20.04.21|11:26

Νίκος Κοτσαρίνης Νίκος Κοτσαρίνης

Το Τσέλσι - Μπράιτον παίζει στην Bet365

το-τσέλσι-μπράιτον-παίζει-στην-bet365-181774

Μετά την πρόκριση στον τελικό του FA Cup κόντρα στη Μάντσεστερ Σίτι, η Τσέλσι αντιμετωπίζει τη Μπράιτον, θέλοντας να συνεχίσει ανάλογα και στην Premier League.

Θα σημειωθούν λιγότερα από 2.5 γκολ στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Το under βρίσκεται σε απόδοση 1.80.

H νίκη επί της Σίτι και η διεκδίκηση ενός τίτλου με την παράδοση του FA Cup, σε συνδυασμό με την παρουσία στα ημιτελικά του Champions League, έχουν μετατρέψει τον Τόμας Τούχελ σε πρόσωπο της χρονιάς για τη Τσέλσι, αφού υπό τις οδηγίες του, η εικόνα της ομάδας και τα αποτελέσματα, έχουν αλλάξει προς το καλύτερο. Στο 1.57 προσφέρεται η νίκη και απόψε.

Στην Premier League, αν πάρει το τρίποντο σήμερα, αφήνει πίσω της Γουέστ Χαμ και Λέστερ και ανεβαίνει στην τρίτη θέση, οπότε το κίνητρο για τον Τούχελ και τους παίκτες του, δεν είναι μικρό. Η πιθανότητα να κρατήσουν και σε αυτό το παιχνίδι, ανέπαφη την εστία τους, βρίσκεται στο 2.00.

*Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Θα έχει σημειωθεί λιγότερο 0.5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης; Το σχετικό under προσφέρεται σε απόδοση 2.62.

Όσον αφορά τη Μπράιτον, συνεχίζει την προσπάθεια της για την όσο το δυνατόν πιο άμεση εξασφάλιση της παραμονής, όντας σε απόσταση έξι βαθμών από τη ζώνη του υποβιβασμού και με δύο παιχνίδια λιγότερα (πριν το αποψινό) από τη 18η Φούλαμ. Η πιθανότητα να προηγείται στο ημίχρονο του αγώνα, βρίσκεται στο 6.00.

Στην έδρα της Γιουνάιτεντ, πάλεψε όσο μπορούσε, αλλά έχασε με 2-1, ενώ στο προηγούμενο παιχνίδι της, πήρε έναν πολύτιμο βαθμό, στο 0-0 με την Έβερτον. Το πρόγραμμα… Γολγοθάς συνεχίζει σήμερα γι’αυτήν και θα προσπαθήσει για το καλύτερο, με την πιθανότητα να σκοράρει ακριβώς ένα γκολ στο παιχνίδι, να προσφέρεται στο 2.50.

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV