1.85
3.50
31.00

Aποδόσεις

1 X 2 U 1,5 O 1,5 U 2,5 O 2,5 U 3,5 O 3,5 G NG 1X 12 X2 0-1 Γκολ 2-3 Γκολ 4-6 Γκολ 7+ Γκολ
2.40 3.15 2.40 2.70 1.28 1.60 1.90 1.20 3.15 1.72 1.78 1.37 1.37 1.20 2.80 1.85 3.50 31.00

*Το ματς δεν θα διεξαχθεί στη φυσική έδρα της Μπάρι Τάουν, το Τζένερ Παρκ

ΜΠΑΡΙ ΤΑΟΥΝ

ΜΠΑΡΙ ΤΑΟΥΝ

Κατέκτησε με το σπαθί της την τρίτη θέση στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος Ουαλίας. Στη συνέχεια βρέθηκε στο γκρουπ του τίτλου, αλλά δεν απείλησε ούτε στο ελάχιστο την πρωταθλήτρια Νιου Σεντς μένοντας 18 βαθμούς πίσω. Εντυπωσιακό το γεγονός πως σε 32 αγωνιστικές έφερε μόλις πέντε ισοπαλίες.

Επιστρέφει στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις έπειτα από 16 ολόκληρα χρόνια. Τελευταία της παρουσία το 2004, όπου στον πρώτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ αποκλείστηκε από τη Βάρνταρ με το συνολικό 4-2. Το περασμένο Σάββατο αντιμετώπισε την Μπαλιμένα σε φιλική αναμέτρηση γνωρίζοντας την ήττα με 2-1.

Παίξε Νόμιμα:

Κορυφαίο Live Στοίχημα!

ΕΓΓΡΑΦΗ

Δεν υπάρχουν ιδιαίτερα αγωνιστικά προβλήματα πέραν της απραξίας που απασχολεί.

Προέρχεται από 4 over στα 5 τελευταία επίσημα παιχνίδια της. Μόνο μία φορά έχει βρεθεί στον δεύτερο προκριματικό γύρο της διοργάνωσης το μακρινό 1997.

ΚΛΙΦΤΟΝΒΙΛ

ΚΛΙΦΤΟΝΒΙΛ

Πέρασε από πολλά κύματα την περασμένη σεζόν για να βγει στην Ευρώπη. Αρχικά πήρε την πέμπτη θέση της κανονικής περιόδου στο πρωτάθλημα της Β. Ιρλανδίας. Συμμετείχε στον όμιλο για τον πρωταθλητή, όπου και πάλι κατέληξε στην πέμπτη θέση. Στη συνέχεια πήρε μέρος στα πλέι οφ για την τελευταία θέση που οδήγησε στο Γιουρόπα κερδίζοντας στον ημιτελικό την Κολεράιν με 5-3 στην παράταση και στον τελικό την Γκλεντόραν με 2-0 και πάλι στον έξτρα χρόνο.

Σε επίπεδο Γιουρόπα έχει ρεκόρ 3-3-8. Πέρσι αποκλείστηκε με δύο ήττες 1-0 και 2-1 από τη Νόρντζελαντ. Στα τελευταία φιλικά κέρδισε 5-0 την Αρντς και ηττήθηκε με 1-0 από την Κόναχς Κουάι.

Τελευταία Προσφορά:*

Ολυμπιακός-Νότιγχαμ με εκατοντάδες στοιχήματα στο Stoiximan.gr (16-07-2019)

ΕΓΓΡΑΦΗ

Θα παραταχθεί πλήρης και με ένα καθαρό 4-4-2 ψάχνοντας το εκτός έδρας γκολ.

Τα 4 από τα 6 τελευταία παιχνίδια της για τα προκριματικά του Γιουρόπα Λιγκ είχαν σύνολο τερμάτων «2-3».

Kingbet

• ΜΠΑΡΙ ΤΑΟΥΝ
  • ΚΛΙΦΤΟΝΒΙΛ

(Διπλή Ευκαιρία) Χ2

Απόδοση: 1.65
Stoiximan

Ξεκάθαρα πιο «ψημένη» ομάδα η Κλίφτονβιλ. Συν τοις άλλοις το ματς δεν θα διεξαχθεί στη φυσική έδρα της Μπάρι Τάουν. Γέρνουμε προς τα δεξιά με την απαραίτητη κάλυψη. Οι φιλοξενούμενοι είναι σε θέση να βρουν το γκολ που θα ανοίξει διάπλατα τον δρόμο της πρόκρισης. Στα επίπεδα του 1.65 το Χ2 στον Stoiximan.