Νίκος Κοτσαρίνης Νίκος Κοτσαρίνης

Προσφορά * στην Πριμέρα (04-03-2019)

προσφορά-στην-πριμέρα-04-03-2019-183993

Με την αμφίρροπη κόντρα ανάμεσα σε Λεγκανές και Λεβάντε ολοκληρώνεται απόψε η 25η αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβιζιόν.

Οι δύο ομάδες ισοβαθμούν στην 14η θέση με 30 πόντους, έχοντας αποκτήσει απόσταση ασφαλείας από τη ζώνη του υποβιβασμού. Παράλληλα, βάσει της αστάθειάς του μοιάζει δύσκολο να διεκδικήσουν με αξιώσεις ένα από τα ευρωπαϊκά εισιτήρια. Η συγκεκριμένη αναμέτρηση προσφέρεται στη Novibet με 0% γκανιότα.

Οι γηπεδούχοι πριν από μία εβδομάδα απέφυγαν στις καθυστερήσεις την ήττα από τη Βαλένθια (ισοφάρισαν σε 1-1), διευρύνοντας το εντυπωσιακό εντός έδρας σερί που τρέχουν. Συγκεκριμένα απέφυγαν την ήττα στα 10 πιο πρόσφατα που έδωσαν στο «Μπουτάρκε» με πέντε νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες.

Η Λεβάντε από τη δική της πλευρά ήταν απολύτως ανταγωνιστική στην αναμέτρησή της με τη Ρεάλ. Μέχρι το 79ο λεπτό το ματς ήταν στο 1-1 αλλά σε εκείνο το σημείο η «βασίλισσα» κέρδισε πέναλτι το οποίο έκρινε και το αποτέλεσμα της αναμέτρησης. Οι παίκτες του Πάκο Λόπεθ είχαν μάλιστα έντονα παράπονα για την απόφαση αυτή.  Το over επιβεβαιώθηκε στα πέντε από τα επτά πιο πρόσφατα εκτός έδρας ματς των φιλοξενούμενων.

Οσον αφορά στην παράδοση των δύο ομάδων, το no goal επιβεβαιώθηκε στα επτά τελευταία  μεταξύ τους ανεξαρτήτως έδρας. Παράλληλα, η Λεβάντε δεν έχει ηττηθεί από την αντίπαλό της μετά το 2002 (5-2-0).

*Αφορά την επιλογή «Νικητής αγώνα» πριν την έναρξη σε επιλεγμένα παιχνίδια

21+ ετών /ΚΕΘΕΑ: 2109215776/Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC/ Η συχνή συμμετοχή στα παίγνια εκθέτει τους συμμετέχοντες στον κίνδυνο εθισμού και απώλειας περιουσίας

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV