ΙΣΠΑΝΙΑ, Β΄ ΙΣΠΑΝΙΑΣ

Χώρα: Θεσμός: Διοργάνωση:

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
Ομάδα Βαθ. Αγ. Ν. Ι. Η. U O Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ
1. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 11 6 3 2 1 4 2 7-3 3 3 0 0 5-0 3 0 2 1 2-3
2. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 11 6 3 2 1 4 2 8-4 3 2 1 0 4-1 3 1 1 1 4-3
3. ΚΑΝΤΙΘ 11 6 3 2 1 5 1 5-2 3 1 2 0 2-0 3 2 0 1 3-2
4. ΑΛΜΕΡΙΑ 10 6 3 1 2 3 3 8-5 3 2 1 0 6-2 3 1 0 2 2-3
5. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 10 6 3 1 2 2 4 11-9 3 2 0 1 5-3 3 1 1 1 6-6
6. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 10 6 3 1 2 3 3 10-6 3 2 1 0 7-2 3 1 0 2 3-4
7. ΛΟΥΓΚΟ 10 6 3 1 2 4 2 5-5 3 1 1 1 2-2 3 2 0 1 3-3
8. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 10 6 3 1 2 1 5 12-13 3 2 1 0 9-7 3 1 0 2 3-6
9. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 9 6 2 3 1 3 3 8-5 3 1 2 0 4-3 3 1 1 1 4-2
10. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 9 6 2 3 1 2 4 8-8 3 1 1 1 5-6 3 1 2 0 3-2
11. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 9 6 2 3 1 5 1 3-5 3 1 2 0 2-1 3 1 1 1 1-4
12. ΟΒΙΕΔΟ 8 6 2 2 2 3 3 9-7 3 2 0 1 6-3 3 0 2 1 3-4
13. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 8 6 2 2 2 1 5 10-9 3 1 0 2 5-5 3 1 2 0 5-4
14. ΟΥΕΣΚΑ 8 6 2 2 2 5 1 6-5 3 2 1 0 3-0 3 0 1 2 3-5
15. ΓΡΑΝΑΔΑ 7 6 1 4 1 2 4 9-8 3 1 2 0 5-3 3 0 2 1 4-5
16. ΡΕΟΥΣ 7 6 1 4 1 5 1 3-5 3 1 2 0 2-1 3 0 2 1 1-4
17. ΚΟΡΔΟΒΑ 6 6 2 0 4 1 5 8-11 3 1 0 2 4-4 3 1 0 2 4-7
18. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 5 6 1 2 3 5 1 4-6 3 1 2 0 3-1 3 0 0 3 1-5
19. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 5 6 1 2 3 4 2 5-10 3 1 0 2 3-6 3 0 2 1 2-4
20. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 5 6 1 2 3 4 2 5-7 3 0 2 1 2-3 3 1 0 2 3-4
21. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 4 6 1 1 4 3 3 3-9 3 1 0 2 2-5 3 0 1 2 1-4
22. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 3 6 0 3 3 3 3 3-8 3 0 1 2 2-4 3 0 2 1 1-4

Φόρμα

Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Ι Η Γκολ U O
1. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 11 6 3 2 1 8-4 4 2
2. ΚΑΝΤΙΘ 11 6 3 2 1 5-2 5 1
3. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 11 6 3 2 1 7-3 4 2
4. ΛΟΥΓΚΟ 10 6 3 1 2 5-5 4 2
5. ΑΛΜΕΡΙΑ 10 6 3 1 2 8-5 3 3
6. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 10 6 3 1 2 12-13 1 5
7. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 10 6 3 1 2 10-6 3 3
8. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 10 6 3 1 2 11-9 2 4
9. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 9 6 2 3 1 3-5 5 1
10. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 9 6 2 3 1 8-8 2 4
11. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 9 6 2 3 1 8-5 3 3
12. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 8 6 2 2 2 10-9 1 5
13. ΟΒΙΕΔΟ 8 6 2 2 2 9-7 3 3
14. ΟΥΕΣΚΑ 8 6 2 2 2 6-5 5 1
15. ΡΕΟΥΣ 7 6 1 4 1 3-5 5 1
16. ΓΡΑΝΑΔΑ 7 6 1 4 1 9-8 2 4
17. ΚΟΡΔΟΒΑ 6 6 2 0 4 8-11 1 5
18. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 5 6 1 2 3 5-10 4 2
19. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 5 6 1 2 3 4-6 5 1
20. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 5 6 1 2 3 5-7 4 2
21. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 4 6 1 1 4 3-9 3 3
22. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 3 6 0 3 3 3-8 3 3

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΑΛΜΕΡΙΑ 12 6 3 3 0 3-0 3 1 2 0 1-0 3 2 1 0 2-0
2. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 11 6 3 2 1 5-2 3 2 1 0 2-0 3 1 1 1 3-2
3. ΓΡΑΝΑΔΑ 11 6 3 2 1 4-2 3 1 2 0 2-1 3 2 0 1 2-1
4. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 10 6 3 1 2 5-4 3 2 0 1 2-2 3 1 1 1 3-2
5. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 9 6 2 3 1 7-4 3 1 1 1 4-3 3 1 2 0 3-1
6. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 9 6 2 3 1 5-3 3 1 1 1 3-2 3 1 2 0 2-1
7. ΟΥΕΣΚΑ 9 6 2 3 1 4-2 3 2 1 0 3-0 3 0 2 1 1-2
8. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 9 6 2 3 1 2-1 3 0 2 1 0-1 3 2 1 0 2-0
9. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 8 6 2 2 2 4-2 3 1 1 1 2-1 3 1 1 1 2-1
10. ΚΑΝΤΙΘ 8 6 1 5 0 2-0 3 0 3 0 0-0 3 1 2 0 2-0
11. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 8 6 2 2 2 3-3 3 1 0 2 1-2 3 1 2 0 2-1
12. ΡΕΟΥΣ 8 6 2 2 2 2-2 3 2 1 0 2-0 3 0 1 2 0-2
13. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 8 6 2 2 2 2-3 3 2 1 0 2-0 3 0 1 2 0-3
14. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 7 6 1 4 1 1-2 3 0 3 0 0-0 3 1 1 1 1-2
15. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 6 6 1 3 2 4-5 3 1 1 1 3-3 3 0 2 1 1-2
16. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 6 6 1 3 2 2-3 3 1 2 0 2-0 3 0 1 2 0-3
17. ΟΒΙΕΔΟ 6 6 1 3 2 2-3 3 1 1 1 2-2 3 0 2 1 0-1
18. ΛΟΥΓΚΟ 5 6 0 5 1 1-2 3 0 2 1 0-1 3 0 3 0 1-1
19. ΚΟΡΔΟΒΑ 5 6 1 2 3 2-7 3 0 2 1 1-3 3 1 0 2 1-4
20. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 4 6 0 4 2 1-3 3 0 2 1 0-1 3 0 2 1 1-2
21. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 4 6 0 4 2 0-3 3 0 2 1 0-2 3 0 2 1 0-1
22. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 4 6 1 1 4 2-7 3 1 0 2 2-5 3 0 1 2 0-2

Βαθμολογία 2ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 14 6 4 2 0 5-0 3 3 0 0 3-0 3 1 2 0 2-0
2. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 12 6 4 0 2 6-4 3 3 0 0 5-1 3 1 0 2 1-3
3. ΟΒΙΕΔΟ 11 6 3 2 1 7-4 3 2 1 0 4-1 3 1 1 1 3-3
4. ΛΟΥΓΚΟ 10 6 3 1 2 4-3 3 1 1 1 2-1 3 2 0 1 2-2
5. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 10 6 3 1 2 3-3 3 1 1 1 1-1 3 2 0 1 2-2
6. ΚΟΡΔΟΒΑ 9 6 3 0 3 6-4 3 2 0 1 3-1 3 1 0 2 3-3
7. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 9 6 2 3 1 6-4 3 1 2 0 4-2 3 1 1 1 2-2
8. ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ 9 6 2 3 1 6-5 3 2 1 0 3-1 3 0 2 1 3-4
9. ΚΑΝΤΙΘ 8 6 2 2 2 3-2 3 1 2 0 2-0 3 1 0 2 1-2
10. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 8 6 2 2 2 3-2 3 1 1 1 2-1 3 1 1 1 1-1
11. ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ 8 6 2 2 2 8-8 3 1 2 0 6-4 3 1 0 2 2-4
12. ΑΛΜΕΡΙΑ 8 6 2 2 2 5-5 3 2 1 0 5-2 3 0 1 2 0-3
13. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 7 6 1 4 1 2-3 3 1 2 0 2-1 3 0 2 1 0-2
14. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 7 6 2 1 3 2-4 3 1 1 1 1-1 3 1 0 2 1-3
15. ΓΡΑΝΑΔΑ 6 6 1 3 2 5-6 3 1 2 0 3-2 3 0 1 2 2-4
16. ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ 6 6 1 3 2 2-3 3 1 1 1 1-1 3 0 2 1 1-2
17. ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ 6 6 1 3 2 3-5 3 1 0 2 2-4 3 0 3 0 1-1
18. ΣΕΒΙΛΛΗ Β 6 6 1 3 2 3-5 3 1 1 1 2-2 3 0 2 1 1-3
19. ΡΕΟΥΣ 6 6 1 3 2 1-3 3 0 2 1 0-1 3 1 1 1 1-2
20. ΟΥΕΣΚΑ 5 6 0 5 1 2-3 3 0 3 0 0-0 3 0 2 1 2-3
21. ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β 5 6 1 2 3 3-5 3 1 0 2 1-2 3 0 2 1 2-3
22. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 4 6 1 1 4 2-6 3 1 0 2 2-4 3 0 1 2 0-2

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο αγώνων 66
Άσοι 29
Ισοπαλίες 22
Διπλά 15
Άσοι Ημίχρονο 20
Ισοπαλίες Ημίχρονο 31
Διπλά Ημίχρονο 15
Σύνολο τερμάτων 150
Μ.Ο. Γκολ (Εντός έδρας) 1.333
Μ.Ο. Γκολ (Εκτός έδρας) 0.939
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνα 2.273
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνιστική 25.000
Under 2.5 γκολ ανά αγώνα 54.55%
Over 2.5 γκολ ανά αγώνα 45.45%
Γκολ / Γκολ 45.45%
ΝΟ Γκολ 54.55%

Ημίχρονα/Τελικά

1/1 15 22.73%
1/X 5 7.58%
1/2 0 %
X/1 11 16.67%
X/X 15 22.73%
X/2 5 7.58%
2/1 3 4.55%
2/X 2 3.03%
2/2 10 15.15%

Σύνολο Γκολ

Γκολ Εμφανίσεις Ποσοστό
0-1 21 31.82%
2-3 33 50.00%
4-6 11 16.67%
7+ 1 1.52%

Γκολ ανά 15λεπτο

Ακριβή σκορ

Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό
0-0 9 13.64% 0-1 4 6.06%
0-3 3 4.55% 0-4 1 1.52%
1-0 8 12.12% 1-1 9 13.64%
1-2 6 9.09% 2-0 6 9.09%
2-1 6 9.09% 2-2 3 4.55%
2-3 1 1.52% 3-0 3 4.55%
3-1 3 4.55% 3-2 1 1.52%
4-0 2 3.03% 4-4 1 1.52%

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πανόραμα

Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 29/09/2017 ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ - ΑΛΜΕΡΙΑ - -
- 30/09/2017 ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ - ΚΟΡΔΟΒΑ - -
- 30/09/2017 ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ - ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ - -
- 30/09/2017 ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ - ΚΑΝΤΙΘ - -
- 01/10/2017 ΑΛΚΟΡΚΟΝ - ΓΡΑΝΑΔΑ - -
- 01/10/2017 ΟΥΕΣΚΑ - ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ - -
- 01/10/2017 ΛΟΥΓΚΟ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ - -
- 01/10/2017 ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΣΠ. ΧΙΧΟΝ - -
- 01/10/2017 ΣΕΒΙΛΛΗ Β - ΡΕΟΥΣ - -
- 01/10/2017 ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β - -
- 02/10/2017 ΟΒΙΕΔΟ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ - -

Under/Over Αγωνιστικής

ΚΟΥΛΤ. ΛΕΟΝΕΣΑ ΑΛΜΕΡΙΑ
Under: 0 Over: 3 Under: 2 Over: 1
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ ΚΟΡΔΟΒΑ
Under: 1 Over: 2 Under: 0 Over: 3
ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ
Under: 2 Over: 1 Under: 2 Over: 1
ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ ΚΑΝΤΙΘ
Under: 3 Over: 0 Under: 2 Over: 1
ΑΛΚΟΡΚΟΝ ΓΡΑΝΑΔΑ
Under: 3 Over: 0 Under: 1 Over: 2
ΟΥΕΣΚΑ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
Under: 3 Over: 0 Under: 2 Over: 1
ΛΟΥΓΚΟ ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Under: 2 Over: 1 Under: 2 Over: 1
ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
Under: 2 Over: 1 Under: 1 Over: 2
ΣΕΒΙΛΛΗ Β ΡΕΟΥΣ
Under: 1 Over: 2 Under: 2 Over: 1
ΤΑΡΑΓΟΝΑ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β
Under: 1 Over: 2 Under: 1 Over: 2
ΟΒΙΕΔΟ ΣΑΡΑΓΟΣΑ
Under: 1 Over: 2 Under: 1 Over: 2