25.08.21|10:36

Kingbet Kingbet

Ακόμα φαβορί ο ΠΑΟΚ παρά την ισοπαλία με τη Ριέκα

ακόμα-φαβορί-ο-παοκ-παρά-την-ισοπαλία-μ-165866

Ο ΠΑΟΚ έπαιξε ωραίο ποδόσφαιρο στο ματς με τη Ριέκα (ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο), ήταν κατά κράτος καλύτερος, όμως χρειάστηκε ένα αυτογκόλ στις καθυστερήσεις για να πάρει την ισοπαλία και να κάνει πιο… πιπεράτη τη ρεβάνς στην Κροατία. Εκεί ο «Δικέφαλος του Βορρά» καλείται να πάρει τη νίκη για να βρεθεί στους ομίλους του παρθενικού Κόνφερενς Λιγκ και οι στοιχηματικές εταιρείες του δίνουν προβάδισμα και μάλιστα ξεκάθαρο. Συγκεκριμένα, η πρόκριση του ΠΑΟΚ προσφέρεται στο 1.50 ενώ αυτή των γηπεδούχων Κροατών στο 2.50.

[novibet_desktop keimeno_etaireias=”Αμέτρητα ειδικά στοιχήματα σε όλα τα αθλήματα” width=”50%”]

Την Πέμπτη 26 Αυγούστου (21:00, ΟΡΕΝ) λοιπόν, ο ΠΑΟΚ καλείται να χτίσει πάνω στο 1-1 της Τούμπας. Η νίκη του στην κανονική διάρκεια, που θα σημάνει και αυτόματη πρόκριση, παίζει στο 1.95, ενώ εκείνη της Ριέκα στο 3.80. Στο 3.40 η ισοπαλία, η οποία οδηγεί σε παράταση. Υπενθυμίζεται ότι πλέον δεν υφίσταται μπόνους για τα εκτός έδρας γκολ, οπότε κάθε ισοπαλία οδηγεί σε έξτρα ημίωρο.

Η επικράτηση του ΠΑΟΚ στην παράταση βρίσκεται σε τιμή 9.50 και εκείνη της Ριέκα στο 15.75, ενώ για τα πέναλτι η νίκη καθεμιάς από τις δύο αντιπάλους συναντάται στο 9.90.

Στοίχημα στα γκολ

Ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι αγορές σε over και under. To πρώτο ματς, στην Τούμπα, «μύριζε» πολλά γκολ, αλλά η ατυχία και η αστοχία του ΠΑΟΚ περιόρισε τον αριθμό στα δύο. Το ενδεχόμενο να μπουν τρία ή περισσότερα στη ρεβάνς βρίσκεται στον διπλασιασμό, ενώ στο 1.80 το Under 2,5.

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV