ΜΠΑΡΝΕΤ - ΡΕΞΑΜ
στην Betshop.gr

ΜΠΑΡΝΕΤ

ΜΠΑΡΝΕΤ

Δεν μπόρεσε να δείξει ανταγωνιστικό πρόσωπο εντός έδρας όπου υποδέχτηκε τη Γέοβιλ και γνώρισε τη βαριά ήττα με 4-1. Στο 11’ έμεινε πίσω στο σκορ και δύο λεπτά αργότερα δέχτηκε και δεύτερο τέρμα. Μείωσε στο 15’, αλλά από το 33’ και μετά έπαιζε με παίκτη λιγότερο και το πλήρωσε. Στο 59’ έγινε το εις βάρος της 3-1 και στο 80’ δέχτηκε και τέταρτο τέρμα για το τελικό 4-1.

Ηττήθηκε για τέταρτο σερί ματς παραμένοντας στις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας με απόσταση 11 βαθμών από τη ζώνη της παραμονής. Δεν δείχνει ικανή όμως να διεκδικήσει κάτι και ο υποβιβασμός μοιάζει μοιραίος πλέον. Στο γήπεδό της ηττήθηκε στα έξι από τα επτά τελευταία παιχνίδια της.

Τιμωρημένος είναι ο επιθετικός Αντελόγε (3/0) που αποβλήθηκε στην τελευταία αναμέτρηση.

Εξι no goal στα δέκα τελευταία παιχνίδια της

ΡΕΞΑΜ

ΡΕΞΑΜ

Παρατάχθηκε με αμυντικούς προσανατολισμούς στην έδρα της Σάτον και κατάφερε να αποσπάσει την ισοπαλία χωρίς σκορ. Από τα πρώτα λεπτά είχε παθητικό ρόλο στο ματς και βρισκόταν σε θέση άμυνας. Κατάφερε να κρατήσει το μηδέν στην άμυνά της έχοντας και την τύχη με το μέρος της καθώς η αντίπαλός της έχασε σημαντικές ευκαιρίες. Επιθετικά δεν απείλησε ιδιαίτερα και δεν άξιζε κάτι παραπάνω από το παιχνίδι.

Εμεινε για τρίτο παιχνίδι αήττητη έχοντας δύο ισοπαλίες και μία νίκη σε αυτό το διάστημα. Βρίσκεται στην πρώτη τετράδα της βαθμολογίας και έχει την ευκαιρία με νίκη απέναντι στην Μπάρνετ να πλησιάσει ακόμα και στην κορυφή. Μακριά από την έδρα της εμφανίζεται βελτιωμένη με μία μόλις ήττα στα πέντε τελευταία της.

Δεν αναφέρονται αγωνιστικά προβλήματα και θα παραταχθεί πλήρης.

Τέσσερα no goal στα πέντε τελευταία

Παναγιώτης Τζαμπαζλής

• ΜΠΑΡΝΕΤ
  • ΡΕΞΑΜ

(Τελικό Αποτέλεσμα) 2

Απόδοση: 1.71

Εχει παρατήσει ουσιαστικά την προσπάθεια η Μπάρνετ. Δεν δείχνει ικανή να διεκδικήσει κάτι από το παιχνίδι την ώρα που η Ρέξαμ έχει ανέβει τελευταία και αναμένεται να πάρει το ζητούμενο που είναι η νίκη.