12 21:00 Βραζιλία – Νότια Κορέα 4 ΑΝΤ1
Τρ 06/12 17:00 Μαρόκο – Ισπανία 7 ΑΝΤ1
Τρ 06/12 21:00 Πορτογαλία – Ελβετία 8 ΑΝΤ1

 

Προημιτελικά

ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Πα 09/12 17:00 Νικητής 3 – Νικητής 4 9 ΑΝΤ1  
Πα 09/12 21:00 Νικητής 1 – Νικητής 2 10 ΑΝΤ1  
Σα 10/12 17:00 Νικητής 7 – Νικητής 8 11 ΑΝΤ1  
Σα 10/12 21:00 Νικητής 5 – Νικητής 6 12 ΑΝΤ1

 

Ημιτελικά

ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Τρ 13/12 21:00 Νικητής 10 – Νικητής 9 13 ΑΝΤ1
Τε 14/12 21:00 Νικητής 12 – Νικητής 11 14 ΑΝΤ1

 

Μικρός Τελικός

ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Σα 17/12 17:00 Ηττημένος 13 – Ηττημένος 14 ΑΝΤ1

 

Τελικός

ΗΜ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΝΑΛΙ ΣΚΟΡ
Κυ 18/12 17:00 Νικητής 13 – Νικητής 14 ΑΝΤ1

 

ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ! ΔΩΡΕΑΝ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ

Τώρα αρχίζει το ματς!

Αξιολόγηση

Κορυφαίο Live Στοίχημα!

Αξιολόγηση

Το παιχνίδι ορίζεται από την αρχή! | 21+

Αξιολόγηση

Παίζεις στο 100%

Αξιολόγηση

Betting is our Sport!

Αξιολόγηση

fonbet Logo

Τώρα το Live Αλλάζει

Αξιολόγηση

Κορυφαίο live betting!

Αξιολόγηση

Bwin Logo

Το παιχνίδι σε άλλο επίπεδο

Αξιολόγηση

Online Casino

Αξιολόγηση

Το παιχνίδι όλων των παιχνιδιών

Αξιολόγηση

Sportingbet Logo

Το παιχνίδι… ζωντανεύει!

Αξιολόγηση

Vistabet Logo

Το παιχνίδι σε άλλη διάσταση

Αξιολόγηση

ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΟΥ

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.12.2022 | 09:33

Δες ζωντανά το Αργεντινή – Αυστραλία με Τσουβέλα και Παπασημακόπουλο!

Κυλώνης

03.12.2022 | 09:29

Betradio Live: Ζωντανή στοιχηματική εκπομπή για Ολλανδία – ΗΠΑ

Κόντης

03.12.2022 | 09:00

ΜundoTips: Το στοιχηματικό pregame του Παγκοσμίου Κυπέλλου με τον Νίκο Κόντη

NBA αποτελέσματα, πρόγραμμα

03.12.2022 | 07:00

Αποτελέσματα και βαθμολογίες NBA

Αργεντινή

03.12.2022 | 00:03

Το Bet Builder της ημέρας (03/12)

03.12.2022 | 00:01

Σαββατοκύριακο με 44.000€* έπαθλο στη Novileague Παγκόσμιο

Δες όλες τις Ειδήσεις

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ

ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΟΥ