Σταύρος Πραβής Σταύρος Πραβής

Μεγάλα ματς με 0% γκανιότα* (03-03-2019)

μεγάλα-ματς-με-0-γκανιότα-03-03-2019-184053

Stoiximan: Μεγάλα ματς με 0% γκανιότα*

Στο πρόγραμμα της Κυριακής (03/03) εντοπίζουμε σπουδαίες αναμετρήσεις από τα μεγάλα πρωταθλήματα της Ευρώπης, όμως αυτά που ξεχωρίζουν είναι τρία μεγάλα ντέρμπι. Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ από τη Σούπερ Λιγκ, Εβερτον – Λίβερπουλ από την Πρέμιερ Λιγκ και Νάπολι – Γιουβέντους από την Α’ Ιταλίας. Όλα τα ματς και τα τρία συγκεκριμένα προσφέρονται από τον Stoiximan με 0% γκανιότα*

Ο ΠΑΟΚ ταξίδεψε στην Αθήνα με στόχο να διατηρήσει το αήττητο, την ώρα που έρχεται από μέτριες εμφανίσεις με Αρη (1-1) και Πανιώνιο, με το τελευταίο παιχνίδι να οδηγείτε στην παράταση (2-1 κ.δ.), εκεί όπου ο «Δικέφαλος του Βορρά» επικράτησε 4-2 και πέρασε στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας. Από την άλλη, ο Παναθηναϊκός δεν διανύει και την καλύτερη περίοδο, προέρχεται από κάκιστη εμφάνιση και ήττα 2-0 από τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη.

– Smart Notifications: Live ενημέρωση για την εξέλιξη των αγώνων!

Τη δράση της 29ης αγωνιστικής στην Πρέμιερ Λιγκ κλείνει το παιχνίδι της Εβερτον με τη Λίβερπουλ. Αμφότερες προέρχονται από σπουδαίες νίκες, με καλή εμφάνιση και μεγάλα σκορ. Οι γηπεδούχοι επικράτησαν 3-0 της Κάρντιφ εκτός έδρας, ενώ οι φιλοξενούμενοι «παρέσυραν» την Γουότφορντ με 5-0. Μετά τη νίκη της Μάντσεστερ Σίτι το απόγευμα του Σαββάτου, η Λίβερπουλ πηγαίνει στο ντέρμπι του Μέρσεϊσάιντ ως δεύτερη του βαθμολογικού πίνακα.

Το μεγάλο ντέρμπι της 26ης αγωνιστικής στην Α’ Ιταλίας είναι ανάμεσα στη Νάπολι και τη Γιουβέντους στο «Σαν Πάολο». Η Νάπολι προέρχεται από εμφατική εμφάνιση στην έδρα της Πάρμα, αφού επικράτησε 4-0, δείχνοντας «αγριεμένη» έπειτα από δύο διαδοχικά 0-0 με Φιορεντίνα και Τορίνο. Η Γιουβέντους δυσκολεύτηκε στην έδρα της Μπολόνια, όμως έφυγε νικήτρια με 1-0 για την 3η διαδοχική νίκη, ξανά χωρίς να δεχθεί γκολ.

Στον Stoiximan δεν θα βρούμε μόνο νικητή αγώνα στο ζευγάρι, αλλά και over ή under, σύνολο τερμάτων, αποτέλεσμα και γκολ ημιχρόνου, ακριβές σκορ και αλλά πολλά ακόμη ειδικά πονταρίσματα.