Ολυμπιακός - Μπάγερν στην Bet365

ολυμπιακός-μπάγερν-στην-bet365-182365

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει στο Σ.Ε.Φ. τη Μπάγερν Μονάχου, θέλοντας να επιστρέψει στις νίκες και να μείνει ανεπηρέαστος από όσα συμβαίνουν εντός των συνόρων.

Η bet365 προσφέρει απεριόριστα ειδικά στοιχήματα για την αναμέτρηση

Θα σημειωθούν λιγότεροι από 75.5 πόντοι στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα; Το σχετικό under προσφέρεται σε απόδοση 1.90.

Με το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό να μη διεξάγεται λόγω άρνησης του Ολυμπιακού και με την τιμωρία να αναμένεται να ανακοινωθεί, ο Ντέιβιντ Μπλατ και οι παίκτες του, καλούνται να μείνουν συγκεντρωμένοι στην ευρωπαϊκή «διαβολοβδομάδα» που ξεκινάει σήμερα, εναντίον της Μπάγερν Μονάχου. Στο 1.90 βρίσκεται η νίκη τους, με διαφορά μεγαλύτερη των 4.5 πόντων.

Το πρόβλημα που αποκόμισε στον αστράγαλο ο Σπανούλης, από το προηγούμενο παιχνίδι και την ήττα με 66-57 στο Μιλάνο από την Αρμάνι παραμένει και οι γηπεδούχοι, που είναι στην 8η θέση με ρεκόρ 13-13, χρειάζονται πολύ την αποψινή νίκη. Το προβάδισμα του Ολυμπιακού, στο πρώτο ημίχρονο, καθώς και η νίκη του τελικά, προσφέρεται στο 1.95.

Θα σημειωθούν λιγότεροι από 152.5 πόντοι στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Το under βρίσκεται σε απόδοση 1.90.

Η Μπάγερν από την πλευρά της, μετά τις δύο τελευταίες ήττες από Μακάμπι και Ζαλγκίρις, έπεσε στην 11η θέση, αλλά η απόσταση της από τα πλέι οφ και τον Ολυμπιακό, είναι μόλις μία νίκη, οπότε το κίνητρο της απόψε, είναι μεγάλο. Στο 2.75 προσφέρεται η νίκη της.

Οι Γερμανοί, με σέρβικες επιρροές, έχουν δείξει σε κάποια παιχνίδια το καλό τους πρόσωπο, σε κάποια άλλα ότι τους λείπει η μεγάλη εμπειρία από αγώνες τέτοιου επιπέδου, αλλά δεν είναι κακή ομάδα κι έχουν ακόμα τις ελπίδες τους. Το προβάδισμά τους στο τέλος της πρώτης περιόδου, βρίσκεται στο 2.30.

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV