ΡΩΣΙΑ, Β ΡΩΣΙΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Χώρα: Θεσμός: Διοργάνωση:

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
Ομάδα Βαθ. Αγ. Ν. Ι. Η. U O Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ
1. ΤΙΟΥΜΕΝ 3 1 1 0 0 0 1 4-1 1 1 0 0 4-1 0 0 0 0 0-0
2. ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ 3 1 1 0 0 0 1 3-0 1 1 0 0 3-0 0 0 0 0 0-0
3. ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 3 1 1 0 0 1 0 2-0 1 1 0 0 2-0 0 0 0 0 0-0
4. ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ 3 1 1 0 0 0 1 2-1 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 2-1
5. ΤΑΜΠΟΦ 3 1 1 0 0 0 1 2-1 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 2-1
6. ΚΙΜΚΙ 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 1-0
7. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 3 1 1 0 0 1 0 1-0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 1-0
8. ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 1 1 0 1 0 0 1 2-2 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 2-2
9. Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ 1 1 0 1 0 0 1 2-2 1 0 1 0 2-2 0 0 0 0 0-0
10. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 1 1 0 1 0 1 0 1-1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0
11. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 1 1 0 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 1-1
12. ΣΙΜΠΙΡ 1 1 0 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 1-1
13. ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 1 1 0 1 0 1 0 1-1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0
14. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 0 1 0 0 1 0 1 1-2 1 0 0 1 1-2 0 0 0 0 0-0
15. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 0 1 0 0 1 0 1 1-2 1 0 0 1 1-2 0 0 0 0 0-0
16. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0
17. ΣΟΤΣΙ 0 1 0 0 1 1 0 0-1 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0
18. ΦΑΚΕΛ 0 1 0 0 1 1 0 0-2 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-2
19. ΒΑΛΤΙΚΑ 0 1 0 0 1 0 1 1-4 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 1-4
20. ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 0 1 0 0 1 0 1 0-3 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-3

Φόρμα

Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Ι Η Γκολ U O
1. ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ 3 1 1 0 0 2-1 0 1
2. ΤΙΟΥΜΕΝ 3 1 1 0 0 4-1 0 1
3. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 3 1 1 0 0 1-0 1 0
4. ΤΑΜΠΟΦ 3 1 1 0 0 2-1 0 1
5. ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ 3 1 1 0 0 3-0 0 1
6. ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 3 1 1 0 0 2-0 1 0
7. ΚΙΜΚΙ 3 1 1 0 0 1-0 1 0
8. ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 1 1 0 1 0 1-1 1 0
9. ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 1 1 0 1 0 2-2 0 1
10. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 1 1 0 1 0 1-1 1 0
11. ΣΙΜΠΙΡ 1 1 0 1 0 1-1 1 0
12. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 1 1 0 1 0 1-1 1 0
13. Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ 1 1 0 1 0 2-2 0 1
14. ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 0 0 0 0 0 0-0 0 0
15. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 0 1 0 0 1 1-2 0 1
16. ΣΟΤΣΙ 0 1 0 0 1 0-1 1 0
17. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 0 1 0 0 1 0-1 1 0
18. ΒΑΛΤΙΚΑ 0 1 0 0 1 1-4 0 1
19. ΦΑΚΕΛ 0 1 0 0 1 0-2 1 0
20. ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 0 1 0 0 1 0-3 0 1
21. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 0 1 0 0 1 1-2 0 1

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΤΙΟΥΜΕΝ 3 1 1 0 0 3-0 1 1 0 0 3-0 0 0 0 0 0-0
2. ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ 3 1 1 0 0 2-0 1 1 0 0 2-0 0 0 0 0 0-0
3. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 3 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 1-0
4. ΣΙΜΠΙΡ 3 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 1-0
5. ΤΑΜΠΟΦ 3 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 1-0
6. ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 3 1 1 0 0 1-0 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0
7. ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 1-1
8. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 1 1 0 1 0 1-1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0
9. ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 1-1
10. Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ 1 1 0 1 0 1-1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0
11. ΚΙΜΚΙ 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 0-0
12. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 1 1 0 1 0 0-0 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0 0-0
13. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 0-0
14. ΣΟΤΣΙ 1 1 0 1 0 0-0 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0 0-0
15. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 0 1 0 0 1 0-1 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0
16. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 0 1 0 0 1 0-1 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0
17. ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 0 1 0 0 1 0-1 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0
18. ΦΑΚΕΛ 0 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-1
19. ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 0 1 0 0 1 0-2 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-2
20. ΒΑΛΤΙΚΑ 0 1 0 0 1 0-3 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-3

Βαθμολογία 2ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ 3 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 1-0
2. ΚΙΜΚΙ 3 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 1-0
3. ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 3 1 1 0 0 1-0 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0
4. ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 3 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0 1 1 0 0 1-0
5. ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ 3 1 1 0 0 1-0 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0
6. ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 3 1 1 0 0 1-0 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0
7. ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 3 1 1 0 0 1-0 1 1 0 0 1-0 0 0 0 0 0-0
8. ΒΑΛΤΙΚΑ 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 1-1
9. ΤΑΜΠΟΦ 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 1-1
10. ΖΕΝΙΤ ΙΙ 1 1 0 1 0 1-1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0
11. ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0 1 0 1 0 1-1
12. Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ 1 1 0 1 0 1-1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0
13. ΤΙΟΥΜΕΝ 1 1 0 1 0 1-1 1 0 1 0 1-1 0 0 0 0 0-0
14. ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ 0 1 0 0 1 0-1 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0
15. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 0 1 0 0 1 0-1 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0
16. ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. 0 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-1
17. ΣΙΜΠΙΡ 0 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-1
18. ΣΟΤΣΙ 0 1 0 0 1 0-1 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0
19. ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 0 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-1
20. ΦΑΚΕΛ 0 1 0 0 1 0-1 0 0 0 0 0-0 1 0 0 1 0-1

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο αγώνων 10
Άσοι 3
Ισοπαλίες 3
Διπλά 4
Άσοι Ημίχρονο 3
Ισοπαλίες Ημίχρονο 4
Διπλά Ημίχρονο 3
Σύνολο τερμάτων 26
Μ.Ο. Γκολ (Εντός έδρας) 1.500
Μ.Ο. Γκολ (Εκτός έδρας) 1.100
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνα 2.600
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνιστική 26.000
Under 2.5 γκολ ανά αγώνα 50.00%
Over 2.5 γκολ ανά αγώνα 50.00%
Γκολ / Γκολ 60.00%
ΝΟ Γκολ 40.00%

Ημίχρονα/Τελικά

1/1 3 30.00%
1/X 0 %
1/2 0 %
X/1 0 %
X/X 1 10.00%
X/2 3 30.00%
2/1 0 %
2/X 2 20.00%
2/2 1 10.00%

Σύνολο Γκολ

Γκολ Εμφανίσεις Ποσοστό
0-1 2 20.00%
2-3 6 60.00%
4-6 2 20.00%
7+ 0 %

Γκολ ανά 15λεπτο

Ακριβή σκορ

Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό
0-1 2 20.00% 1-1 2 20.00%
1-2 2 20.00% 2-0 1 10.00%
2-2 1 10.00% 3-0 1 10.00%
4-1 1 10.00%

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πανόραμα

Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 22/07/2018 ΣΙΜΠΙΡ - ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ - -
- 22/07/2018 ΚΙΜΚΙ - ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ - -
- 22/07/2018 ΖΕΝΙΤ ΙΙ - ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ - -
- 22/07/2018 ΦΑΚΕΛ - ΣΟΤΣΙ - -
- 22/07/2018 ΒΑΛΤΙΚΑ - ΤΑΜΠΟΦ - -
- 22/07/2018 ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ - ΤΙΟΥΜΕΝ - -
- 22/07/2018 ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 - ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ - -
- 22/07/2018 ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. - ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ - -
- 22/07/2018 ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ - Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ - -
- 23/07/2018 ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β - ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ - -

Under/Over Αγωνιστικής

ΣΙΜΠΙΡ ΓΙΑΡ. ΣΙΝΙΚ
Under: 0 Over: 0 Under: 0 Over: 1
ΚΙΜΚΙ ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ
Under: 0 Over: 0 Under: 0 Over: 0
ΖΕΝΙΤ ΙΙ ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ
Under: 0 Over: 1 Under: 0 Over: 0
ΦΑΚΕΛ ΣΟΤΣΙ
Under: 0 Over: 0 Under: 0 Over: 0
ΒΑΛΤΙΚΑ ΤΑΜΠΟΦ
Under: 0 Over: 0 Under: 0 Over: 1
ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ ΤΙΟΥΜΕΝ
Under: 0 Over: 0 Under: 0 Over: 0
ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 ΤΚΑ ΕΝΕΡΤΖΙΑ
Under: 1 Over: 0 Under: 0 Over: 0
ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚ. ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ
Under: 0 Over: 0 Under: 0 Over: 0
ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ Μ. ΣΑΡΑΝΣΚ
Under: 0 Over: 0 Under: 0 Over: 0
ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ
Under: 0 Over: 0 Under: 0 Over: 0