Πρόγραμμα TV

Τετάρτη 27 Ιανουαρίου 2021

Aναζήτηση Προγράμματος

ΚΑΝΑΛΙ
ΩΡΑ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
ΑΓΩΝΑΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΒΟΛΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΧΑΝΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17:15
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΕΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
17:15
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΑΜΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
18:45
ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΛΑΤΣΙΟ
19:30
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
20:00
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΤΣΕΛΣΙ - ΓΟΥΛΒΣ
20:00
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΜΠΕΡΝΛΙ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
21:30
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΜΠΡΑΪΤΟΝ - ΦΟΥΛΑΜ
21:30
Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ - ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ
21:45
ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΣΠΑΛ
22:00
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
ΧΕΡΕΝΦΕΝ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
22:15
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. - ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
22:15
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΕΒΕΡΤΟΝ - ΛΕΣΤΕΡ
ΚΑΝΑΛΙ
ΩΡΑ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
ΑΓΩΝΑΣ
18:00
Α1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ
ΚΑΝΑΛΙ
ΩΡΑ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
ΑΓΩΝΑΣ
18:30
EUROCUP
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΚΟΥΜΠΑΝ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
21:00
BASKET LEAGUE
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
21:00
EUROLEAGUE
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45
EUROLEAGUE
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
22:00
EUROLEAGUE
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22:00
EUROLEAGUE
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
2:30
NBA
ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠΤΟΡΣ - ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ
2:30
NBA
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ - Λ.Α. ΛΕΪΚΕΡΣ
ΚΑΝΑΛΙ
ΩΡΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
ΑΓΩΝΑΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΒΟΛΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΧΑΝΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
15:00
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17:15
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΕΚ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
17:15
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΑΜΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
18:45
ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΛΑΤΣΙΟ
19:30
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
20:00
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΤΣΕΛΣΙ - ΓΟΥΛΒΣ
20:00
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΜΠΕΡΝΛΙ - ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
21:30
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΜΠΡΑΪΤΟΝ - ΦΟΥΛΑΜ
21:30
Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ - ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ
21:45
ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΤΑΛΙΑΣ - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΣΠΑΛ
22:00
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
ΧΕΡΕΝΦΕΝ - ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
22:15
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. - ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
22:15
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΕΒΕΡΤΟΝ - ΛΕΣΤΕΡ
18:00
Α1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ
18:30
EUROCUP
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΚΟΥΜΠΑΝ - ΠΑΡΤΙΖΑΝ
21:00
BASKET LEAGUE
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
21:00
EUROLEAGUE
ΑΛΜΠΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
21:45
EUROLEAGUE
ΒΙΛΕΡΜΠΑΝ - ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ
22:00
EUROLEAGUE
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
22:00
EUROLEAGUE
ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ
2:30
NBA
ΤΟΡΟΝΤΟ ΡΑΠΤΟΡΣ - ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ
2:30
NBA
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΙΞΕΡΣ - Λ.Α. ΛΕΪΚΕΡΣ