ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ
Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογίες Europa και Conference League - Kingbet

ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

19.05.2022

Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογίες Europa και Conference League

Μοιράσου το σε:
Kingbet

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες του Europa League 2021-22 και του Conference League 2021-22.

Προσφορές* για παίκτες στο Pamestoixima.gr!

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

EUROPA LEAGUE

Τελικός

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
18/05 Άιντραχτ Φρανκ. – Ρέιντζερς 1-1 (5-4 πέν.)

Ημιτελική Φάση

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
28/04 Λειψία – Ρέιντζερς 1-0
28/04 Γουέστ Χαμ – Άιντραχτ Φρανκ. 1-2

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
05/05 Ρέιντζερς – Λειψία 3-1
05/05 Άιντραχτ Φρανκ. – Γουέστ Χαμ 1-0

Φάση των «8»

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
07/04 Λειψία – Αταλάντα 1-1
07/04 Μπράγκα – Ρέιντζερς 1-0
07/04 Αϊντραχτ Φρανκφούρτης- Μπαρτσελόνα 1-1
07/04 Γουέστ Χαμ – Λυών 1-1

 

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
14/04 Αταλάντα – Λειψία 0-2
14/04 Ρέιντζερς – Μπράγκα 3-1 (παρ. 2-1)
14/04 Μπαρτσελόνα – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης 2-3
14/04 Λυών – Γουεστ Χαμ 0-3

Φάση των «16»

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
17/03 Αϊντραχτ Φρανκφ. – Μπέτις 1-1 (παρ. 0-1)
17/03 Λυών – Πόρτο 1-1
ΑΝΑΒΛ. Σπαρτάκ Μόσχας – Λειψία*
17/03 Γουέστ Χαμ – Σεβίλλη 2-0 (παρ. 1-0)
17/03 Λεβερκούζεν – Αταλάντα 0-1
17/03 Γαλατάσαραϊ – Μπαρτσελόνα 1-2
17/03 Μονακό – Μπράγκα 1-1
17/03 Ερυθρός Αστέρας – Ρέιντζερς 2-1

 

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
09/03 Μπέτις – Αϊντραχτ Φρανκφ. 1-2
09/03 Πόρτο – Λυών 0-1
ΑΝΑΒΛ. Λειψία – Σπαρτάκ Μόσχας*
10/03 Σεβίλλη – Γουέστ Χαμ 1-0
10/03 Αταλάντα – Λεβερκούζεν 3-2
10/03 Μπαρτσελόνα – Γαλατάσαραϊ 0-0
10/03 Μπράγκα – Μονακό 2-0
10/03 Ρέιντζερς – Ερυθρός Αστέρας 3-0

* Η Λειψία εξασφάλισε την πρόκρισή της άνευ αγώνων, μετά την ακύρωση της συμμετοχής των ρωσικών ομάδων.

Νοκ άουτ φάση

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
17/02 Μπαρτσελόνα – Νάπολι 1-1
17/02 Ζενίτ – Μπέτις 2-3
17/02 Ντόρτμουντ – Ρέιντζερς 2-4
17/02 Σερίφ – Μπράγκα 2-0
17/02 Σεβίλλη – Ντινάμο Ζάγκρεμπ 3-1
17/02 Λειψία – Σοσιεδάδ 2-2
17/02 Αταλάντα – Ολυμπιακός 2-1
17/02 Πόρτο – Λάτσιο 2-1

 

Ημ. Ζευγάρι Ώρα
24/02  Νάπολι – Μπαρτσελόνα 2-4
24/02  Μπέτις – Ζενίτ 0-0
24/02  Ρέιντζερς – Ντόρτμουντ 2-2
24/02  Μπράγκα – Σερίφ 3-0
24/02  Ντινάμο Ζ. – Σεβίλλη 1-0
24/02  Σοσιεδάδ – Λειψία 1-3
24/02  Ολυμπιακός – Αταλάντα 0-3
24/02  Λάτσιο – Πόρτο 2-2

Φάση ομίλων

A’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Λυών
5 1 0 16-5 16
2. Ρέιντζερς 2 2 2 6-5 7
3. Σπάρτα Πράγας
2 1 3 6-9 7
4. Μπρόντμπι 0 2 4 2-11 2

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ρέιντζερς – Λυών 0-2
16/09 Μπρόντμπι – Σπάρτα Πράγας 0-0
30/09 Λυών – Μπρόντμπι 3-0
30/09 Σπάρτα Πράγας – Ρέιντζερς 1-0
21/10 Σπάρτα Πράγας – Λυών 3-4
21/10 Ρέιντζερς – Μπρόντμπι 2-0
04/11 Λυών – Σπάρτα Πράγας 3-0
04/11 Μπρόντμπι – Ρέιντζερς 1-1
25/11 Ρέιντζερς – Σπάρτα Πράγας 2-0
25/11 Μπρόντμπι – Λυών 1-3
09/12 Λυών – Ρέιντζερς 1-1
09/12 Σπάρτα Πράγας – Μπρόντμπι 2-0

 

Β’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Μονακό
3 3 0 7-4 12
2. Ρεάλ Σοσιεδάδ
2 3 1 9-6 9
3. Αϊντχόφεν
2 2 2 9-8 8
4. Στουρμ Γκρατς
0 2 4 3-10 2

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Αϊντχόφεν – Ρεάλ Σοσιεδάδ 2-2
16/09 Μονακό – Στουρμ Γκρατς 1-0
30/09 Στουρμ Γκρατς – Αϊντχόφεν 1-4
30/09 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μονακό 1-1
21/10 Στουρμ Γκρατς – Ρεάλ Σοσιεδάδ 0-1
21/10 Αϊντχόφεν – Μονακό 1-2
04/11 Μονακό – Αϊντχόφεν 0-0
04/11 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Στουρμ Γκρατς 1-1
25/11 Αϊντχόφεν – Στουρμ Γκρατς 2-0
25/11 Μονακό – Ρεάλ Σοσιεδάδ 2-1
09/12 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αϊντχόφεν 3-0
09/12 Στουρμ Γκρατς – Μονακό 1-1

 

Γ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Σπαρτάκ Μόσχας 3 1 2 10-9 10
2. Νάπολι 3 1 2 15-10 10
3. Λέστερ 2 2 2 12-11 8
4. Λέγκια Βαρσοβίας 2 0 4 4-11 6

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
15/09 Σπαρτάκ Μ. – Λέγκια Βαρσ. 0-1
16/09 Λέστερ – Νάπολι 2-2
30/09 Νάπολι – Σπαρτάκ Μ. 2-3
30/09 Λέγκια Βαρσ. – Λέστερ 1-0
20/10 Σπαρτάκ Μ. – Λέστερ 3-4
20/10 Νάπολι – Λέγκια Βαρσ. 3-0
04/11 Λέστερ – Σπαρτάκ Μ. 1-1
04/11 Λέγκια Βαρσ. – Νάπολι 1-4
24/11 Σπαρτάκ Μ. – Νάπολι 2-1
24/11 Λέστερ – Λέγκια Βαρσ. 3-1
09/12 Νάπολι – Λέστερ 3-2
09/12 Λέγκια Βαρσ. – Σπαρτάκ Μ. 0-1

 

Δ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Αϊντραχτ Φρανκφ. 3 3 0 10-6 12
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 0 3 8-7 9
3. Φενέρμπαχτσε 1 3 2 7-8 6
4. Αντβέρπ 1 2 3 6-10 5

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Αϊντραχτ Φρ. – Φενέρμπαχτσε 1-1
16/09 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Αντβέρπ 2-1
30/09 Αντβέρπ – Αϊντραχτ Φρ. 0-1
30/09 Φενέρμπαχτσε – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-3
21/10 Φενέρμπαχτσε – Αντβέρπ 2-2
21/10 Αϊντραχτ Φρ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-1
04/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Αϊντραχτ Φρ. 1-2
04/11 Αντβέρπ – Φενέρμπαχτσε 0-3
25/11 Αϊντραχτ Φρ. – Αντβέρπ 2-2
25/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Φενέρμπαχτσε 1-0
09/12 Φενέρμπαχτσε – Αϊντραχτ Φρ. 1-1
09/12 Αντβέρπ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0

 

Επιστροφή* χρημάτων ΟΛΟ τον μήνα στο Pamestoixima.gr!

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ε’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Γαλατάσαραϊ 3 3 0 7-3 12
2. Λάτσιο 2 3 1 7-3 9
3. Μαρσέιγ 1 4 1 6-7 7
4. Λοκομοτίβ Μόσχας 0 2 4 2-9 2

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Λοκομοτίβ Μ. – Μαρσέιγ 1-1
16/09 Γαλατάσαραϊ – Λάτσιο 1-0
30/09 Λάτσιο – Λοκομοτίβ Μ. 2-0
30/09 Μαρσέιγ – Γαλατάσαραϊ 0-0
21/10 Λάτσιο – Μαρσέιγ 0-0
21/10 Λοκομοτίβ Μ. – Γαλατάσαραϊ 0-1
04/11 Γαλατάσαραϊ – Λοκομοτίβ Μ. 1-1
04/11 Μαρσέιγ – Λάτσιο 2-2
25/11 Γαλατάσαραϊ – Mαρσέιγ 4-2
25/11 Λοκομοτίβ Μ. – Λάτσιο 0-3
09/12 Λάτσιο – Γαλατάσαραϊ 0-0
09/12 Μαρσέιγ – Λοκομοτίβ Μ. 1-0

 

ΣΤ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Ερ. Αστέρας 3 2 1 6-4 11
2. Μπράγκα 3 1 2 12-9 10
3. Μίντιλαντ 2 3 1 7-7 9
4. Λουντογκόρετς 0 2 4 3-8 2

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
15/09 Μίντιλαντ – Λουντογκόρετς 1-1
15/09 Ερ. Αστέρας – Μπράγκα 2-1
30/09 Μπράγκα – Μίντιλαντ 3-1
30/09 Λουντογκόρετς – Ερ. Αστέρας 0-1
21/10 Μίντιλαντ – Ερ. Αστέρας 1-1
21/10 Λουντογκόρετς – Μπράγκα 0-1
04/11 Μπράγκα – Λουντογκόρετς 4-2
04/11 Ερ. Αστέρας – Μίντιλαντ 0-1
25/11 Μίντιλαντ – Μπράγκα 3-2
25/11 Ερ. Αστέρας – Λουντογκόρετς 1-0
09/12 Λουντογκόρετς – Μίντιλαντ 0-0
09/12 Μπράγκα – Ερ. Αστέρας 1-1

 

Ζ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Λεβερκούζεν 4 1 1 14-5 13
2. Μπέτις 3 1 2 12-12 10
3. Σέλτικ 3 0 3 13-15 9
4. Φερεντσβάρος 1 0 5 5-12 3

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Λεβερκούζεν – Φερεντσβάρος 2-1
16/09 Μπέτις – Σέλτικ 4-3
30/09 Σέλτικ – Λεβερκούζεν 0-4
30/06 Φερεντσβάρος – Μπέτις 1-3
19/10 Σέλτικ – Φερεντσβάρος 2-0
21/10 Μπέτις – Λεβερκούζεν 1-1
04/11 Λεβερκούζεν – Μπέτις 4-0
04/11 Φερεντσβάρος – Σέλτικ 2-3
25/11 Λεβερκούζεν – Σέλτικ 3-2
25/11 Μπέτις – Φερεντσβάρος 2-0
09/12 Σέλτικ – Μπέτις 3-2
09/12 Φερεντσβάρος – Λεβερκούζεν 1-0

 

Η’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Γουεστ Χαμ 4 1 1 11-3 13
2. Ντινάμο Ζάγκρεμπ 3 1 2 9-6 10
3. Ραπίντ Βιέννης 2 0 4 4-9 6
4. Γκενκ 1 2 3 4-10 5

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ντ. Ζάγκρεμπ – Γουεστ Χαμ 0-2
16/09 Ραπίντ Β. – Γκενκ 0-1
30/09 Γκενκ – Ντ. Ζάγκρεμπ 0-3
30/09 Γουεστ Χαμ – Ραπίντ Β. 2-0
21/10 Ραπίντ Β. – Ντ. Ζάγκρεμπ 2-1
21/10 Γουεστ Χαμ – Γκενκ 3-0
04/11 Γκενκ – Γουεστ Χαμ 2-2
04/11 Ντ. Ζάγκρεμπ – Ραπίντ Β. 3-1
25/11 Ραπίντ Β. – Γουεστ Χαμ 0-2
25/11 Ντ. Ζάγκρεμπ – Γκενκ 1-1
09/12 Γουεστ Χαμ – Ντ. Ζάγκρεμπ 0-1
09/12 Γκενκ – Ραπίντ Β. 0-1

 

Αξία στο παιχνίδι με προσφορές που δεν σταματούν

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

CONFERENCE LEAGUE

Τελικός

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
25/05 (22:00) Ρόμα – Φέγενορντ

Ημιτελική Φάση

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
28/04 Φέγενορντ – Μαρσέιγ 3-2
28/04 Λέστερ – Ρόμα 1-1

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
05/05 Μαρσέιγ – Φέγενορντ 0-0
05/05 Ρόμα – Λέστερ 1-0

Φάση των «8»

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
07/04 Φέγενορντ – Σλάβια Πράγας 3-3
07/04 Μπόντο Γκλιμτ – Ρόμα 2-1
07/04 Λέστερ – Αϊντχόφεν 0-0
07/04 Μαρσέιγ – ΠΑΟΚ 2-1

 

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
14/04 Αϊντχόφεν – Λέστερ 1-2
14/04 Ρόμα – Μπόντο Γκλιμτ 4-0
14/04 Σλάβια Πράγας – Φέγενορντ 1-3
14/04 ΠΑΟΚ – Μαρσέιγ 0-1

 

Φάση των «16»

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
17/03 Γάνδη – ΠΑΟΚ 1-2
17/03 Φέγενορντ – Παρτιζάν 3-1
17/03  ΛΑΣΚ Λίντσερ – Σλάβια Πράγας 4-3
17/03 Ρόμα – Φίτεσε 1-1
17/03 Αλκμααρ – Μπόντο Γκλιμτ 2-2 (παρ. 2-1)
17/03 Ρεν – Λέστερ 2-1
17/03 Βασιλεία – Μαρσέιγ 1-2
17/03 Κοπεγχάγη – Αϊντχόφεν 0-4

 

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
10/03 ΠΑΟΚ – Γάνδη 1-0
10/03 Παρτιζάν – Φέγενορντ 2-5
10/03 Σλάβια Πράγας – ΛΑΣΚ Λίντσερ 4-1
10/03 Φίτεσε – Ρόμα 0-1
10/03 Μπόντο Γκλιμτ – Αλκμααρ 2-1
10/03 Λέστερ – Ρεν 2-0
10/03 Μαρσέιγ – Βασιλεία 2-1
10/03 Αϊντχόφεν – Κοπεγχάγη 4-4

Νοκ άουτ φάση

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
17/02 PSV Αϊντχόφεν – Μακάμπι 1-0
17/02 Φενέρμπαχτσε – Σλάβια Πράγας 2-3
17/02 Μίντιλαντ – ΠΑΟΚ 1-0
17/02 Ραπίντ Β. – Φίτεσε 2-1
17/02 Μαρσέιγ – Καραμπάκ 3-1
17/02 Λέστερ – Ράντερς 4-1
17/02 Σέλτικ – Μπόντο Γκλιμτ 1-3
17/02 Σπάρτα Πράγας – Παρτίζαν 0-1

 

Ημ. Ζευγάρι Ώρα
24/02 Ράντερς – Λέστερ 1-3
24/02 Καραμπάκ – Μαρσέιγ 0-3
24/02 Μπόντο Γκλιμτ – Σέλτικ 2-0
24/02 Μακάμπι – PSV Αϊντχόφεν 1-1
24/02 Παρτίζαν – Σπάρτα Πράγας 2-1
24/02 ΠΑΟΚ – Μίντιλαντ 3-1
24/02 Σλάβια Πράγας – Φενέρμπαχτσε 3-2
24/02 Φίτεσε – Ραπίντ Β. 2-0

Φάση ομίλων

A’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. ΛΑΣΚ Λίντσερ
5 1 0 12-1 16
2. Μακάμπι
3 2 1 14-4 11
3. Ελσίνκι 2 0 4 5-15 6
4. Αλασκέρτ
0 1 5 4-15 1

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
14/09 Μακάμπι – Αλασκέρτ 4-1
16/09 Ελσίνκι – Λίντσερ 0-2
30/09 Λίντσερ – Μακάμπι 1-1
30/09 Αλασκέρτ – Ελσίνκι 2-4
21/10 Αλασκέρτ – Λίντσερ 0-3
21/10 Ελσίνκι – Μακάμπι 0-5
04/11 Λίντσερ – Αλασκέρτ 2-0
04/11 Μακάμπι – Ελσίνκι 3-0
25/11 Μακάμπι – Λίντσερ 0-1
25/11 Ελσίνκι – Αλασκέρτ 1-0
09/12 Αλασκέρτ – Μακάμπι 1-1
09/12 Λίντσερ – Ελσίνκι 3-0

 

Β’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Γάνδη 4 1 1 6-2 13
2. Παρτίζαν 2 2 2 6-4 8
3. Φλόρα Ταλίν 1 3 2 6-9 6
4. Ανόρθωση 1 2 3 5-8 5

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ανόρθωση – Παρτίζαν 0-2
16/09 Φλόρα – Γάνδη 0-1
30/09 Γάνδη – Ανόρθωση 2-0
30/09 Παρτίζαν – Φλόρα 2-0
21/10 Ανόρθωση – Φλόρα 2-2
21/10 Παρτίζαν – Γάνδη 0-1
04/11 Γάνδη – Παρτίζαν 1-1
04/11 Φλόρα – Ανόρθωση 2-2
25/11 Φλόρα – Παρτίζαν 1-0
25/11 Ανόρθωση – Γάνδη 1-0
09/12 Παρτίζαν – Ανόρθωση 1-1
09/12 Γάνδη – Φλόρα 1-0

 

Γ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Ρόμα 4 1 1 18-11 13
2. Μπόντο Γκλιμτ 3 3 0 14-5 12
3. Ζόρια 2 1 3 5-11 7
4. ΤΣΣΚΑ Σόφιας 0 1 5 3-13 1

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ρόμα – ΤΣΣΚΑ Σόφιας 5-1
16/09 Μπόντο Γκλιμτ – Ζόρια 3-1
30/09 Ζόρια – Ρόμα 0-3
30/09 ΤΣΣΚΑ Σόφιας – Μπόντο Γκλιμτ 0-0
20/10 Μπόντο Γκλιμτ – Ρόμα 6-1
20/10 ΤΣΣΚΑ Σόφιας – Ζόρια 0-1
04/11 Ζόρια – ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-0
04/11 Ρόμα – Μπόντο Γκλιμτ 2-2
25/11 Μπόντο Γκλιμτ – ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-0
25/11 Ρόμα – Ζόρια 4-0
09/12 Ζόρια – Μπόντο Γκλιμτ 1-1
09/12 ΤΣΣΚΑ Σόφιας – Ρόμα 2-3

 

Δ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Αλκμααρ 4 2 0 8-3 14
2. Ράντερς 1 4 1 9-9 7
3. Γιάμπλονετς 1 3 2 6-8 6
4. Κλουζ 1 1 4 4-7 4

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Γιάμπλονετς – Κλουζ 1-0
16/09 Ράντερς – Αλκμααρ 2-2
30/09 Αλκμααρ – Γιάμπλονετς 1-0
30/09 Κλουζ – Ράντερς 1-1
21/10 Γιάμπλονετς – Ράντερς 2-2
21/10 Κλουζ – Αλκμααρ 0-1
04/11 Αλκμααρ – Κλουζ 2-0
04/11 Ράντερς – Γιάμπλονετς 2-2
25/11 Γιάμπλονετς – Αλκμααρ 1-1
25/11 Ράντερς – Κλουζ 2-1
09/12 Αλκμααρ – Ράντερς 1-0
09/12 Κλουζ – Γιάμπλονετς 2-0

 

Επιστροφή* χρημάτων ΟΛΟ τον μήνα στο Pamestoixima.gr!

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

 

Ε’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Φέγενορντ 4 2 0 11-6 14
2. Σλάβια Πράγας 2 2 2 8-7 8
3. Ουνιόν Βερολίνου 2 1 3 8-9 7
4. Μακάμπι Χάιφα 1 1 4 2-7 4

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
14/09 Μακάμπι Χ. – Φέγενορντ 0-0
16/09 Σλάβια – Ουνιόν 3-1
30/09 Φέγενορντ – Σλάβια 2-1
30/09 Ουνιόν – Μακάμπι Χ. 3-0
21/10 Μακάμπι Χ. – Σλάβια 1-0
21/10 Φέγενορντ – Ουνιόν 3-1
04/11 Σλάβια – Μακάμπι Χ. 1-0
04/11 Ουνιόν – Φέγενορντ 1-2
25/11 Μακάμπι Χ. – Ουνιόν 0-1
25/11 Σλάβια – Φέγενορντ 2-2
09/12 Φέγενορντ – Μακάμπι Χ. 2-1
09/12 Ουνιόν – Σλάβια 1-1

 

ΣΤ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Κοπεγχάγη 5 0 1 15-5 15
2. ΠΑΟΚ 3 2 1 8-4 11
3. Σλόβαν Μπρατισλάβας 2 2 2 8-7 8
4. Λίνκολν Ρεντ Ιμπς 0 0 6 2-17 0

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Σλόβαν Μπρ. – Κοπεγχάγη 1-3
16/09 Λίνκολν – ΠΑΟΚ 0-2
30/09 Κοπεγχάγη – Λίνκολν 3-1
30/09 ΠΑΟΚ – Σλόβαν Μπρ. 1-1
21/10 Κοπεγχάγη – ΠΑΟΚ 1-2
21/10 Σλόβαν Μπρ. – Λίνκολν 2-0
04/11 Λίνκολν – Σλόβαν Μπρ. 1-4
04/11 ΠΑΟΚ – Κοπεγχάγη 1-2
25/11 Σλόβαν Μπρ. – ΠΑΟΚ 0-0
25/11 Λίνκολν – Κοπεγχάγη 0-4
09/12 ΠΑΟΚ – Λίνκολν 2-0
09/12 Κοπεγχάγη – Σλόβαν Μπρ. 2-0

 

Ζ’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Ρεν 4 2 0 13-7 14
2. Φίτεσε 3 1 2 12-9 10
3. Τότεναμ 2 1 3 11-11 7
4. Μούρα 1 0 5 5-14 3

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Ρεν – Τότεναμ 2-2
16/09 Μούρα – Φίτεσε 0-2
30/09 Τότεναμ – Μούρα 5-1
30/06 Φίτεσε – Ρεν 1-2
19/10 Μούρα – Ρεν 1-2
19/10 Φίτεσε – Τότεναμ 1-0
04/11 Ρεν – Μούρα 1-0
04/11 Τότεναμ – Φίτεσε 3-2
25/11 Ρεν – Φίτεσε 3-3
25/11 Μούρα – Τότεναμ 2-1
09/12 Τότεναμ – Ρεν 0-3
09/12 Φίτεσε – Μούρα 3-1

 

Η’ Ομιλος

Βαθμολογία

Θ. Ομάδα Ν Ι Η Γκολ B.
1. Βασιλεία 4 2 0 14-6 14
2. Γκαραμπάγκ 3 2 1 10-8 11
3. Ομόνοια 0 4 2 5-10 4
4. Καϊράτ 0 2 4 6-11 2

