25.08.21|09:34

Kingbet Kingbet

Novibet: Οι μεγάλες ευρωπαϊκές μάχες με combo bets και ενισχυμένες αποδόσεις

novibet-οι-μεγάλες-ευρωπαϊκές-μάχες-με-combo-bets-και-175054

Τα τρία τελευταία εισιτήρια για τους ομίλους του Champions League βρίσκουν κάτοχο απόψε (όλα τα ματς στις 22:00).

Σαχτάρ Ντόνετσκ και Μονακό συνθέτουν το πιο εμπορικό ζευγάρι της βραδιάς. Οι Ουκρανοί έχουν αποκτήσει προβάδισμα πρόκρισης μετά το 1-0 στο Πριγκιπάτο και γενικότερα βρίσκονται σε καλή αγωνιστική κατάσταση (7-0-1). Εκ διαμέτρου αντίθετη είναι η εικόνα της ομάδας του Νίκο Κόβατς, καθώς έρχεται από τρεις κολλητές ήττες, το κλίμα δεν είναι καλό στα αποδυτήρια και υπάρχει πίεση.

Σαχτάρ Ντόνετσκ – Μονακό 1:2.90 X:3.45 2:2.40

Στην Δανία, η Μπρόντμπι βρίσκεται με την πλάτη στον τοίχο, υποδεχόμενη την Σάλτσμπουργκ. Το σύνολο του Νιλς Φρεντέρικσεν αγνοεί τη νίκη στην νέα περίοδο, αριθμώντας τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες! Βέβαια, το στοιχείο που προβληματίζει περισσότερο είναι η κάκιστη αμυντική λειτουργία του, αφού ακόμα δεν έχει κρατήσει το μηδέν πίσω σε 90λεπτο. Οι Αυστριακοί πηγαίνουν με το πόδι κολλημένο στο γκάζι εξ αρχής και με επίθεση που… σκοτώνει (7/7 νίκες, 21 γκολ ενεργητικό)!

Μπρόντμπι – Σάλτσμπουργκ 1:6.40 X:4.35 2:1.51

Στο «Μάξιμιρ», η Ντινάμο Ζάγκρεμπ αντιμετωπίζει την Σέριφ Τίρασπολ, σε μία αναμέτρηση με ξεκάθαρους ρόλους. Οι Μολδαβοί μετά το εμφατικό 3-0 του πρώτου αγώνα είναι το απόλυτο φαβορί για  την είσοδο στους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Οι Κροάτες για να κάνουν την ανατροπή, καλούνται να σκοράρουν τέσσερις φορές, κάτι το οποίο έχουν πράξει δύο φορές τα τελευταία δυόμιση χρόνια σε επίπεδο Ευρώπης (μία στα προκριματικά, μία στους ομίλους).

[novibet_desktop keimeno_etaireias=”Στη Novibet γράφεις τη δική σου ιστορία!” width=”50%”]

Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Σέριφ Τίρασπολ 1:1.39 X:4.70 2:8.30

Τα μέλη της Novibet μπορούν καθημερινά να βρουν προσφορές* για τα μεγάλα παιχνίδια και κορυφαίο πρόγραμμα ανταμοιβής*.

Τα playoffs του Champions League όπως θα ήθελες να είναι…