1.88
3.05
23.00

Aποδόσεις

1 X 2 U 1,5 O 1,5 U 2,5 O 2,5 U 3,5 O 3,5 G NG 1X 12 X2 0-1 Γκολ 2-3 Γκολ 4-6 Γκολ 7+ Γκολ
4.25 3.40 1.60 3.00 1.22 1.75 1.75 1.28 2.70 1.72 1.78 1.90 1.09 1.17 3.10 1.88 3.05 23.00

ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ
Νοκ άουτ προημιτελική φάση για το Λιγκ Καπ Ιρλανδίας. Αν μετά τα 90 λεπτά υπάρχει ισοπαλία τότε θα οδηγηθούμε σε ημίωρη παράταση και –αν χρειαστεί- πέναλτι. Ο κάτοχος του τροπαίου ΔΕΝ παίρνει ευρωπαϊκό εισιτήριο.

* Τις ομάδες χωρίζει μία κατηγορία. Η Μπρέι είναι η μοναδική εκπρόσωπος της Β’.

ΜΠΡΕΙ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ

Την Παρασκευή, κέρδισε τη Γουέξορντ με 2-1 εντός έδρας, νίκη που ήταν η 3η διαδοχική για το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας. Στόχος της είναι να επανέλθει στα σαλόνια της Πρέμιερ και έως τώρα τα πηγαίνει αρκετά καλά βρισκόμενη στην 5η θέση έχοντας ζωηρή επαφή με την πρωτιά. Εχει γενικά ξεκαθαρίσει βαθμολογικά το τοπίο, με τις 6 από τις 10 ομάδες να έχουν από 24 έως 28 βαθμούς, μετά το χάος με τη Γκάλγουεϊ να είναι στην 8η θέση στο -12 από αυτές. Το Λιγκ Καπ είναι σίγουρα πολυτέλεια, προέχει ο πρωταθλητισμός, ενώ την Παρασκευή θα αγωνιστεί με την Κομπ Ράμπλερς εκτός έδρας.

Παίξε Νόμιμα:

Εδώ παίζεις πάντα στην έδρα σου!

ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες.

Εχει κερδίσει τα 3 τελευταία της, όλα ήταν over, τα δύο πιο πρόσφατα με το ίδιο σκορ (2-1).

ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ

Κάνοντας καλή εμφάνιση επανήλθε στις νίκες με 1-0 επί της Γιου Σι Ντι εντός έδρας. Παρουσίασε σοβαρότητα αμυντικά, πράγμα που έλειπε στα τελευταία της παιχνίδια και έφτασε δίκαια στην επιτυχία. Κάποιες αναβολές στις αρχές Ιουνίου αναστάτωσαν το πρόγραμμά της, απ’ ότι φαίνεται το ματς με την Μπρέι θα είναι το τελευταίο και μετά θα ακολουθήσει διάλειμμα 2.5 εβδομάδων. Παρότι είναι χαμηλά στη βαθμολογία, θέλει να πετύχει στο Λιγκ Καπ και απέναντι σε μια ομάδα Β’ κατηγορίας καλείται να αποφύγει δυσάρεστες εκπλήξεις.

Τελευταία Προσφορά:*

Novibet: Ουρουγουάη – Εκουαδόρ με πριμ* στα κέρδη! (16-06-2019)

Εξέτισε την ποινή του ο Ντάγκαν (μέσος, 17/4), ενώ στο 50/50 οι πιθανότητες του Μπράουν (στόπερ, 4/0) να επιστρέψει μετά από μακροχρόνια απουσία. Εξακολουθούν εκτός οι Λιντς (αρ. μπακ, 10/1) και Ντιν Γουόλς (φορ, 3/1), ενώ αμφίβολος δίνεται ο Ελμπουζέντι (εξτρέμ, 16/3).

Εκτός έδρας δεν έχει δεχτεί γκολ στα 3 από τα 4 τελευταία της, σε κανένα από τα 8 πιο πρόσφατα ως φιλοξενούμενη δεν κέρδιζε στο πρώτο ημίχρονο.

Γιάννης Πολυχρονιάδης

• ΜΠΡΕΙ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ
  • ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ

2-3 Γκολ

Απόδοση: 2.00
NoviBet

Η Μπρέι έχει τον ενθουσιασμό και έρχεται ανεβασμένη από τις διαδοχικές νίκες της στη Β’ κατηγορία. Μπορεί να βάλει δύσκολα στην ασταθέστατη Γουότερφορντ και το 1.50 στο διπλό δεν κρύβει την παραμικρή ευκαιρία. Οποιος θέλει να ασχοληθεί, μπορεί να το κάνει με το «2-3», σε απόδοση 2.00 στη Novibet.