ΙΣΠΑΝΙΑ, Β Ισπανίας ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Χώρα: Θεσμός: Διοργάνωση:

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
Ομάδα Βαθ. Αγ. Ν. Ι. Η. U O Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ
1. ΜΑΛΑΓΑ 29 14 9 2 3 9 5 19-10 7 7 0 0 12-1 7 2 2 3 7-9
2. ΓΡΑΝΑΔΑ 28 14 8 4 2 8 6 22-10 7 5 2 0 12-3 7 3 2 2 10-7
3. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 27 13 8 3 2 11 2 16-6 6 5 1 0 8-1 7 3 2 2 8-5
4. ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 26 13 7 5 1 8 5 23-9 6 5 1 0 14-2 7 2 4 1 9-7
5. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 22 14 5 7 2 8 6 19-12 8 4 4 0 14-4 6 1 3 2 5-8
6. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 22 14 6 4 4 9 5 18-14 7 5 2 0 12-4 7 1 2 4 6-10
7. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 21 13 5 6 2 7 6 19-12 6 2 4 0 10-5 7 3 2 2 9-7
8. ΜΑΓΙΟΡΚΑ 21 14 5 6 3 9 5 19-14 7 4 2 1 13-7 7 1 4 2 6-7
9. ΟΒΙΕΔΟ 19 14 5 4 5 8 6 16-21 7 3 3 1 8-9 7 2 1 4 8-12
10. ΚΑΝΤΙΘ 17 13 4 5 4 10 3 15-12 7 3 3 1 10-5 6 1 2 3 5-7
11. ΑΛΜΕΡΙΑ 17 13 5 2 6 9 4 14-13 6 4 1 1 10-4 7 1 1 5 4-9
12. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 17 13 4 5 4 10 3 12-15 6 4 1 1 6-3 7 0 4 3 6-12
13. ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. 16 13 5 1 7 8 5 11-17 7 4 1 2 8-7 6 1 0 5 3-10
14. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 15 14 3 6 5 10 4 13-13 7 3 4 0 9-4 7 0 2 5 4-9
15. ΕΛΤΣΕ 15 13 3 6 4 9 4 12-18 7 3 3 1 7-4 6 0 3 3 5-14
16. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 15 14 3 6 5 8 6 17-18 7 1 4 2 7-10 7 2 2 3 10-8
17. ΛΟΥΓΚΟ 13 13 3 4 6 9 4 11-14 7 2 1 4 7-10 6 1 3 2 4-4
18. ΡΕΟΥΣ 13 14 3 4 7 10 4 10-19 7 1 3 3 6-10 7 2 1 4 4-9
19. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 13 14 2 7 5 11 3 11-18 6 2 3 1 6-5 8 0 4 4 5-13
20. ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 12 14 3 3 8 5 9 21-25 7 1 1 5 9-14 7 2 2 3 12-11
21. ΚΟΡΔΟΒΑ 11 13 2 5 6 5 8 15-27 7 2 4 1 12-11 6 0 1 5 3-16
22. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 9 14 2 3 9 9 5 9-25 7 2 1 4 7-12 7 0 2 5 2-13

Φόρμα

Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Ι Η Γκολ U O
1. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 13 6 4 1 1 9-4 4 2
2. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 13 6 4 1 1 12-7 2 4
3. ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 12 6 3 3 0 13-3 4 2
4. ΚΑΝΤΙΘ 11 6 3 2 1 11-5 3 3
5. ΓΡΑΝΑΔΑ 11 6 3 2 1 6-3 5 1
6. ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. 10 6 3 1 2 7-6 4 2
7. ΕΛΤΣΕ 10 6 3 1 2 7-10 3 3
8. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 10 6 3 1 2 4-5 5 1
9. ΜΑΛΑΓΑ 10 6 3 1 2 9-7 3 3
10. ΚΟΡΔΟΒΑ 8 6 2 2 2 7-9 3 3
11. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 8 6 2 2 2 6-5 4 2
12. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 7 6 1 4 1 8-8 2 4
13. ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 7 6 2 1 3 12-12 1 5
14. ΟΒΙΕΔΟ 7 6 2 1 3 6-10 2 4
15. ΜΑΓΙΟΡΚΑ 7 6 1 4 1 9-7 3 3
16. ΑΛΜΕΡΙΑ 7 6 2 1 3 6-6 4 2
17. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 6 6 1 3 2 4-7 5 1
18. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 5 6 1 2 3 6-9 4 2
19. ΡΕΟΥΣ 5 6 1 2 3 4-10 4 2
20. ΛΟΥΓΚΟ 5 6 1 2 3 3-5 4 2
21. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 4 6 0 4 2 5-7 3 3
22. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 3 6 1 0 5 4-12 3 3

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΓΡΑΝΑΔΑ 29 14 8 5 1 11-1 7 5 2 0 7-0 7 3 3 1 4-1
2. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 27 13 7 6 0 11-0 6 4 2 0 4-0 7 3 4 0 7-0
3. ΜΑΛΑΓΑ 26 14 7 5 2 8-2 7 5 2 0 6-0 7 2 3 2 2-2
4. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 23 13 6 5 2 10-3 6 4 2 0 7-0 7 2 3 2 3-3
5. ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 22 13 5 7 1 6-2 6 3 3 0 3-0 7 2 4 1 3-2
6. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 21 14 5 6 3 9-6 8 5 3 0 6-0 6 0 3 3 3-6
7. ΟΒΙΕΔΟ 21 14 6 3 5 9-6 7 4 1 2 6-3 7 2 2 3 3-3
8. ΜΑΓΙΟΡΚΑ 20 14 5 5 4 10-7 7 2 4 1 5-3 7 3 1 3 5-4
9. ΑΛΜΕΡΙΑ 19 13 4 7 2 6-4 6 3 2 1 4-2 7 1 5 1 2-2
10. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 17 14 4 5 5 6-9 7 3 1 3 4-5 7 1 4 2 2-4
11. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 16 14 2 10 2 4-5 7 2 5 0 3-1 7 0 5 2 1-4
12. ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 16 14 3 7 4 10-9 7 2 3 2 6-5 7 1 4 2 4-4
13. ΕΛΤΣΕ 16 13 4 4 5 5-7 7 3 2 2 3-2 6 1 2 3 2-5
14. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 15 13 3 6 4 6-7 6 2 3 1 3-2 7 1 3 3 3-5
15. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 15 14 3 6 5 6-7 7 2 4 1 4-2 7 1 2 4 2-5
16. ΛΟΥΓΚΟ 14 13 3 5 5 5-8 7 2 3 2 4-5 6 1 2 3 1-3
17. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 14 14 3 5 6 6-12 7 2 4 1 4-5 7 1 1 5 2-7
18. ΚΑΝΤΙΘ 13 13 2 7 4 5-8 7 1 4 2 2-4 6 1 3 2 3-4
19. ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. 13 13 3 4 6 3-9 7 3 2 2 3-3 6 0 2 4 0-6
20. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 11 14 2 5 7 2-10 6 1 3 2 1-3 8 1 2 5 1-7
21. ΡΕΟΥΣ 9 14 1 6 7 2-8 7 0 4 3 1-4 7 1 2 4 1-4
22. ΚΟΡΔΟΒΑ 8 13 1 5 7 2-12 7 1 3 3 2-5 6 0 2 4 0-7

Βαθμολογία 2ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 25 13 7 4 2 17-7 6 5 1 0 11-2 7 2 3 2 6-5
2. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 23 14 6 5 3 12-7 7 4 3 0 8-2 7 2 2 3 4-5
3. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 23 14 6 5 3 10-6 8 4 2 2 8-4 6 2 3 1 2-2
4. ΜΑΛΑΓΑ 23 14 6 5 3 11-8 7 5 2 0 6-1 7 1 3 3 5-7
5. ΚΑΝΤΙΘ 21 13 5 6 2 10-4 7 3 4 0 8-1 6 2 2 2 2-3
6. ΓΡΑΝΑΔΑ 21 14 5 6 3 11-9 7 3 3 1 5-3 7 2 3 2 6-6
7. ΜΑΓΙΟΡΚΑ 19 14 4 7 3 9-7 7 3 3 1 8-4 7 1 4 2 1-3
8. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 18 14 4 6 4 9-8 6 2 3 1 5-2 8 2 3 3 4-6
9. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 18 13 4 6 3 9-9 6 1 3 2 3-5 7 3 3 1 6-4
10. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 18 13 4 6 3 5-6 6 3 3 0 4-1 7 1 3 3 1-5
11. ΕΛΤΣΕ 18 13 4 6 3 7-11 7 3 3 1 4-2 6 1 3 2 3-9
12. ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. 17 13 4 5 4 8-8 7 2 4 1 5-4 6 2 1 3 3-4
13. ΑΛΜΕΡΙΑ 17 13 5 2 6 8-9 6 4 1 1 6-2 7 1 1 5 2-7
14. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 17 14 3 8 3 9-8 7 2 5 0 6-3 7 1 3 3 3-5
15. ΡΕΟΥΣ 17 14 4 5 5 8-11 7 2 4 1 5-6 7 2 1 4 3-5
16. ΚΟΡΔΟΒΑ 16 13 4 4 5 13-15 7 4 2 1 10-6 6 0 2 4 3-9
17. ΛΟΥΓΚΟ 15 13 3 6 4 6-6 7 1 2 4 3-5 6 2 4 0 3-1
18. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 15 13 3 6 4 6-8 6 2 3 1 3-1 7 1 3 3 3-7
19. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 15 14 4 3 7 11-9 7 1 2 4 3-5 7 3 1 3 8-4
20. ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 14 14 4 2 8 11-16 7 1 0 6 3-9 7 3 2 2 8-7
21. ΟΒΙΕΔΟ 11 14 2 5 7 7-15 7 1 2 4 2-6 7 1 3 3 5-9
22. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 10 14 2 4 8 3-13 7 2 1 4 3-7 7 0 3 4 0-6

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο αγώνων 149
Άσοι 72
Ισοπαλίες 49
Διπλά 28
Άσοι Ημίχρονο 59
Ισοπαλίες Ημίχρονο 62
Διπλά Ημίχρονο 28
Σύνολο τερμάτων 342
Μ.Ο. Γκολ (Εντός έδρας) 1.389
Μ.Ο. Γκολ (Εκτός έδρας) 0.906
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνα 2.295
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνιστική 24.429
Under 2.5 γκολ ανά αγώνα 63.76%
Over 2.5 γκολ ανά αγώνα 36.24%
Γκολ / Γκολ 48.99%
ΝΟ Γκολ 51.01%

Ημίχρονα/Τελικά

1/1 44 29.53%
1/X 13 8.72%
1/2 2 1.34%
X/1 22 14.77%
X/X 30 20.13%
X/2 10 6.71%
2/1 6 4.03%
2/X 6 4.03%
2/2 16 10.74%

Σύνολο Γκολ

Γκολ Εμφανίσεις Ποσοστό
0-1 43 28.86%
2-3 77 51.68%
4-6 29 19.46%
7+ 0 %

Γκολ ανά 15λεπτο

Ακριβή σκορ

Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό
0-0 12 8.05% 0-1 6 4.03%
0-2 6 4.03% 0-4 1 0.67%
1-0 25 16.78% 1-1 29 19.46%
1-2 6 4.03% 1-3 5 3.36%
1-4 2 1.34% 2-0 17 11.41%
2-1 13 8.72% 2-2 7 4.70%
2-3 1 0.67% 2-4 1 0.67%
3-0 6 4.03% 3-1 2 1.34%
3-2 2 1.34% 3-3 1 0.67%
4-0 3 2.01% 4-1 1 0.67%
4-2 2 1.34% 5-1 1 0.67%

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πανόραμα

Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 16/11/2018 ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - ΓΡΑΝΑΔΑ 1 - 0 2 - 2
- 17/11/2018 ΜΑΛΑΓΑ - ΤΑΡΑΓΟΝΑ 1 - 0 2 - 0
- 17/11/2018 ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΤΕΝΕΡΙΦΗ 2 - 0 2 - 0
- 17/11/2018 ΡΕΟΥΣ - ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 1 - 1 1 - 4
- 17/11/2018 ΣΑΡΑΓΟΣΑ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ 0 - 2 2 - 2
- 17/11/2018 ΟΒΙΕΔΟ - ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 2 - 0 2 - 1
- 18/11/2018 ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ - ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. - -
- 18/11/2018 ΚΟΡΔΟΒΑ - ΚΑΝΤΙΘ - -
- 18/11/2018 ΑΛΚΟΡΚΟΝ - ΕΛΤΣΕ - -
- 18/11/2018 ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ - ΛΟΥΓΚΟ - -
- 19/11/2018 ΑΛΜΕΡΙΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - -

Under/Over Αγωνιστικής

ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ ΓΡΑΝΑΔΑ
Under: 5 Over: 3 Under: 3 Over: 4
ΜΑΛΑΓΑ ΤΑΡΑΓΟΝΑ
Under: 5 Over: 2 Under: 6 Over: 1
ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Under: 4 Over: 3 Under: 7 Over: 1
ΡΕΟΥΣ ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ
Under: 3 Over: 4 Under: 4 Over: 3
ΣΑΡΑΓΟΣΑ ΜΑΓΙΟΡΚΑ
Under: 5 Over: 2 Under: 6 Over: 1
ΟΒΙΕΔΟ ΣΠ. ΧΙΧΟΝ
Under: 4 Over: 3 Under: 4 Over: 3
ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ.
Under: 6 Over: 0 Under: 3 Over: 3
ΚΟΡΔΟΒΑ ΚΑΝΤΙΘ
Under: 4 Over: 3 Under: 4 Over: 2
ΑΛΚΟΡΚΟΝ ΕΛΤΣΕ
Under: 6 Over: 0 Under: 3 Over: 3
ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ ΛΟΥΓΚΟ
Under: 4 Over: 2 Under: 5 Over: 1
ΑΛΜΕΡΙΑ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
Under: 3 Over: 3 Under: 5 Over: 2