ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΠΟΝΙ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ
Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογίες Europa και Conference League | Kingbet.net

ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

16.09.2021

Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογίες Europa και Conference League

Μοιράσου το σε:
Kingbet

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες του Europa League 2021-22 και του Champions League 2021-22.

 

Προσφορές* για παίκτες στο Pamestoixima.gr!

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

 

EUROPA LEAGUE

A’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Λυών
1 0 0 2-0 3
2. Μπρόντμπι
0 1 0 0-0 1
-. Σπάρτα Πράγας
0 1 0 0-0 1
4. Ρέιντζερς 0 0 1 0-2 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ρέιντζερς – Λυών 0-2
16/09 Μπρόντμπι – Σπάρτα Πράγας 0-0
30/09 Λυών – Μπρόντμπι
30/09 Σπάρτα Πράγας – Ρέιντζερς
21/10 Σπάρτα Πράγας – Λυών
21/10 Ρέιντζερς – Μπρόντμπι
04/11 Λυών – Σπάρτα Πράγας
04/11 Μπρόντμπι – Ρέιντζερς
25/11 Ρέιντζερς – Σπάρτα Πράγας
25/11 Μπρόντμπι – Λυών
09/12 Λυών – Ρέιντζερς
09/12 Σπάρτα Πράγας – Μπρόντμπι

 

Β’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Μονακό
1 0 0 1-0 3
2. Αϊντχόφεν 0 1 0 2-2 1
-. Ρεάλ Σοσιεδάδ 0 1 0 2-2 1
4. Στουρμ Γκρατς
0 0 1 0-1 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Αϊντχόφεν – Ρεάλ Σοσιεδάδ 2-2
16/09 Μονακό – Στουρμ Γκρατς 1-0
30/09 Στουρμ Γκρατς – Αϊντχόφεν
30/09 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μονακό
21/10 Στουρμ Γκρατς – Ρεάλ Σοσιεδάδ
21/10 Αϊντχόφεν – Μονακό
04/11 Μονακό – Αϊντχόφεν
04/11 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Στουρμ Γκρατς
25/11 Αϊντχόφεν – Στουρμ Γκρατς
25/11 Μονακό – Ρεάλ Σοσιεδάδ
09/12 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αϊντχόφεν
09/12 Στουρμ Γκρατς – Μονακό

 

Γ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Λέγκια Βαρσοβίας 1 0 0 1-0 3
2. Λέστερ 0 1 0 2-2 1
-. Νάπολι 0 1 0 2-2 1
4. Σπαρτάκ Μόσχας 0 0 1 0-1 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
15/09 Σπαρτάκ Μ. – Λέγκια Βαρσ. 0-1
16/09 Λέστερ – Νάπολι 2-2
30/09 Νάπολι – Σπαρτάκ Μ.
30/09 Λέγκια Βαρσ. – Λέστερ
20/10 Σπαρτάκ Μ. – Λέστερ
20/10 Νάπολι – Λέγκια Βαρσ.
04/11 Λέστερ – Σπαρτάκ Μ.
04/11 Λέγκια Βαρσ. – Νάπολι
24/11 Σπαρτάκ Μ. – Νάπολι
24/11 Λέστερ – Λέγκια Βαρσ.
09/12 Νάπολι – Λέστερ
09/12 Λέγκια Βαρσ. – Σπαρτάκ Μ.

 

Δ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 0 0 2-1 3
2. Αϊντραχτ Φρανκφ. 0 1 0 1-1 1
-. Φενέρμπαχτσε 0 1 0 1-1 1
4. Αντβέρπ 0 0 1 1-2 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Αϊντραχτ Φρ. – Φενέρμπαχτσε 1-1
16/09 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Αντβέρπ 2-1
30/09 Αντβέρπ – Αϊντραχτ Φρ.
30/09 Φενέρμπαχτσε – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
21/10 Φενέρμπαχτσε – Αντβέρπ
21/10 Αϊντραχτ Φρ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
04/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Αϊντραχτ Φρ.
04/11 Αντβέρπ – Φενέρμπαχτσε
25/11 Αϊντραχτ Φρ. – Αντβέρπ
25/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Φενέρμπαχτσε
09/12 Φενέρμπαχτσε – Αϊντραχτ Φρ.
09/12 Αντβέρπ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Επιστροφή* χρημάτων ΟΛΟ τον μήνα στο Pamestoixima.gr!

