ΡΩΣΙΑ, Β Ρωσίας ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Χώρα: Θεσμός: Διοργάνωση:

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
Ομάδα Βαθ. Αγ. Ν. Ι. Η. U O Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ
1. ΤΑΜΠΟΦ 34 16 10 4 2 4 12 29-16 8 4 3 1 16-8 8 6 1 1 13-8
2. ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 34 16 10 4 2 11 5 24-11 11 8 2 1 19-5 5 2 2 1 5-6
3. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 30 16 9 3 4 8 8 22-13 7 4 2 1 9-5 9 5 1 3 13-8
4. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 29 16 9 2 5 10 6 20-15 8 5 1 2 9-6 8 4 1 3 11-9
5. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 27 16 7 6 3 9 7 21-18 8 3 3 2 12-12 8 4 3 1 9-6
6. ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 26 16 7 5 4 10 6 16-12 7 4 2 1 9-5 9 3 3 3 7-7
7. ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 23 16 6 5 5 10 6 17-15 9 3 4 2 10-7 7 3 1 3 7-8
8. ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 22 16 6 4 6 7 9 21-20 8 1 2 5 9-13 8 5 2 1 12-7
9. ΣΟΤΣΙ 21 16 5 6 5 7 9 27-21 7 1 3 3 6-9 9 4 3 2 21-12
10. ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 20 16 5 5 6 4 12 26-28 9 3 4 2 16-14 7 2 1 4 10-14
11. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 20 16 4 8 4 13 3 14-16 6 3 2 1 7-5 10 1 6 3 7-11
12. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 19 16 4 7 5 13 3 11-10 10 4 2 4 8-6 6 0 5 1 3-4
13. ΦΑΚΕΛ 18 16 5 3 8 8 8 18-20 8 3 2 3 10-7 8 2 1 5 8-13
14. ΚΙΜΚΙ 18 16 4 6 6 8 8 22-26 7 1 3 3 10-12 9 3 3 3 12-14
15. ΤΙΟΥΜΕΝ 18 16 4 6 6 10 6 15-20 11 4 5 2 14-11 5 0 1 4 1-9
16. ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ 18 16 3 9 4 8 8 19-20 8 3 3 2 11-8 8 0 6 2 8-12
17. ΣΙΜΠΙΡ 15 16 3 6 7 11 5 11-19 7 2 2 3 5-7 9 1 4 4 6-12
18. ΒΑΛΤΙΚΑ 15 16 3 6 7 7 9 19-26 6 1 2 3 6-9 10 2 4 4 13-17
19. ΑΡΜΑΒΙΡ 14 16 3 5 8 6 10 16-28 7 1 3 3 9-12 9 2 2 5 7-16
20. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 7 16 1 4 11 8 8 12-26 8 0 2 6 7-17 8 1 2 5 5-9

Φόρμα

Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Ι Η Γκολ U O
1. ΤΑΜΠΟΦ 13 6 4 1 1 9-4 3 3
2. ΑΡΜΑΒΙΡ 12 6 3 3 0 14-9 1 5
3. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 12 6 3 3 0 8-5 4 2
4. ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 11 6 3 2 1 8-7 3 3
5. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 10 6 3 1 2 10-7 3 3
6. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 10 6 3 1 2 7-5 3 3
7. ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 10 6 3 1 2 8-8 3 3
8. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 9 6 2 3 1 7-6 4 2
9. ΤΙΟΥΜΕΝ 8 6 2 2 2 6-7 4 2
10. ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 8 6 2 2 2 10-8 2 4
11. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 8 6 2 2 2 8-9 2 4
12. ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 8 6 2 2 2 5-5 4 2
13. ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ 6 6 1 3 2 5-6 4 2
14. ΒΑΛΤΙΚΑ 6 6 1 3 2 9-10 2 4
15. ΣΙΜΠΙΡ 5 6 1 2 3 4-6 4 2
16. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 5 6 1 2 3 4-6 5 1
17. ΣΟΤΣΙ 5 6 1 2 3 9-9 3 3
18. ΦΑΚΕΛ 5 6 1 2 3 5-9 3 3
19. ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 4 6 1 1 4 7-14 2 4
20. ΚΙΜΚΙ 4 6 0 4 2 9-12 3 3

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 28 16 7 7 2 15-8 8 4 3 1 7-5 8 3 4 1 8-3
2. ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 28 16 7 7 2 9-3 11 5 5 1 7-2 5 2 2 1 2-1
3. ΣΟΤΣΙ 26 16 6 8 2 15-8 7 2 4 1 5-3 9 4 4 1 10-5
4. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 25 16 6 7 3 11-6 7 2 4 1 3-2 9 4 3 2 8-4
5. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 24 16 6 6 4 11-9 8 3 2 3 6-7 8 3 4 1 5-2
6. ΤΑΜΠΟΦ 24 16 6 6 4 9-8 8 1 4 3 3-6 8 5 2 1 6-2
7. ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 23 16 4 11 1 9-5 7 2 5 0 5-2 9 2 6 1 4-3
8. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 22 16 4 10 2 7-4 6 1 5 0 2-1 10 3 5 2 5-3
9. ΣΙΜΠΙΡ 22 16 4 10 2 5-3 7 1 5 1 2-2 9 3 5 1 3-1
10. ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 21 16 5 6 5 8-9 8 1 2 5 2-8 8 4 4 0 6-1
11. ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ 20 16 4 8 4 10-8 8 2 3 3 4-4 8 2 5 1 6-4
12. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 19 16 2 13 1 4-3 10 2 7 1 2-1 6 0 6 0 2-2
13. ΒΑΛΤΙΚΑ 17 16 3 8 5 8-12 6 0 5 1 2-3 10 3 3 4 6-9
14. ΚΙΜΚΙ 17 16 2 11 3 10-14 7 1 5 1 7-8 9 1 6 2 3-6
15. ΦΑΚΕΛ 16 16 2 10 4 7-11 8 1 6 1 3-4 8 1 4 3 4-7
16. ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 16 16 2 10 4 6-8 9 2 4 3 3-4 7 0 6 1 3-4
17. ΑΡΜΑΒΙΡ 14 16 3 5 8 8-13 7 2 2 3 5-5 9 1 3 5 3-8
18. ΤΙΟΥΜΕΝ 14 16 2 8 6 8-10 11 2 5 4 7-7 5 0 3 2 1-3
19. ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 13 16 2 7 7 6-13 9 1 4 4 2-6 7 1 3 3 4-7
20. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 9 16 1 6 9 4-15 8 1 2 5 3-10 8 0 4 4 1-5

Βαθμολογία 2ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΤΑΜΠΟΦ 33 16 9 6 1 20-8 8 6 2 0 13-2 8 3 4 1 7-6
2. ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 30 16 8 6 2 15-8 11 6 5 0 12-3 5 2 1 2 3-5
3. ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 26 16 7 5 4 11-7 9 4 4 1 7-3 7 3 1 3 4-4
4. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 24 16 5 9 2 11-7 7 2 5 0 6-3 9 3 4 2 5-4
5. ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 23 16 6 5 5 20-15 9 5 2 2 14-8 7 1 3 3 6-7
6. ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 23 16 6 5 5 13-11 8 3 3 2 7-5 8 3 2 3 6-6
7. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 22 16 5 7 4 10-9 8 2 5 1 6-5 8 3 2 3 4-4
8. ΦΑΚΕΛ 21 16 6 3 7 11-9 8 4 2 2 7-3 8 2 1 5 4-6
9. ΚΙΜΚΙ 21 16 5 6 5 12-12 7 1 3 3 3-4 9 4 3 2 9-8
10. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 19 16 4 7 5 7-7 10 4 2 4 6-5 6 0 5 1 1-2
11. ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ 19 16 4 7 5 9-12 8 4 2 2 7-4 8 0 5 3 2-8
12. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 19 16 4 7 5 5-7 8 2 5 1 2-1 8 2 2 4 3-6
13. ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 19 16 3 10 3 7-7 7 2 4 1 4-3 9 1 6 2 3-4
14. ΤΙΟΥΜΕΝ 18 16 4 6 6 7-10 11 4 5 2 7-4 5 0 1 4 0-6
15. ΣΟΤΣΙ 18 16 4 6 6 12-13 7 0 3 4 1-6 9 4 3 2 11-7
16. ΒΑΛΤΙΚΑ 18 16 3 9 4 11-14 6 1 3 2 4-6 10 2 6 2 7-8
17. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 17 16 2 11 3 8-11 8 1 5 2 4-7 8 1 6 1 4-4
18. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 16 16 3 7 6 7-12 6 2 3 1 5-4 10 1 4 5 2-8
19. ΑΡΜΑΒΙΡ 15 16 3 6 7 8-15 7 2 1 4 4-7 9 1 5 3 4-8
20. ΣΙΜΠΙΡ 13 16 3 4 9 6-16 7 2 2 3 3-5 9 1 2 6 3-11

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο αγώνων 160
Άσοι 58
Ισοπαλίες 52
Διπλά 50
Άσοι Ημίχρονο 36
Ισοπαλίες Ημίχρονο 82
Διπλά Ημίχρονο 42
Σύνολο τερμάτων 380
Μ.Ο. Γκολ (Εντός έδρας) 1.263
Μ.Ο. Γκολ (Εκτός έδρας) 1.113
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνα 2.375
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνιστική 23.750
Under 2.5 γκολ ανά αγώνα 53.75%
Over 2.5 γκολ ανά αγώνα 46.25%
Γκολ / Γκολ 54.38%
ΝΟ Γκολ 45.63%

Ημίχρονα/Τελικά

1/1 30 18.75%
1/X 5 3.13%
1/2 1 0.63%
X/1 24 15.00%
X/X 34 21.25%
X/2 24 15.00%
2/1 4 2.50%
2/X 13 8.13%
2/2 25 15.63%

Σύνολο Γκολ

Γκολ Εμφανίσεις Ποσοστό
0-1 51 31.88%
2-3 74 46.25%
4-6 34 21.25%
7+ 1 0.63%

Γκολ ανά 15λεπτο

Ακριβή σκορ

Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό
0-0 14 8.75% 0-1 19 11.88%
0-2 5 3.13% 0-3 3 1.88%
1-0 18 11.25% 1-1 24 15.00%
1-2 16 10.00% 1-3 3 1.88%
1-4 2 1.25% 2-0 6 3.75%
2-1 13 8.13% 2-2 13 8.13%
2-3 1 0.63% 2-6 1 0.63%
3-0 7 4.38% 3-1 7 4.38%
3-2 2 1.25% 3-3 1 0.63%
4-0 1 0.63% 4-1 3 1.88%
4-2 1 0.63%

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πανόραμα

Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 20/10/2018 ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β - ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ - -
- 20/10/2018 ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ - ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ - -
- 20/10/2018 ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ - ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ - -
- 20/10/2018 ΚΙΜΚΙ - ΤΙΟΥΜΕΝ - -
- 20/10/2018 ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ - ΑΡΜΑΒΙΡ - -
- 20/10/2018 ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. - ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ - -
- 20/10/2018 ΦΑΚΕΛ - ΤΑΜΠΟΦ - -
- 20/10/2018 ΒΑΛΤΙΚΑ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 - -
- 20/10/2018 ΖΕΝΙΤ ΙΙ - ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ - -
- 20/10/2018 ΣΟΤΣΙ - ΣΙΜΠΙΡ - -

Under/Over Αγωνιστικής

ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ
Under: 3 Over: 4 Under: 0 Over: 7
ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ
Under: 6 Over: 3 Under: 5 Over: 1
ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ
Under: 6 Over: 2 Under: 3 Over: 2
ΚΙΜΚΙ ΤΙΟΥΜΕΝ
Under: 3 Over: 4 Under: 3 Over: 2
ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ ΑΡΜΑΒΙΡ
Under: 4 Over: 3 Under: 4 Over: 5
ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. ΜΟΡΝΤΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ
Under: 4 Over: 2 Under: 4 Over: 4
ΦΑΚΕΛ ΤΑΜΠΟΦ
Under: 4 Over: 4 Under: 2 Over: 6
ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2
Under: 3 Over: 3 Under: 5 Over: 3
ΖΕΝΙΤ ΙΙ ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ
Under: 2 Over: 6 Under: 5 Over: 3
ΣΟΤΣΙ ΣΙΜΠΙΡ
Under: 5 Over: 2 Under: 6 Over: 3