1.88
4.05
41.00

Aποδόσεις

1 X 2 U 1,5 O 1,5 U 2,5 O 2,5 U 3,5 O 3,5 G NG 1X 12 X2 0-1 Γκολ 2-3 Γκολ 4-6 Γκολ 7+ Γκολ
2.35 2.85 2.65 2.40 1.37 1.45 2.15 1.15 3.55 1.85 1.65 1.28 1.38 1.25 2.40 1.88 4.05 41.00

Η Σαν Μαρτίν Σαν Χουάν, ομάδα της Πριμέρα που μάχεται για την παραμονή της, αντιμετωπίζει την Βίγια Ντάλμινε που αγωνίζεται στη 2η κατηγορία.

ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ
Στο κυρίως ταμπλό του Κυπέλλου Αργεντινής συμμετέχουν 64 ομάδες. Οι 26 της Πριμέρα και 36 ομάδες που προέκυψαν είτε μέσω της βαθμολογικής τους θέσης στις μικρότερες κατηγορίες είτε μέσω προκριματικών. Από τις 38 που δεν ανήκουν στην πρώτη κατηγορία, οι 12 προέρχονται από τη 2η, οι 19 από την 3η, οι 4 από την 4η και οι 3 από την 5η.
Τα παιχνίδια είναι μονά και σε ουδέτερο έδαφος, ενώ σε περίπτωση ισοπαλίας δεν υπάρχει παράταση και ακολουθείται απευθείας η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα κατακτήσει το τρόπαιο θα πάρει εισιτήριο για τους ομίλους του Κόπα Λιμπερταδόρες 2020.

* Οι δύο ομάδες δεν έχουν προϊστορία στο πρόσφατο παρελθόν.

Stoiximan.gr, το παιχνίδι σου καλύτερο!

ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ

ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ

Ηττήθηκε 2-3 εντός έδρας από την Αρχεντίνος Τζούνιορς και βρίσκεται σε πολύ δύσκολη θέση στη μάχη της παραμονής. Μάλιστα προηγήθηκε στο σκορ μόλις στο 4ο λεπτό με τον κεντρικό αμυντικό Ματία αλλά οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 30’. Οι δύο ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια με το σκορ στο 1-1, ενώ στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι κυριάρχησαν σημειώνοντας δύο ακόμα τέρματα. Κατάφερε, πάντως, να μειώσει στο 74’ με τον επιθετικό Μπράβο αλλά δεν μπόρεσε να πετύχει κάτι παραπάνω. Απομένουν δύο αγωνιστικές για να διεκδικήσει τη σωτηρία της, όμως πλέον δεν εξαρτώνται όλα από αυτήν.

Παίξε Νόμιμα:

Κορυφαίο Live Στοίχημα!

ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Απόψε θα παραταχτεί με μία μικτή βασικών και αναπληρωματικών, καθώς είναι λογικό η μάχη της παραμονής να έχει προτεραιότητα. Στην επίθεση αναμένεται να ξεκινήσουν ο Μπράβο (12/4) με τον Κολομβιανό Οσόριο (6/1), οπότε ο Παραγουανός Παλάσιος Αλβαρένγκα (18/5) θα μείνει στον πάγκο.

Προέρχεται από 11/15 under.

(4-4-2): Αρντέντε – Ερπεν, Ματία, Χουάν Ροντρίγκες, Πρόσπερι – Φισόρε, Ντα Κάμπο, Μπογκάδο, Μόσκα – Μπράβο, Οσόριο.

ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ

Εδρεύει στο προάστιο του Μπουένος Αϊρες Καμπάνα και αγωνίζεται στη δεύτερη κατηγορία για 5η συνεχόμενη σεζόν. Δεν έχει παίξει ποτέ στην Πριμέρα, όμως φέτος κάνει μία πολύ αξιόλογη πορεία και διατηρεί πολλές πιθανότητες να προκριθεί στα πλέι-οφ ανόδου.

Την προηγούμενη αγωνιστική έκανε το ρεπό της (στο πρωτάθλημα της 2ης κατηγορίας συμμετέχουν 25 ομάδες), ενώ την προπερασμένη αγωνιστική είχε επιβληθεί εντός έδρας 2-0 της Χιμνάσια Μεντόσα. Ανοιξε το σκορ με τον αριστερό χαφ-εξτρέμ Μίνιο στο 73’ και ενώ από το 60’ έπαιζε με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του κεντρικού αμυντικού Αλαρκόν. Λίγο αργότερα αποκαταστάθηκαν οι αριθμητικές ισορροπίες, καθώς έμειναν και οι αντίπαλοι με 10 παίκτες και στο… 8ο λεπτό των καθυστερήσεων ο μέσος Ρεκάλδε – που είχε περάσει αλλαγή μόλις λίγα λεπτά νωρίτερα - διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Τελευταία Προσφορά:*

Stoiximan: Ειδικά στοιχήματα* στο Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι (24-04-2019)

Δεν αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα και αναμένεται να χρησιμοποιήσει βασικό σχήμα, καθώς, λόγω του κενού που είχε την προηγούμενη αγωνιστική, οι βασικοί της είναι ξεκούραστοι.

Τα 7 πιο πρόσφατα παιχνίδια της έληξαν με under και no goal.

(4-4-2): Οχέδα – Σανσότρε, Αλαρκόν, Γκαστόν Μαρτίνες, Αλβασέτε – Κουέβας, Μπαλίνι, Ρεκάλδε, Μίνιο – Κομάτσι, Πρότι.

Χρήστος Χρυσαΐτης

• ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ
  • ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ

(Τελικό Αποτέλεσμα) 2

Απόδοση: 3.45

Στην παρούσα φάση στη Σαν Χουάν έχουν άλλες σκοτούρες και είναι αμφίβολο το κατά πόσον θα υπάρχει φουλ διάθεση για το αποψινό ματς. Επιπλέον θα γίνει μερικό ροτέισον. Η Βίγια Ντάλμινε βρίσκεται σε σαφώς καλύτερη ψυχολογία, έχει εξαιρετική ανασταλτική λειτουργία και μπορεί να πάρει την πρόκριση. Το διπλό μας προσφέρεται στον Stoiximan σε πολύ ικανοποιητικές τιμές.