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

 

Ε’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Γαλατάσαραϊ 1 0 0 1-0 3
2. Λοκομοτίβ Μόσχας 0 1 0 1-1 1
-. Μαρσέιγ 0 1 0 1-1 1
4. Λάτσιο 0 0 1 0-1 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Λοκομοτίβ Μ. – Μαρσέιγ 1-1
16/09 Γαλατάσαραϊ – Λάτσιο 1-0
30/09 Λάτσιο – Λοκομοτίβ Μ.
30/09 Μαρσέιγ – Γαλατάσαραϊ
21/10 Λάτσιο – Μαρσέιγ
21/10 Λοκομοτίβ Μ. – Γαλατάσαραϊ
04/11 Γαλατάσαραϊ – Λοκομοτίβ Μ.
04/11 Μαρσέιγ – Λάτσιο
25/11 Γαλατάσαραϊ – Λάτσιο
25/11 Λοκομοτίβ Μ. – Λάτσιο
09/12 Λάτσιο – Γαλατάσαραϊ
09/12 Μαρσέιγ – Λοκομοτίβ Μ.

 

ΣΤ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Ερυθρός Αστέρας 1 0 0 2-1 3
2. Μίντιλαντ 0 1 0 1-1 1
-. Λουντογκόρετς 0 1 0 1-1 1
4. Μπράγκα 0 0 1 1-2 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
15/09 Μίντιλαντ – Λουντογκόρετς 1-1
15/09 Ερ. Αστέρας – Μπράγκα 2-1
30/09 Μπράγκα – Μίντιλαντ
30/09 Λουντογκόρετς – Ερ. Αστέρας
21/10 Μίντιλαντ – Ερ. Αστέρας
21/10 Λουντογκόρετς – Μπράγκα
04/11 Μπράγκα – Λουντογκόρετς
04/11 Ερ. Αστέρας – Μίντιλαντ
25/11 Μίντιλαντ – Μπράγκα
25/11 Ερ. Αστέρας – Λουντογκόρετς
09/12 Λουντογκόρετς – Μίντιλαντ
09/12 Μπράγκα – Ερ. Αστέρας

 

Ζ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Μπέτις 1 0 0 4-3 3
2. Λεβερκούζεν 1 0 0 2-1 3
3. Σέλτικ 0 0 1 3-4 0
4. Φερεντσβάρος 0 0 1 1-2 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Λεβερκούζεν – Φερεντσβάρος 2-1
16/09 Μπέτις – Σέλτικ 4-3
30/09 Σέλτικ – Λεβερκούζεν
30/06 Φερεντσβάρος – Μπέτις
19/10 Σέλτικ – Φερεντσβάρος
19/10 Μπέτις – Λεβερκούζεν
04/11 Λεβερκούζεν – Μπέτις
04/11 Φερεντσβάρος – Σέλτικ
25/11 Λεβερκούζεν – Σέλτικ
25/11 Μπέτις – Φερεντσβάρος
09/12 Σέλτικ – Μπέτις
09/12 Φερεντσβάρος – Λεβερκούζεν

 

Η’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Γουεστ Χαμ 1 0 0 2-0 3
2. Γκενκ 1 0 0 1-0 3
3. Ραπίντ Βιέννης 0 0 1 0-1 0
4. Ντινάμο Ζάγκρεμπ 0 0 1 0-2 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ντ. Ζάγκρεμπ – Γουεστ Χαμ 0-2
16/09 Ραπίντ Β. – Γκενκ 0-1
30/09 Γκενκ – Ντ. Ζάγκρεμπ
30/09 Γουεστ Χαμ – Ραπίντ Β.
21/10 Ραπίντ Β. – Ντ. Ζάγκρεμπ
21/10 Γουεστ Χαμ – Γκενκ
04/11 Γκενκ – Γουεστ Χαμ
04/11 Ντ. Ζάγκρεμπ – Ραπίντ Β.
25/11 Ραπίντ Β. – Γουεστ Χαμ
25/11 Ντ. Ζάγκρεμπ – Γκενκ
09/12 Γουεστ Χαμ – Ντ. Ζάγκρεμπ
09/12 Γκενκ – Ραπίντ Β.

 

Αξία στο παιχνίδι με προσφορές που δεν σταματούν

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

 

CONFERENCE LEAGUE

A’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Μακάμπι Τελ Αβίβ
1 0 0 4-1 3
2. ΛΑΣΚ Λίντσερ
1 0 0 2-0 3
3. Ελσίνκι 0 0 1 0-2 0
4. Αλασκέρτ
0 0 1 1-4 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
14/09 Μακάμπι – Αλασκέρτ 4-1
16/09 Ελσίνκι – Λίντσερ 0-2
30/09 Λίντσερ – Μακάμπι
30/09 Αλασκέρτ – Ελσίνκι
21/10 Αλασκέρτ – Λίντσερ
21/10 Ελσίνκι – Μακάμπι
04/11 Λίντσερ – Αλασκέρτ
04/11 Μακάμπι – Ελσίνκι
25/11 Μακάμπι – Λίντσερ
25/11 Ελσίνκι – Αλασκέρτ
09/12 Αλασκέρτ – Μακάμπι
09/12 Λίντσερ – Ελσίνκι

 

Β’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Παρτίζαν 1 0 0 2-0 3
2. Γάνδη 1 0 0 1-0 3
3. Φλόρα Ταλίν 0 0 1 0-1 0
4. Ανόρθωση 0 0 1 0-2 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ανόρθωση – Παρτίζαν 0-2
16/09 Φλόρα – Γάνδη 0-1
30/09 Γάνδη – Ανόρθωση
30/09 Παρτίζαν – Φλόρα
21/10 Ανόρθωση – Φλόρα
21/10 Παρτίζαν – Γάνδη
04/11 Γάνδη – Παρτίζαν
04/11 Φλόρα – Ανόρθωση
25/11 Φλόρα – Παρτίζαν
25/11 Ανόρθωση – Γάνδη
09/12 Παρτίζαν – Ανόρθωση
09/12 Γάνδη – Φλόρα

 

Γ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Ρόμα 1 0 0 5-1 3
2. Μπόντο Γκλιμτ 1 0 0 3-1 3
3. Ζόρια 0 0 1 1-3 0
4. ΤΣΣΚΑ Σόφιας 0 0 1 1-5 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ρόμα – ΤΣΣΚΑ Σόφιας 5-1
16/09 Μπόντο Γκλιμτ – Ζόρια 3-1
30/09 Ζόρια – Ρόμα
30/09 ΤΣΣΚΑ Σόφιας – Μπόντο Γκλιμτ
20/10 Μπόντο Γκλιμτ – Ρόμα
20/10 ΤΣΣΚΑ Σόφιας – Ζόρια
04/11 Ζόρια – ΤΣΣΚΑ Σόφιας
04/11 Ρόμα – Μπόντο Γκλιμτ
25/11 Μπόντο Γκλιμτ – ΤΣΣΚΑ Σόφιας
25/11 Ρόμα – Ζόρια
09/12 Ζόρια – Μπόντο Γκλιμτ
09/12 ΤΣΣΚΑ Σόφιας – Ρόμα

 

Δ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Γιάμπλονετς 1 0 0 1-0 3
2. Αλκμααρ 0 1 0 2-2 1
-. Ράντερς 0 1 0 2-2 1
4. Κλουζ 0 0 1 0-1 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Γιάμπλονετς – Κλουζ 1-0
16/09 Ράντερς – Αλκμααρ 2-2
30/09 Αλκμααρ – Γιάμπλονετς
30/09 Κλουζ – Ράντερς
21/10 Γιάμπλονετς – Ράντερς
21/10 Κλουζ – Αλκμααρ
04/11 Αλκμααρ – Κλουζ
04/11 Ράντερς – Γιάμπλονετς
25/11 Γιάμπλονετς – Αλκμααρ
25/11 Ράντερς – Κλουζ
09/12 Αλκμααρ – Ράντερς
09/12 Κλουζ – Γιάμπλονετς

 

Επιστροφή* χρημάτων ΟΛΟ τον μήνα στο Pamestoixima.gr!

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

 

Ε’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Σλάβια Πράγας 1 0 0 3-1 3
2. Μακάμπι Χάιφα 0 1 0 0-0 1
-. Φέγενορντ 0 1 0 0-0 1
4. Ουνιόν Βερολίνου 0 0 1 1-3 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
14/09 Μακάμπι Χ. – Φέγενορντ 0-0
16/09 Σλάβια – Ουνιόν 3-1
30/09 Φέγενορντ – Σλάβια
30/09 Ουνιόν – Μακάμπι Χ.
21/10 Μακάμπι Χ. – Σλάβια
21/10 Φέγενορντ – Ουνιόν
04/11 Σλάβια – Μακάμπι Χ.
04/11 Ουνιόν – Φέγενορντ
25/11 Μακάμπι Χ. – Ουνιόν
25/11 Σλάβια – Φέγενορντ
09/12 Φέγενορντ – Μακάμπι Χ.
09/12 Ουνιόν – Σλάβια

 

ΣΤ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Κοπεγχάγη 1 0 0 3-1 3
2. ΠΑΟΚ 1 0 0 2-0 3
3. Σλόβαν Μπρατισλάβας 0 0 1 1-3 0
4. Λίνκολν Ρεντ Ιμπς 0 0 1 0-2 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Σλόβαν Μπρ. – Κοπεγχάγη 1-3
16/09 Λίνκολν – ΠΑΟΚ 0-2
30/09 Κοπεγχάγη – Λίνκολν
30/09 ΠΑΟΚ – Σλόβαν Μπρ.
21/10 Κοπεγχάγη – ΠΑΟΚ
21/10 Σλόβαν Μπρ. – Λίνκολν
04/11 Λίνκολν – Σλόβαν Μπρ.
04/11 ΠΑΟΚ – Κοπεγχάγη
25/11 Σλόβαν Μπρ. – ΠΑΟΚ
25/11 Λίνκολν – Κοπεγχάγη
09/12 ΠΑΟΚ – Λίνκολν
09/12 Κοπεγχάγη – Σλόβαν Μπρ.

 

Ζ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Φίτεσε 1 0 0 2-0 3
2. Ρεν 0 1 0 2-2 1
-. Τότεναμ 0 1 0 2-2 1
4. Μούρα 0 0 1 0-2 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ρεν – Τότεναμ 2-2
16/09 Μούρα – Φίτεσε 0-2
30/09 Τότεναμ – Μούρα
30/06 Φίτεσε – Ρεν
19/10 Μούρα – Ρεν
19/10 Φίτεσε – Τότεναμ
04/11 Ρεν – Μούρα
04/11 Τότεναμ – Φίτεσε
25/11 Ρεν – Φίτεσε
25/11 Μούρα – Τότεναμ
09/12 Τότεναμ – Ρεν
09/12 Φίτεσε – Μούρα

 

Η’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Βασιλεία 0 1 0 0-0 1
-. Γκαραμπάγκ 0 1 0 0-0 1
-. Καϊράτ 0 1 0 0-0 1
-. Ομόνοια 0 1 0 0-0 1

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Καϊράτ – Ομόνοια 0-0
16/09 Γκαραμπάγκ- Βασιλεία 0-0
30/09 Βασιλεία – Καϊράτ
30/09 Ομόνοια – Γκαραμπάγκ
21/10 Γκαραμπάγκ – Καϊράτ
21/10 Βασιλεία – Ομόνοια
04/11 Καϊράτ – Γκαραμπάγκ
04/11 Ομόνοια – Βασιλεία
25/11 Καϊράτ – Βασιλεία
25/11 Γκαραμπάγκ – Ομόνοια
09/12 Ομόνοια – Καϊράτ
09/12 Βασιλεία – Γκαραμπάγκ

 

Αξία στο παιχνίδι με προσφορές που δεν σταματούν

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

 

Το UEFA Γιουρόπα Λιγκ 2022 ξεκίνησε στις 14 Σεπτεμβρίου και κορυφώνεται στις 18 Μαΐου. O τελικός Europa League 2022 θα διεξαχθεί στο γήπεδο «Ραμόν Σάντσεθ Πιθχουάν» της Σεβίλλης. Ο τελικός Κόνφερενς Λιγκ 2022 θα γίνει στα Τίρανα στις 25 Μαΐου.

Το UEFA Europa League διανύει πια την 51η σεζόν του, ενώ είναι η 13η μετά τη μετονομασία του σε Γιουρόπα Λιγκ. Οσο για το UEFA Europa Conference League 2021-22, όπως είναι η επίσημη ονομασία, η φετινή είναι η παρθενική και εν πολλοίς πιλοτική σεζόν.

Ο νικητής του ΓιουρόπαΛιγκ 2021-22 θα παίξει εναντίον του νικητή του UEFA Champions League 2021-22 για το UEFA Super Cup. Επίσης θα κερδίσει τη συμμετοχή του στο Τσάμπιονς Λιγκ της επόμενης σεζόν.

Στο Kingbet Europa league μπορείτε να βρείτε αναλύσεις για όλα τα europa league ζευγάρια, από την προ-προκριματική φάση μέχρι και τον τελικό. Θα βρείτε ακόμα προγνωστικά Conference League από τους κορυφαίους tipsters του στοιχηματικού χώρο και προγνωστικά στοιχήματος για όλους του αγώνες από το κουπόνι ΟΠΑΠ και πάμε στοίχημα.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ

Τώρα αρχίζει το ματς!

Αξιολόγηση

Κορυφαίο Live Στοίχημα!

Αξιολόγηση

Το παιχνίδι ορίζεται από την αρχή! | 21+

Αξιολόγηση

Betting is our Sport!

Αξιολόγηση

Κορυφαίο live betting!

Αξιολόγηση

Bwin Logo

Το παιχνίδι σε άλλο επίπεδο

Αξιολόγηση

Στο παιχνίδι είμαστε μαζί

Αξιολόγηση

Winmasters Logo

30.000 Live παιχνίδια κάθε μήνα! | 21+

Αξιολόγηση

Sportingbet Logo

Το παιχνίδι… ζωντανεύει!

Αξιολόγηση

Vistabet Logo

Το παιχνίδι σε άλλη διάσταση

Αξιολόγηση

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ

Απόκτησε την αγαπημένη σου εφημερίδα ψηφιακά

King bet Εφημερίδα