14.10.21|00:03

Kingbet Kingbet

Bwin: Οι αγώνες της EuroLeague σε ζωντανή μετάδοση*

bwin-οι-αγώνες-της-euroleague-σε-ζωντανή-μετάδοση-173400

Το δεύτερο μέρος της «διαβολοβδομάδας» στη EuroLeague ξεκινά απόψε με τέσσερις αναμετρήσεις. Ξεχωρίζει το ματς στο Astroballe της Λυών, εκεί όπου η εντυπωσιακή Βιλερμπάν περιμένει την απογοητευτική Μακάμπι Τελ Αβίβ. Οι Γάλλοι, με το φόλοου του Κώστα Αντετοκούνμπο, έκαναν το 3/3 στην κανονική περίοδο, επικρατώντας 75-73 επί της Εφές Αναντολού.

bwin – Οι αγώνες της EuroLeague παίζουν εδώ! |21+

Κόντρα στην Πρωταθλήτρια Ευρώπης, η ομάδα του κόουτς Πάρκερ πόνταρε στην αθλητικότητά της και δικαιώθηκε, πετυχαίνοντας τη μεγαλύτερη έκπληξη της σεζόν ως τώρα. Στον αντίποδα, ο Γιάννης Σφαιρόπουλος είδε τη Μακάμπι να ηττάται στο Μιλάνο (83-72), πληρώνοντας σε μεγάλο βαθμό το καταστροφικό πρώτο ημίχρονο της ομάδας του, όταν βρέθηκε να χάνει 52-30!

[bwin_desktop keimeno_etaireias=”Build A Bet* στα μεγαλύτερα ματς. Ένας αγώνας – πολλές αγορές – ένα στοίχημα ” width=”50%”]

bwin – Η EuroLeague με χιλιάδες στοιχηματικές επιλογές και live streaming*. |21+ * Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Στα υπόλοιπα ματς της βραδιάς, τα φώτα συγκεντρώνει η αναμέτρηση στην Κωνσταντινούπολη, ανάμεσα σε Φενερμπαχτσέ και Ούνικς. Οι δύο ομάδες βρίσκονται σε εκ διαμέτρου αντίθετο… φεγγάρι, παρά το γεγονός που διατηρούν το ίδιο ρεκόρ (1-2).

Ζήσε την επόμενη φάση του παιχνιδιού με το app της bwin. Αμέτρητα πρωταθλήματα, χιλιάδες στοιχηματικές επιλογές! |21+

Οι Τούρκοι ηττήθηκαν στην Αθήνα από τον Παναθηναϊκό και προχτές από την Άλμπα στο Βερολίνο, αποδεικνύοντας πως παρά το βαθύ ρόστερ, εξακολουθούν να ψάχνουν χημεία και ρόλους. Στην αντίπερα όχθη, οι Ρώσοι έκαναν σεφτέ στις νίκες επικρατώντας της Μπάγερν, σε μια βραδιά που γύρισαν από το -17, χάρη στον επιθετικό οίστρο που επέδειξαν στο δεύτερο ημίχρονο.

To παιχνίδι σου σε bwin επίπεδο με φοβερό interface κι αμέτρητα πρωταθλήματα. |21+

Τη βραδιά, συμπληρώνει ο αγώνας Ζενίτ – Μπάγερν, με τους Βαυαρούς να ψάχνουν ακόμα την πρώτη νίκη τους στην κανονική περίοδο, ενώ στις 21:00 το βράδυ, η Άλμπα περιμένει την Μπασκόνια, στην αναμέτρηση δύο ομάδων που νίκησαν Φενέρ και Παναθηναϊκό αντίστοιχα, στο πρώτο μέρος της διπλής αγωνιστικής.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι * Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.