Πρόγραμμα ομίλου

Ημ. Ζευγάρι Αποτ.
16/09 Καϊράτ – Ομόνοια 0-0
16/09 Γκαραμπάγκ- Βασιλεία 0-0
30/09 Βασιλεία – Καϊράτ 4-2
30/09 Ομόνοια – Γκαραμπάγκ 1-4
21/10 Γκαραμπάγκ – Καϊράτ 2-1
21/10 Βασιλεία – Ομόνοια 3-1
04/11 Καϊράτ – Γκαραμπάγκ 1-2
04/11 Ομόνοια – Βασιλεία 1-1
25/11 Καϊράτ – Βασιλεία 2-3
25/11 Γκαραμπάγκ – Ομόνοια 2-2
09/12 Ομόνοια – Καϊράτ 0-0
09/12 Βασιλεία – Γκαραμπάγκ 3-0

 

Αξία στο παιχνίδι με προσφορές που δεν σταματούν

+21 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

 

Γιουρόπα Λιγκ 2021-22

Το UEFA Γιουρόπα Λιγκ 2022 ξεκίνησε στις 14 Σεπτεμβρίου και κορυφώνεται στις 18 Μαΐου. O τελικός Europa League 2022 θα διεξαχθεί στο γήπεδο «Ραμόν Σάντσεθ Πιθχουάν» της Σεβίλλης. Ο τελικός Κόνφερενς Λιγκ 2022 θα γίνει στα Τίρανα στις 25 Μαΐου.

Το UEFA Europa League διανύει πια την 51η σεζόν του, ενώ είναι η 13η μετά τη μετονομασία του σε Γιουρόπα Λιγκ. Οσο για το UEFA Europa Conference League 2021-22, όπως είναι η επίσημη ονομασία, η φετινή είναι η παρθενική και εν πολλοίς πιλοτική σεζόν.

Ο νικητής του Γιουρόπα Λιγκ 2021-22 θα παίξει εναντίον του νικητή του UEFA Champions League 2021-22 για το UEFA Super Cup. Επίσης θα κερδίσει τη συμμετοχή του στο Τσάμπιονς Λιγκ της επόμενης σεζόν.

Στο Kingbet Europa league μπορείτε να βρείτε αναλύσεις για όλα τα europa league ζευγάρια, από την προ-προκριματική φάση μέχρι και τον τελικό. Θα βρείτε ακόμα προγνωστικά Conference League από τους κορυφαίους tipsters του στοιχηματικού χώρο και προγνωστικά στοιχήματος για όλους του αγώνες από το κουπόνι ΟΠΑΠ και πάμε στοίχημα.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ

Τώρα αρχίζει το ματς!

Αξιολόγηση

Κορυφαίο Live Στοίχημα!

Αξιολόγηση

Το παιχνίδι ορίζεται από την αρχή! | 21+

Αξιολόγηση

Betting is our Sport!

Αξιολόγηση

fonbet Logo

Τώρα το Live Αλλάζει

Αξιολόγηση

Κορυφαίο live betting!

Αξιολόγηση

Bwin Logo

Το παιχνίδι σε άλλο επίπεδο

Αξιολόγηση

Online Casino

Αξιολόγηση

Το παιχνίδι όλων των παιχνιδιών

Αξιολόγηση

Sportingbet Logo

Το παιχνίδι… ζωντανεύει!

Αξιολόγηση

Vistabet Logo

Το παιχνίδι σε άλλη διάσταση

Αξιολόγηση

ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΟΥ

LIVE CHAT

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.07.2022 | 16:00

Προγνωστικά και Live Betting για όλα τα ματς της ημέρας

Πασχαλάκης - ΠΑΟΚ

01.07.2022 | 17:08

Οι 4 Ελληνες που ειναι ακόμα ελεύθεροι με καλό βιογραφικό

Wimbledon 2022

01.07.2022 | 12:27

Wimbledon 2022 Στοίχημα – Αποδόσεις – Φαβορί 🎾

Χάαλαντ Μάντσεστερ Σίτι

01.07.2022 | 12:20

Οι αποδόσεις για τον πρώτο σκόρερ της Πρέμιερ Λιγκ

Σωτηρακόπουλος Ολλανδία

01.07.2022 | 12:09

Ολλανδία: Μια βασίλισσα χωρίς στέμμα – Χρ. Σωτηρακόπουλος (video)

Κέβιν Ντουράντ

01.07.2022 | 11:51

Το μισό NBA θέλει τον Ντουράντ!

Δες όλες τις Ειδήσεις

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ

ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΟΥ