ΙΣΠΑΝΙΑ, Β΄ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Χώρα: Θεσμός: Διοργάνωση:

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
Ομάδα Βαθ. Αγ. Ν. Ι. Η. U O Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ
1. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 20 11 5 5 1 7 4 16-8 6 3 3 0 9-5 5 2 2 1 7-3
2. ΛΟΥΓΚΟ 19 10 6 1 3 8 2 9-7 5 3 1 1 5-2 5 3 0 2 4-5
3. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 18 10 5 3 2 6 4 14-8 5 5 0 0 11-1 5 0 3 2 3-7
4. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 18 10 5 3 2 7 3 14-7 5 3 2 0 8-2 5 2 1 2 6-5
5. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 18 10 5 3 2 4 6 16-11 5 3 1 1 10-7 5 2 2 1 6-4
6. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 17 10 5 2 3 3 7 21-15 5 4 0 1 13-4 5 1 2 2 8-11
7. ΟΥΕΣΚΑ 16 10 4 4 2 7 3 13-8 5 3 2 0 6-2 5 1 2 2 7-6
8. ΓΡΑΝΑΔΑ 16 10 4 4 2 5 5 15-11 5 3 2 0 9-3 5 1 2 2 6-8
9. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 15 10 4 3 3 7 3 14-9 5 3 2 0 10-3 5 1 1 3 4-6
10. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 13 10 3 4 3 6 4 13-10 5 1 3 1 6-4 5 2 1 2 7-6
11. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 13 10 3 4 3 4 6 14-13 5 2 1 2 7-6 5 1 3 1 7-7
12. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 13 10 3 4 3 4 6 15-18 5 2 2 1 9-9 5 1 2 2 6-9
13. ΚΑΝΤΙΘ 13 10 3 4 3 7 3 7-9 5 1 3 1 4-4 5 2 1 2 3-5
14. ΑΛΜΕΡΙΑ 12 10 3 3 4 6 4 9-10 5 2 2 1 7-6 5 1 1 3 2-4
15. ΡΕΟΥΣ 12 10 2 6 2 9 1 6-9 5 1 3 1 3-4 5 1 3 1 3-5
16. ΟΒΙΕΔΟ 11 10 2 5 3 6 4 13-13 5 2 2 1 9-6 5 0 3 2 4-7
17. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 11 9 3 2 4 6 3 12-13 4 2 0 2 5-6 5 1 2 2 7-7
18. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 10 10 3 1 6 4 6 8-17 5 3 0 2 6-7 5 0 1 4 2-10
19. ΚΟΡΔΟΒΑ 9 10 3 0 7 2 8 13-22 5 2 0 3 8-9 5 1 0 4 5-13
20. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 9 10 2 3 5 6 4 4-15 5 1 2 2 3-4 5 1 1 3 1-11
21. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 8 10 2 2 6 7 3 8-11 5 2 2 1 6-3 5 0 0 5 2-8
22. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 4 10 0 4 6 5 5 4-14 5 0 2 3 2-5 5 0 2 3 2-9

Φόρμα

Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Ι Η Γκολ U O
1. ΛΟΥΓΚΟ 15 6 5 0 1 8-4 4 2
2. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 13 6 4 1 1 11-4 3 3
3. ΓΡΑΝΑΔΑ 12 6 4 0 2 10-6 3 3
4. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 12 6 3 3 0 8-3 5 1
5. ΟΥΕΣΚΑ 11 6 3 2 1 10-6 3 3
6. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 11 6 3 2 1 10-5 3 3
7. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 10 6 3 1 2 12-8 2 4
8. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 10 6 3 1 2 7-6 4 2
9. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 10 6 3 1 2 11-7 4 2
10. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 9 6 3 0 3 8-12 1 5
11. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 9 6 2 3 1 10-6 3 3
12. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 8 6 2 2 2 8-5 5 1
13. ΡΕΟΥΣ 7 6 1 4 1 4-5 6 0
14. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 6 6 1 3 2 6-7 4 2
15. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 6 6 1 3 2 7-10 3 3
16. ΟΒΙΕΔΟ 6 6 1 3 2 6-8 4 2
17. ΚΟΡΔΟΒΑ 6 6 2 0 4 8-14 2 4
18. ΑΛΜΕΡΙΑ 5 6 1 2 3 5-7 3 3
19. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 4 6 1 1 4 5-7 4 2
20. ΚΑΝΤΙΘ 3 6 0 3 3 2-8 4 2
21. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 2 6 0 2 4 1-9 3 3
22. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 1 6 0 1 5 2-15 2 4

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΓΡΑΝΑΔΑ 18 10 5 3 2 7-5 5 3 2 0 4-1 5 2 1 2 3-4
2. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 17 10 4 5 1 10-4 5 2 2 1 6-2 5 2 3 0 4-2
3. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 17 10 4 5 1 10-5 5 2 2 1 5-3 5 2 3 0 5-2
4. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 17 10 5 2 3 10-8 5 4 0 1 6-2 5 1 2 2 4-6
5. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 16 10 4 4 2 6-3 5 3 2 0 3-0 5 1 2 2 3-3
6. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 16 10 4 4 2 7-5 5 3 0 2 3-2 5 1 4 0 4-3
7. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 16 11 4 4 3 5-4 6 2 2 2 3-3 5 2 2 1 2-1
8. ΟΥΕΣΚΑ 15 10 3 6 1 7-3 5 2 3 0 4-1 5 1 3 1 3-2
9. ΑΛΜΕΡΙΑ 15 10 3 6 1 4-3 5 1 3 1 2-3 5 2 3 0 2-0
10. ΡΕΟΥΣ 13 10 3 4 3 4-4 5 2 2 1 3-2 5 1 2 2 1-2
11. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 13 10 3 4 3 3-4 5 3 2 0 3-0 5 0 2 3 0-4
12. ΚΑΝΤΙΘ 13 10 2 7 1 4-1 5 1 4 0 2-0 5 1 3 1 2-1
13. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 11 10 2 5 3 5-4 5 1 3 1 3-2 5 1 2 2 2-2
14. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 11 9 3 2 4 6-8 4 2 0 2 4-5 5 1 2 2 2-3
15. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 11 10 2 5 3 5-5 5 2 2 1 3-1 5 0 3 2 2-4
16. ΟΒΙΕΔΟ 10 10 2 4 4 5-7 5 2 2 1 5-4 5 0 2 3 0-3
17. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 10 10 1 7 2 2-4 5 0 5 0 1-1 5 1 2 2 1-3
18. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 9 10 1 6 3 4-6 5 1 4 0 3-1 5 0 2 3 1-5
19. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 9 10 1 6 3 5-8 5 1 3 1 3-3 5 0 3 2 2-5
20. ΛΟΥΓΚΟ 8 10 0 8 2 1-3 5 0 4 1 0-1 5 0 4 1 1-2
21. ΚΟΡΔΟΒΑ 7 10 1 4 5 3-12 5 0 3 2 2-5 5 1 1 3 1-7
22. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 5 10 0 5 5 0-7 5 0 3 2 0-3 5 0 2 3 0-4

Βαθμολογία 2ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 22 11 6 4 1 11-4 6 3 3 0 6-2 5 3 1 1 5-2
2. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 21 10 6 3 1 10-2 5 5 0 0 8-0 5 1 3 1 2-2
3. ΛΟΥΓΚΟ 19 10 6 1 3 8-4 5 3 1 1 5-1 5 3 0 2 3-3
4. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 19 10 6 1 3 9-5 5 4 1 0 7-1 5 2 0 3 2-4
5. ΓΡΑΝΑΔΑ 16 10 4 4 2 8-6 5 3 2 0 5-2 5 1 2 2 3-4
6. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 15 10 3 6 1 11-7 5 3 2 0 7-2 5 0 4 1 4-5
7. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 15 10 4 3 3 8-4 5 2 2 1 5-2 5 2 1 2 3-2
8. ΟΒΙΕΔΟ 15 10 4 3 3 8-6 5 2 2 1 4-2 5 2 1 2 4-4
9. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 14 9 4 2 3 6-5 4 1 2 1 1-1 5 3 0 2 5-4
10. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 14 10 4 2 4 6-5 5 2 1 2 3-2 5 2 1 2 3-3
11. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 13 10 3 4 3 10-10 5 1 3 1 6-6 5 2 1 2 4-4
12. ΟΥΕΣΚΑ 13 10 2 7 1 6-5 5 1 4 0 2-1 5 1 3 1 4-4
13. ΚΟΡΔΟΒΑ 13 10 4 1 5 10-10 5 3 0 2 6-4 5 1 1 3 4-6
14. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 13 10 3 4 3 6-7 5 2 1 2 4-5 5 1 3 1 2-2
15. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 11 10 2 5 3 4-7 5 1 3 1 2-2 5 1 2 2 2-5
16. ΑΛΜΕΡΙΑ 10 10 2 4 4 5-7 5 2 2 1 5-3 5 0 2 3 0-4
17. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 10 10 2 4 4 5-7 5 2 1 2 3-3 5 0 3 2 2-4
18. ΡΕΟΥΣ 9 10 1 6 3 2-5 5 0 3 2 0-2 5 1 3 1 2-3
19. ΚΑΝΤΙΘ 9 10 2 3 5 3-8 5 1 2 2 2-4 5 1 1 3 1-4
20. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 8 10 2 2 6 4-8 5 2 0 3 2-3 5 0 2 3 2-5
21. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 7 10 1 4 5 2-11 5 1 2 2 2-3 5 0 2 3 0-8
22. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 6 10 1 3 6 3-12 5 1 1 3 3-6 5 0 2 3 0-6

