ΟΛΛΑΝΔΙΑ, Β Ολλανδίας ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Χώρα: Θεσμός: Διοργάνωση:

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
Ομάδα Βαθ. Αγ. Ν. Ι. Η. U O Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ
1. ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ 23 10 7 2 1 2 8 23-9 5 4 1 0 15-3 5 3 1 1 8-6
2. ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. 21 10 6 3 1 6 4 17-7 5 5 0 0 12-2 5 1 3 1 5-5
3. ΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ 20 10 6 2 2 3 7 20-12 6 3 1 2 9-7 4 3 1 0 11-5
4. ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ 19 10 6 1 3 5 5 16-12 5 2 1 2 8-9 5 4 0 1 8-3
5. ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ 18 10 5 3 2 4 6 19-14 5 1 3 1 8-8 5 4 0 1 11-6
6. ΤΒΕΝΤΕ 17 9 5 2 2 3 6 16-10 5 3 0 2 8-6 4 2 2 0 8-4
7. ΚΑΜΠΟΥΡ 17 10 5 2 3 4 6 15-12 5 4 0 1 9-3 5 1 2 2 6-9
8. Γ. ΑΓΙΑΞ 16 10 5 1 4 3 7 17-13 5 4 0 1 12-6 5 1 1 3 5-7
9. ΟΣ 15 10 4 3 3 6 4 11-8 5 2 1 2 7-6 5 2 2 1 4-2
10. Γ. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 15 10 4 3 3 2 8 19-20 4 3 1 0 6-3 6 1 2 3 13-17
11. ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ 15 10 4 3 3 5 5 10-12 5 1 1 3 5-10 5 3 2 0 5-2
12. ΡΟΝΤΑ 14 10 4 2 4 4 6 12-15 5 1 2 2 7-8 5 3 0 2 5-7
13. ΤΕΛΣΤΑΡ 12 10 4 0 6 5 5 10-15 5 2 0 3 4-7 5 2 0 3 6-8
14. ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 9 10 2 3 5 7 3 8-11 5 0 2 3 3-7 5 2 1 2 5-4
15. Γ. ΑΛΚΜΑΑΡ 8 10 1 5 4 3 7 15-19 5 1 2 2 9-10 5 0 3 2 6-9
16. ΒΑΑΛΒΑΪΚ 8 10 2 2 6 6 4 8-13 5 1 2 2 3-4 5 1 0 4 5-9
17. ΦΟΛΕΝΤΑΜ 8 10 1 5 4 6 4 8-14 5 1 3 1 5-5 5 0 2 3 3-9
18. Γ. ΟΥΤΡΕΧΤΗ 6 9 1 3 5 3 6 8-18 4 1 2 1 4-4 5 0 1 4 4-14
19. ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠ. 5 10 0 5 5 4 6 11-19 5 0 2 3 7-11 5 0 3 2 4-8
20. ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ 5 10 1 2 7 5 5 10-20 5 1 2 2 5-8 5 0 0 5 5-12

Φόρμα

Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Ι Η Γκολ U O
1. ΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ 13 6 4 1 1 12-6 2 4
2. ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. 12 6 3 3 0 11-5 3 3
3. ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ 12 6 4 0 2 9-7 3 3
4. Γ. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 11 6 3 2 1 13-11 1 5
5. ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ 11 6 3 2 1 6-6 3 3
6. ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ 11 6 3 2 1 11-7 2 4
7. ΤΒΕΝΤΕ 10 6 3 1 2 9-6 3 3
8. ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 9 6 2 3 1 6-3 5 1
9. Γ. ΑΓΙΑΞ 9 6 3 0 3 9-8 1 5
10. ΡΟΝΤΑ 8 6 2 2 2 5-7 4 2
11. ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ 8 6 2 2 2 11-9 3 3
12. ΚΑΜΠΟΥΡ 7 6 2 1 3 6-8 3 3
13. Γ. ΑΛΚΜΑΑΡ 7 6 1 4 1 11-12 1 5
14. ΦΟΛΕΝΤΑΜ 7 6 1 4 1 6-6 4 2
15. Γ. ΟΥΤΡΕΧΤΗ 6 6 1 3 2 7-9 2 4
16. ΤΕΛΣΤΑΡ 6 6 2 0 4 4-12 2 4
17. ΟΣ 6 6 1 3 2 2-3 5 1
18. ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ 4 6 1 1 4 7-10 3 3
19. ΒΑΑΛΒΑΪΚ 2 6 0 2 4 4-8 3 3
20. ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠ. 2 6 0 2 4 8-14 1 5

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ 20 10 6 2 2 9-5 5 3 2 0 5-2 5 3 0 2 4-3
2. ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ 18 10 5 3 2 10-7 5 3 1 1 5-3 5 2 2 1 5-4
3. ΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ 17 10 4 5 1 9-3 6 3 2 1 5-2 4 1 3 0 4-1
4. ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ 16 10 4 4 2 10-6 5 3 2 0 6-1 5 1 2 2 4-5
5. ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 16 10 3 7 0 6-2 5 1 4 0 2-1 5 2 3 0 4-1
6. ΟΣ 16 10 4 4 2 6-4 5 3 1 1 4-2 5 1 3 1 2-2
7. ΦΟΛΕΝΤΑΜ 16 10 4 4 2 4-3 5 3 2 0 3-0 5 1 2 2 1-3
8. ΚΑΜΠΟΥΡ 14 10 4 2 4 5-6 5 4 1 0 5-1 5 0 1 4 0-5
9. ΤΒΕΝΤΕ 13 9 3 4 2 8-6 5 2 1 2 5-5 4 1 3 0 3-1
10. ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. 13 10 3 4 3 7-5 5 2 2 1 5-2 5 1 2 2 2-3
11. ΡΟΝΤΑ 13 10 2 7 1 5-4 5 2 3 0 4-2 5 0 4 1 1-2
12. Γ. ΑΓΙΑΞ 13 10 3 4 3 7-8 5 2 2 1 4-4 5 1 2 2 3-4
13. Γ. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 10 10 1 7 2 9-10 4 0 4 0 2-2 6 1 3 2 7-8
14. ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ 10 10 2 4 4 6-9 5 1 3 1 3-4 5 1 1 3 3-5
15. ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ 9 10 0 9 1 3-5 5 0 4 1 2-4 5 0 5 0 1-1
16. ΤΕΛΣΤΑΡ 9 10 1 6 3 3-5 5 1 3 1 2-2 5 0 3 2 1-3
17. Γ. ΑΛΚΜΑΑΡ 9 10 2 3 5 6-11 5 2 1 2 4-6 5 0 2 3 2-5
18. ΒΑΑΛΒΑΪΚ 8 10 1 5 4 4-7 5 1 3 1 2-2 5 0 2 3 2-5
19. ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠ. 5 10 0 5 5 3-8 5 0 2 3 1-4 5 0 3 2 2-4
20. Γ. ΟΥΤΡΕΧΤΗ 5 9 0 5 4 2-8 4 0 4 0 2-2 5 0 1 4 0-6

Βαθμολογία 2ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ 23 10 7 2 1 13-3 5 4 0 1 9-2 5 3 2 0 4-1
2. ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. 20 10 5 5 0 10-2 5 4 1 0 7-0 5 1 4 0 3-2
3. Γ. ΑΓΙΑΞ 17 10 5 2 3 10-5 5 4 0 1 8-2 5 1 2 2 2-3
4. ΚΑΜΠΟΥΡ 17 10 5 2 3 10-6 5 3 1 1 4-2 5 2 1 2 6-4
5. Γ. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 15 10 4 3 3 10-10 4 3 1 0 4-1 6 1 2 3 6-9
6. ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ 15 10 4 3 3 7-7 5 1 1 3 3-6 5 3 2 0 4-1
7. ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ 15 10 4 3 3 7-7 5 1 1 3 3-7 5 3 2 0 4-0
8. ΤΒΕΝΤΕ 14 9 3 5 1 8-4 5 2 2 1 3-1 4 1 3 0 5-3
9. ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ 14 10 3 5 2 9-7 5 0 3 2 3-5 5 3 2 0 6-2
10. ΟΣ 13 10 2 7 1 5-4 5 1 3 1 3-4 5 1 4 0 2-0
11. ΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ 12 10 2 6 2 11-9 6 0 5 1 4-5 4 2 1 1 7-4
12. Γ. ΑΛΚΜΑΑΡ 12 10 2 6 2 9-8 5 1 3 1 5-4 5 1 3 1 4-4
13. ΡΟΝΤΑ 12 10 3 3 4 7-11 5 0 3 2 3-6 5 3 0 2 4-5
14. ΤΕΛΣΤΑΡ 11 10 3 2 5 7-10 5 1 1 3 2-5 5 2 1 2 5-5
15. Γ. ΟΥΤΡΕΧΤΗ 10 9 2 4 3 6-10 4 1 2 1 2-2 5 1 2 2 4-8
16. ΒΑΑΛΒΑΪΚ 9 10 1 6 3 4-6 5 0 4 1 1-2 5 1 2 2 3-4
17. ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠ. 8 10 1 5 4 8-11 5 1 2 2 6-7 5 0 3 2 2-4
18. ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ 8 10 1 5 4 4-11 5 1 3 1 2-4 5 0 2 3 2-7
19. ΦΟΛΕΝΤΑΜ 6 10 1 3 6 4-11 5 0 3 2 2-5 5 1 0 4 2-6
20. ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 6 10 1 3 6 2-9 5 0 1 4 1-6 5 1 2 2 1-3

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο αγώνων 99
Άσοι 40
Ισοπαλίες 26
Διπλά 33
Άσοι Ημίχρονο 36
Ισοπαλίες Ημίχρονο 47
Διπλά Ημίχρονο 16
Σύνολο τερμάτων 273
Μ.Ο. Γκολ (Εντός έδρας) 1.475
Μ.Ο. Γκολ (Εκτός έδρας) 1.283
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνα 2.758
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνιστική 27.300
Under 2.5 γκολ ανά αγώνα 43.43%
Over 2.5 γκολ ανά αγώνα 56.57%
Γκολ / Γκολ 56.57%
ΝΟ Γκολ 43.43%

Ημίχρονα/Τελικά

1/1 26 26.26%
1/X 7 7.07%
1/2 3 3.03%
X/1 12 12.12%
X/X 18 18.18%
X/2 17 17.17%
2/1 2 2.02%
2/X 1 1.01%
2/2 13 13.13%

Σύνολο Γκολ

Γκολ Εμφανίσεις Ποσοστό
0-1 24 24.24%
2-3 44 44.44%
4-6 29 29.29%
7+ 2 2.02%

Γκολ ανά 15λεπτο

Ακριβή σκορ

Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό
0-0 7 7.07% 0-1 10 10.10%
0-2 4 4.04% 0-3 3 3.03%
1-0 7 7.07% 1-1 8 8.08%
1-2 7 7.07% 1-3 2 2.02%
1-4 2 2.02% 2-0 7 7.07%
2-1 11 11.11% 2-2 10 10.10%
2-3 5 5.05% 3-0 4 4.04%
3-1 5 5.05% 3-2 3 3.03%
4-1 1 1.01% 4-4 1 1.01%
5-0 1 1.01% 5-2 1 1.01%

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πανόραμα

Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 19/10/2018 ΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ - ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ 0 - 1 0 - 1
- 19/10/2018 Γ. ΑΓΙΑΞ - ΒΑΑΛΒΑΪΚ 1 - 1 2 - 1
- 19/10/2018 ΚΑΜΠΟΥΡ - ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠ. 2 - 1 3 - 1
- 19/10/2018 ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ - Γ. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ 1 - 1 2 - 2
- 19/10/2018 ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ - Γ. ΑΛΚΜΑΑΡ 1 - 1 1 - 1
- 19/10/2018 ΟΣ - ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ 0 - 1 0 - 1
- 19/10/2018 ΡΟΝΤΑ - ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ. 0 - 0 1 - 1
- 19/10/2018 ΤΕΛΣΤΑΡ - ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ 0 - 1 0 - 3
- 19/10/2018 ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ - ΦΟΛΕΝΤΑΜ 1 - 0 1 - 1
- 22/10/2018 Γ. ΟΥΤΡΕΧΤΗ - ΤΒΕΝΤΕ - -

Under/Over Αγωνιστικής

ΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ
Under: 2 Over: 4 Under: 2 Over: 3
Γ. ΑΓΙΑΞ ΒΑΑΛΒΑΪΚ
Under: 1 Over: 4 Under: 2 Over: 3
ΚΑΜΠΟΥΡ ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠ.
Under: 3 Over: 2 Under: 3 Over: 2
ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ Γ. ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
Under: 1 Over: 4 Under: 0 Over: 6
ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ Γ. ΑΛΚΜΑΑΡ
Under: 3 Over: 2 Under: 2 Over: 3
ΟΣ ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
Under: 2 Over: 3 Under: 3 Over: 2
ΡΟΝΤΑ ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤ.
Under: 2 Over: 3 Under: 3 Over: 2
ΤΕΛΣΤΑΡ ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
Under: 3 Over: 2 Under: 1 Over: 4
ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ ΦΟΛΕΝΤΑΜ
Under: 4 Over: 1 Under: 3 Over: 2
Γ. ΟΥΤΡΕΧΤΗ ΤΒΕΝΤΕ
Under: 2 Over: 2 Under: 2 Over: 2