Πλήθος στοιχημάτων* στο Κάλιαρι - Ιντερ (01-03-19)

πλήθος-στοιχημάτων-στο-κάλιαρι-ιντερ-184154

Interwetten: Κάλιαρι – Ιντερ με πλήθος στοιχημάτων*

Για την 26η αγωνιστική της Α’ Ιταλίας, η οποία ανοίγει απόψε το βράδυ, η Ιντερ πηγαίνει στην έδρα της Κάλιαρι με στόχο την επιστροφή στις νίκες, έπειτα από μία περιπετειώδη εβδομάδα. Στην Interwetten μπορείς να βρεις πληθώρα στοιχημάτων* στην αναμέτρηση.

Το ισόπαλο 3-3 στη Φλωρεντία κόντρα στη Φιορεντίνα σήκωσε κύμα… αντιδράσεων από τους «νερατζούρι». Η διαιτησία και ο καταλογισμός πέναλτι υπέρ των «βιόλα» μέσω VAR στο 90’ (για την ισοφάριση σε 3-3) έκανε έξαλλο τον Σπαλέτι και τους ανθρώπους της Ιντερ. Το υπέρ της 1-3 μέχρι το 75’ έγινε 3-3 στα τελευταία λεπτά, βάζοντας στοπ τεσσάρων συνεχόμενων νικών σε όλες τις διοργανώσεις. Στην έδρα της Κάλιαρι ταξίδεψε δίχως τους μπακ Βρσάλικο (μπακ), Κεϊτά (εξτρέμ) και Ικάρντι (φορ).

Στην Κάλιαρι το κλίμα δεν είναι το καλύτερο, μία νίκη στα 8 τελευταία, 6 ήττες σε αυτά, με την πιο πρόσφατη την Κυριακή και το 1-0 από τη Σαμπντόρια. Τραυματίας ο στόπερ Κλάβαν, τουλάχιστον υπάρχει η επιστροφή του επιθετικού Ζοάο Πέδρο. Τις τελευταίες 8 φορές που φιλοξένησε την Ιντερ υπέστη πέντε ήττες, δύο ματς έληξαν ισόπαλα, ενώ έφτασε μόλις σε μία νίκη.

Στον Interwetten δεν θα βρούμε μόνο νικητή αγώνα στο ζευγάρι, αλλά και over ή under, χάντικαπ, σημείο ημιχρόνου, ειδικά στοιχήματα σε κάθε περίοδο, line πόντων των δύο ομάδων και αλλά πολλά ακόμη ειδικά πονταρίσματα.

* Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις

21+ | ΚΕΘΕΑ: 210-9237777 | Ρυθμιστής: MGA | Συχνή συμμετοχή: κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV