1.95
2.65
14.50

Aποδόσεις

1 X 2 U 1,5 O 1,5 U 2,5 O 2,5 U 3,5 O 3,5 G NG 1X 12 X2 0-1 Γκολ 2-3 Γκολ 4-6 Γκολ 7+ Γκολ
9.25 5.00 1.25 3.55 1.15 2.00 1.53 1.40 2.30 1.95 1.57 3.30 - 1.11 3.95 1.95 2.65 14.50

ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ

Πρώτος αγώνας για τον 2ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ. Ακολουθεί ρεβάνς στην έδρα του φιλοξενούμενου. Ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. Παράταση και, εφόσον χρειαστεί, πέναλτι σε περίπτωση που οι αντίπαλοι δεν λύσουν τις διαφορές τους έπειτα από 180 λεπτά.

* Η ομάδα που θα προκριθεί θα αντιμετωπίσει στον 3ο προκριματικό γύρο τον νικητή του ζευγαριού Ερυθρός Αστέρας (Σερβία) – Ελσίνκι (Φινλανδία).

* Η ομάδα που θα αποκλειστεί θα παίξει στον 3ο προκριματικό γύρο του Γιουρόπα Λιγκ με τον νικητή του ζευγαριού Βαλούρ Ρέικιαβικ (Ισλανδία) – Λουντογκόρετς (Βουλγαρία).

ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ

ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ

Τα βρήκε σκούρα απέναντι στους Κοσοβάρους της Φερονικέλι η ομάδα του Σκοτ Ράσκοου, κατάφερε όμως να ξεπεράσει το εμπόδιο χάρη στο πείσμα και το πάθος των παικτών της στον επαναληπτικό στο Κόσοβο.

Εχοντας φέρει 2-2 στο πρώτο ματς στην Ουαλία δεχόμενη δύο γκολ στις καθυστερήσεις, παρουσιάστηκε περισσότερο προσεκτική και συγκεντρωμένη στον επαναληπτικό και αποφεύγοντας τα ανοίγματα, έφτασε στο πολυπόθητο γκολ στο 67’ με τον Ντιν Εμπε, ο οποίος είχε μπει στο ματς 2 λεπτά νωρίτερα. Ο 23χρονος επιθετικός έτσι, γιόρτασε με τον καλύτερο τρόπο τα γενέθλιά του στο τέλος του ματς, καθώς έγινε ο παίκτης που «χάρισε» την πρόκριση στην ομάδα του.

«Αλλη ομάδα, άλλο επίπεδο. Η Κοπεγχάγη είναι μια από τις πιο δυνατές ομάδες της Ευρώπης στην παρούσα φάση, είναι γεμάτη από διεθνείς διαφόρων χωρών και πρέπει να ξεπεράσουμε τους εαυτούς μας. Θα είναι μια μεγάλη ευρωπαϊκή βραδιά όχι μόνο για τους παίκτες και μένα, αλλά και τους ανθρώπους που διοικούν τον σύλλογο», δήλωσε ο Ράσκοου.

Παίξε Νόμιμα:

Το PulseBet είναι εδώ!

ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Τραυματίας ήταν ο βασικός αμυντικός Κρις Μάριοτ και είναι αμφίβολο αν θα προλάβει το σημερινό ματς. Εκτός είναι ο βασικός αμυντικός Χάντσον.

ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ

ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ

Ντεμπούτο για φέτος στον θεσμό για τους πρωταθλητές Δανίας και οι προσδοκίες είναι μεγάλες. Ξεκάθαρος στόχος, η επιστροφή στους Ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ.

Με δύο νίκες ξεκίνησε στο πρωτάθλημα η ομάδα του Στόλε Σόλμπακεν, καθώς μετά την αγχωτική εκτός έδρας νίκη της πρεμιέρας επί της Οντενσε με 3-2 (έχοντας μείνει πίσω στο 31’ με 2-0), επικράτησε εντός έδρας 2-1 της φιλόδοξης φέτος ΑGF Ορχους.

Η νίκη πάντως αυτή τη φορά ήρθε πιο εύκολα από όσο δείχνει το τελικό σκορ, αφού πήρε προβάδισμα στο 12’, διπλασίασε στο 63’, για να δεχθεί τη μείωση στο 81’.

«Πρέπει να είμαστε προσγειωμένοι και κυνικοί. Οι Ουαλοί παίζουν δυνατά και οφείλουμε να είμαστε κατάλληλα προετοιμασμένοι», δήλωσε ο Νορβηγός τεχνικός.

Τελευταία Προσφορά:*

Winmasters.gr: Θα σκοράρει με κεφαλιά ο Μπίσεσβαρ στη Μπρατισλάβα;

Δεν έπαιξαν στα δύο πρώτα ματς ο βασικός αμυντικός Νικολάι Μπόιλεσεν και ο εναλλακτικός γκολκίπερ Στέφεν Αντερσεν και παραμένουν εκτός αγωνιστικής δράσης. Αλλα προβλήματα δεν υπάρχουν.

Μίλτος Ζωγράφος

• ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ
  • ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ

Goal / Goal

Απόδοση: 2.20
Winmasters

Υπάρχει σαφής διαφορά δυναμικότητας μεταξύ των δύο ομάδων. Η Κοπεγχάγη στοχεύει στους Ομίλους του θεσμού και δε θα ρισκάρει. Θα προσπαθήσουν οι Ουαλοί, όμως υστερούν. To διπλό βέβαια είναι σε εξαιρετικά χαμηλές τιμές και δεν αξίζει σε καμία περίπτωση το ρίσκο, αφού υπάρχει και δεύτερο ματς. Οι αμυντικές αδυναμίες που έχει δείξει η Κοπεγχάγη στα δύο πρώτα της ματς, σε συνδυασμό με το πείσμα και το πάθος των Ουαλών, δίνουν αρκετές πιθανότητες στο καλοπληρωμένο στη Winmasters, G/G…