11.03.19|00:13

Νίκος Κοτσαρίνης Νίκος Κοτσαρίνης

Ρόμα - Εμπολι με πλούσια εδικά (11-03-2019)

ρόμα-εμπολι-με-πλούσια-εδικά-11-03-2019-183297

Κακή αγωνιστική περίοδος για τη Ρόμα, η οποία μετά από την ήττα στο ντέρμπι της Ρώμης με τη Λάτσιο (3-0), ηττήθηκε και από την Πόρτο στην παράταση και είπε αντίο στο Τσάμπιονς Λιγκ. Πλέον στρέφει την προσοχή της στο πρωτάθλημα, εκεί όπου βρίσκεται στην 5η θέση της βαθμολογίας και με νίκη στον σημερινό αγώνα απέναντι στην Εμπολι, θα πλησιάσει την 4άδα και την Ιντερ που βρίσκεται εκεί, στους τρεις βαθμούς.

Winmasters: Μοναδικά προγράμματα επιβράβευσης *Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις

Οπωσδήποτε θετικό αποτέλεσμα στον σημερινό αγώνα θέλει και η Εμπολι, αλλά για διαφορετικό λόγο. Η φιλοξενούμενη μετά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στη Σέριε Α, βρίσκεται μόλις έναν πόντο πάνω από την επικίνδυνη ζώνη της βαθμολογίας και σήμερα δοκιμάζεται σε μια δύσκολη έδρα. Αξιο αναφοράς ότι η ομάδα του Πέπε Ιακίνι θα πρέπει να ξεπεράσει τον εαυτό της, καθώς σε 12 παιχνίδια μέχρι στιγμής μακριά από το κοινό της στη Σέριε Α, δεν είναι ούτε μία νίκη (0-4-8)!

Η winmasters.gr υποδέχεται το πιο ενδιαφέρον ματς της Δευτέρας με μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περιόδους και Κόρνερ, αλλά και ειδικά στοιχήματα* σε ανταγωνιστικές αποδόσεις, όπως για παράδειγμα: