Τσάμπιονς Λιγκ με σούπερ επιλογές και ανταγωνιστικές αποδόσεις* (12-03-2019)

τσάμπιονς-λιγκ-με-σούπερ-επιλογές-και-183244

Πολλές επιλογές και πλούσια ειδικά στην Bet365 από το σημερινό πρόγραμμα του Τσάμπιονς Λιγκ (12-03-2019)

Μάντσεστερ Σίτι και Σάλκε «μονομαχούν» στην έδρα της πρώτης, για το δεύτερο τους παιχνίδι, με φόντο την πρόκριση στην προημιτελική φάση του Champions League.

Το ενδεχόμενο να είναι ισόπαλο το ημίχρονο στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 1.44.

Από έξι διαδοχικές νίκες προέρχεται η Σίτι, με το σύνολο του Πεπ Γκουαρντιόλα να είναι σε καλή, αγωνιστική κατάσταση.

Οι «πολίτες» είχαν επικρατήσει με 3-2 στο πρώτο παιχνίδι στη Γερμανία κι απόψε θέλουν ένα σκορ, που θα τους εξασφαλίσει την πρόκριση, με την επικράτηση τους από το ημίχρονο να προσφέρεται σε απόδοση 3.25.

Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι τους, κέρδισαν με 3-1 τη Γουότφορντ για την Premier League, σκορ που προσφέρεται στο 11.00 για να κάνει και σήμερα την εμφάνιση του.

Το ενδεχόμενο να μπουν συνολικά πάνω από 2.5 γκολ στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 1.33.

Η Σάλκε στην αντίπερα όχθη, λίγο έλειψε να κάνει την έκπληξη στο πρώτο παιχνίδι, αλλά την «πρόδωσε» η άμυνα της.

Σήμερα θα πρέπει να καταβάλει το 100%, αν θέλει να προχωρήσει αυτή στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση, με το ενδεχόμενο να είναι η μόνη που θα βρει δίχτυα, να προσφέρεται σε απόδοση 41.00.

Γιουβέντους κι Ατλέτικο Μαδρίτης «κοντράρονται» στην έδρα της πρώτης στο δεύτερο μεταξύ τους παιχνίδι για τη φάση των «16» του Champions League.

Το ενδεχόμενο να σκοράρει τελευταία η Γιουβέντους στη συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται σε απόδοση 1.44.

Η Γιουβέντους θα έχει δύσκολο έργο απόψε, καθώς καλείται να ανατρέψει την ήττα με 2-0 του πρώτου αγώνα, με το ενδεχόμενο να πάρει σήμερα τη νίκη με 3-0 να προσφέρεται σε απόδοση 12.00.

Οι οικοδεσπότες, προέρχονται από τη νίκη με 4-1 επί της Ουντινέζε, με ένα ακόμη goal-goal απόψε να προσφέρεται σε απόδοση 2.05.

Αυτό που θέλουν να κάνουν σήμερα, είναι αρχικά να κρατήσουν ανέπαφη την εστία τους, ενώ θα ψάξουν και το γρήγορο γκολ.

Το ενδεχόμενο να μπουν τα περισσότερα γκολ στο πρώτο ημίχρονο της συγκεκριμένης αναμέτρησης προσφέρεται σε απόδοση 3.20.

Η Ατλέτικο Μαδρίτης στον αντίποδα, έχει μεγάλο προβάδισμα μετά τη νίκη της με 2-0 στο πρώτο παιχνίδι και καλείται, να το αξιοποιήσει.

Το σύνολο του Ντιέγκο Σιμεόνε, προέρχεται από τη νίκη με 1-0 επί της Λεγκανές στην Primera Division, σκορ που προσφέρεται στο 11.00 για να το επαναλάβει σήμερα.

Θα καταφέρουν οι Μαδριλένοι να «παγώσουν» το Τορίνο και να ανοίξουν πρώτοι το σκορ απόψε, ενδεχόμενο που προσφέρεται σε απόδοση 3.20;ύο ημίχρονα να προσφέρεται σε απόδοση 13.00.

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV