1.90
2.65
15.00

Aποδόσεις

1 X 2 U 1,5 O 1,5 U 2,5 O 2,5 U 3,5 O 3,5 G NG 1X 12 X2 0-1 Γκολ 2-3 Γκολ 4-6 Γκολ 7+ Γκολ
1.15 5.75 9.25 3.60 1.15 2.00 1.55 1.40 2.30 2.30 1.40 - 2.70 1.07 3.75 1.90 2.65 15.00

ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ
Προ-προκριματικός γύρος Europa League. Πρώτο παιχνίδι σε διπλούς αγώνες. Η ομάδα με τα καλύτερα αποτελέσματα περνάει στην επόμενη φάση (1ο προκριματικό γύρο). Ισχύει ο κανόνας του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση ισοπαλίας, ακολουθεί παράταση και εφόσον χρειαστεί πέναλτι. Ο νικητής θα αντιμετωπίσει την Ντιναμό Τιφλίδας από τη Γεωργία.

ΛΑ ΦΙΟΡΙΤΑ

ΛΑ ΦΙΟΡΙΤΑ

Είναι ίσως η πλέον αναγνωρισμένη ομάδα της χώρας του Σαν Μαρίνο. Απώλεσε τον τίτλο μετά από δύο διαδοχικές κατακτήσεις,  καθώς έχασε στον τελικό των πλέι-οφ από την Τρε Πένε. Κέρδιζε 1-0 μέχρι το τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων και ήταν έτοιμη να πανηγυρίσει. Σε εκείνο το σημείο όμως δέχτηκε την ισοφάριση. Στην παράταση έμεινε με δέκα παίκτες και κατέρρευσε χάνοντας τελικά 1-3.

«Για πρώτη φορά σε ευρωπαϊκά παιχνίδια είμαστε φαβορί, τουλάχιστον στα χαρτιά» τονίζει ο Νταμιάνο Τομάζι, ο 45χρονος μέσος με τη σπουδαία καριέρα στη Ρόμα (1996-2006, πρωταθλητής Ιταλίας το 2001) που ενισχύει την ομάδα από το 2015 μετέχοντας στις ευρωπαϊκές υποχρεώσεις, προσθέτοντας εμπειρία στην ενδεκάδα.

Παίξε Νόμιμα:

Το νέο Pamestoixima.gr είναι εδώ!

ΕΓΓΡΑΦΗ

Δεν αναφέρονται απουσίες.

Πριν από την ισοπαλία (1-1 στην κανονική διάρκεια δεχόμενη το γκολ στο 93’) με την Τρε Πένε, μετρούσε πέντε σερί νίκες και μάλιστα χωρίς να δεχτεί γκολ.

ΕΝΓΚΟΡΝΤΑΝΙ

ΕΝΓΚΟΡΝΤΑΝΙ

Πρόκειται για την Κυπελλούχο Ανδόρας. Κατέκτησε τον τίτλο επικρατώντας στον τελικό 2-0 της πρωταθλήτριας Σάντα Κολόμα. Αυτό της έδωσε το ευρωπαϊκό εισιτήριο, καθώς στο πρωτάθλημα τερμάτισε στην τέταρτη θέση.

Την περσινή σεζόν κατάφερε να περάσει από τον προ-προκριματικό γύρο της ίδιας διοργάνωσης αποκλείοντας μία άλλη ομάδα από το Σάν Μαρίνο, τη Φολγκόρε, με συνολικό σκορ 3-2 (2-1 και 1-1), για να διασυρθεί στην επόμενη φάση από την Καϊράτ του Καζακστάν (συνολικό σκορ 1-10).

Τελευταία Προσφορά:*

Pamestoixima.gr: Απόλαυσε το Wimbledon με 0% γκανιότα και Livestreaming (04-07-2019)

ΕΓΓΡΑΦΗ

Τέσσερα από τα πέντε τελευταία ματς ήταν Under, ενώ δεν κέρδισε στις επτά τελευταίες εξορμήσεις της, χάνοντας στις τρεις πιο πρόσφατες.

Δημήτρης Λιαργκόβας

• ΛΑ ΦΙΟΡΙΤΑ
  • ΕΝΓΚΟΡΝΤΑΝΙ

(Τελικό Αποτέλεσμα) 1

Απόδοση: 2.55
Pamestoixima.gr

Όπως τόνισε και ο Τομάζι, έστω και στα χαρτιά, οριακά, η Λα Φιορίτα είναι το φαβορί. Δεν είναι τόσο μεγάλες οι διαφορές μεταξύ των δύο ομάδων, υπάρχουν ωστόσο στοιχεία που βγάζουν σημείο. Οι γηπεδούχοι διακρίνονται για τις αμυντικές τους επιδόσεις, ενώ η Ενγκορντάνι «εξαφανίζεται» όταν παίζει εκτός έδρας στο πρωτάθλημά της, τώρα μάλιστα θα αλλάξει και χώρα. Αδικαιολόγητος ο φαβοριτισμός των φιλοξενούμενων. Επιλογή ο καλοπληρωμένος άσος, 2.55 στο Pamestoixima.