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο αγώνων 110
Άσοι 51
Ισοπαλίες 35
Διπλά 24
Άσοι Ημίχρονο 37
Ισοπαλίες Ημίχρονο 53
Διπλά Ημίχρονο 20
Σύνολο τερμάτων 258
Μ.Ο. Γκολ (Εντός έδρας) 1.418
Μ.Ο. Γκολ (Εκτός έδρας) 0.927
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνα 2.345
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνιστική 23.455
Under 2.5 γκολ ανά αγώνα 57.27%
Over 2.5 γκολ ανά αγώνα 42.73%
Γκολ / Γκολ 44.55%
ΝΟ Γκολ 55.45%

Ημίχρονα/Τελικά

1/1 28 25.45%
1/X 9 8.18%
1/2 0 %
X/1 20 18.18%
X/X 23 20.91%
X/2 10 9.09%
2/1 3 2.73%
2/X 3 2.73%
2/2 14 12.73%

Σύνολο Γκολ

Γκολ Εμφανίσεις Ποσοστό
0-1 30 27.27%
2-3 60 54.55%
4-6 19 17.27%
7+ 1 0.91%

Γκολ ανά 15λεπτο

Ακριβή σκορ

Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό
0-0 11 10.00% 0-1 6 5.45%
0-2 4 3.64% 0-3 4 3.64%
0-4 1 0.91% 1-0 13 11.82%
1-1 17 15.45% 1-2 7 6.36%
1-5 1 0.91% 2-0 12 10.91%
2-1 9 8.18% 2-2 6 5.45%
2-3 1 0.91% 3-0 7 6.36%
3-1 3 2.73% 3-2 1 0.91%
4-0 3 2.73% 4-1 2 1.82%
4-4 1 0.91% 5-1 1 0.91%

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πανόραμα

Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 20/10/2017 ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 1 - 2 2 - 2
- 21/10/2017 ΟΥΕΣΚΑ - ΚΑΝΤΙΘ - -
- 21/10/2017 ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ - ΓΡΑΝΑΔΑ - -
- 21/10/2017 ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ - -
- 21/10/2017 ΣΕΒΙΛΛΗ Β - ΣΑΡΑΓΟΣΑ - -
- 22/10/2017 ΟΒΙΕΔΟ - ΚΟΡΔΟΒΑ - -
- 22/10/2017 ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΛΟΥΓΚΟ - -
- 22/10/2017 ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - ΣΠ. ΧΙΧΟΝ - -
- 22/10/2017 ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΑΛΚΟΡΚΟΝ - -
- 22/10/2017 ΑΛΜΕΡΙΑ - ΡΕΟΥΣ - -
- 23/10/2017 ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ - ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ - -

Under/Over Αγωνιστικής

ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β
Under: 4 Over: 2 Under: 2 Over: 3
ΟΥΕΣΚΑ ΚΑΝΤΙΘ
Under: 4 Over: 1 Under: 3 Over: 2
ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ ΓΡΑΝΑΔΑ
Under: 3 Over: 2 Under: 2 Over: 3
ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Under: 4 Over: 1 Under: 4 Over: 1
ΣΕΒΙΛΛΗ Β ΣΑΡΑΓΟΣΑ
Under: 3 Over: 2 Under: 2 Over: 3
ΟΒΙΕΔΟ ΚΟΡΔΟΒΑ
Under: 2 Over: 3 Under: 1 Over: 4
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ ΛΟΥΓΚΟ
Under: 1 Over: 4 Under: 4 Over: 1
ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
Under: 1 Over: 4 Under: 3 Over: 2
ΤΑΡΑΓΟΝΑ ΑΛΚΟΡΚΟΝ
Under: 2 Over: 2 Under: 2 Over: 3
ΑΛΜΕΡΙΑ ΡΕΟΥΣ
Under: 2 Over: 3 Under: 4 Over: 1
ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ
Under: 2 Over: 3 Under: 3 Over: 2