Kingbet Robot icon
native-img-ad

25.09.21|17:07

Kingbet Kingbet

Τα highlights από τη νίκη της Μάντσεστερ Σίτι μέσα στο «Στάμφορντ Μπριτζ»! (video)

τα-highlights-από-τη-νίκη-της-μάντσεστερ-σίτι-μέ-163453

Η Μάντσεστερ Σίτι έστειλε… ηχηρό μήνυμα στην Τσέλσι αλλά και στους υπόλοιπους διεκδικητές του τίτλου πως πρέπει να κάνουν τεράστια προσπάθεια για να της πάρουν τα “σκήπτρα”!

Οι “πολίτες” έδειξαν… καρδιά πρωταθλητή και χάρη στο τέρμα του Γκαμπριέλ Ζεσούς στο 53ο λεπτό απέδρασαν με το διπλό από το «Στάμφορντ Μπριτζ» και την έδρα της Τσέλσι στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της Premier League, πιάνοντας τους “μπλε” στους 13 βαθμούς.

Την ίδια ώρα, η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έπεσε θύμα έκπληξης γνωρίζοντας την ήττα 1-0 από την Αστον Βίλα στο «Ολντ Τράφορντ» με γκολ στο 88′. Μάλιστα, στις καθυστερήσεις του αγώνα, ο Μπρούνο Φερνάντες αστόχησε σε πέναλτι για την ισοφάριση!