ΙΣΠΑΝΙΑ, Β Ισπανίας ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Χώρα: Θεσμός: Διοργάνωση:

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
Ομάδα Βαθ. Αγ. Ν. Ι. Η. U O Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ Αγ. Ν Ι Η Γκολ
1. ΜΑΛΑΓΑ 15 6 5 0 1 4 2 8-2 3 3 0 0 5-0 3 2 0 1 3-2
2. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 14 6 4 2 0 4 2 11-3 4 3 1 0 8-1 2 1 1 0 3-2
3. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 12 6 3 3 0 3 3 11-5 3 1 2 0 5-2 3 2 1 0 6-3
4. ΓΡΑΝΑΔΑ 11 6 3 2 1 3 3 10-4 3 2 1 0 6-1 3 1 1 1 4-3
5. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 11 6 3 2 1 6 0 5-2 3 2 1 0 3-1 3 1 1 1 2-1
6. ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 11 6 3 2 1 4 2 7-5 2 2 0 0 3-1 4 1 2 1 4-4
7. ΜΑΓΙΟΡΚΑ 10 6 3 1 2 5 1 5-5 3 2 0 1 3-3 3 1 1 1 2-2
8. ΟΒΙΕΔΟ 9 6 2 3 1 4 2 9-9 3 0 2 1 2-6 3 2 1 0 7-3
9. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 8 6 2 2 2 3 3 8-6 3 1 1 1 3-4 3 1 1 1 5-2
10. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 8 6 2 2 2 6 0 6-4 3 2 1 0 5-1 3 0 1 2 1-3
11. ΡΕΟΥΣ 8 6 2 2 2 5 1 5-5 3 0 2 1 2-3 3 2 0 1 3-2
12. ΛΟΥΓΚΟ 7 6 2 1 3 4 2 7-8 3 1 0 2 4-6 3 1 1 1 3-2
13. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 7 6 2 1 3 5 1 5-6 3 2 1 0 5-2 3 0 0 3 0-4
14. ΑΛΜΕΡΙΑ 7 6 2 1 3 4 2 6-7 3 1 1 1 3-3 3 1 0 2 3-4
15. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 6 6 1 3 2 4 2 8-10 3 1 1 1 2-3 3 0 2 1 6-7
16. ΚΑΝΤΙΘ 6 6 1 3 2 6 0 4-6 3 1 1 1 2-3 3 0 2 1 2-3
17. ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. 6 6 2 0 4 3 3 4-10 3 1 0 2 2-5 3 1 0 2 2-5
18. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 5 6 1 2 3 5 1 3-9 3 1 1 1 2-2 3 0 1 2 1-7
19. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 4 6 0 4 2 5 1 5-7 2 0 1 1 2-3 4 0 3 1 3-4
20. ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 4 6 1 1 4 3 3 7-10 3 0 0 3 2-6 3 1 1 1 5-4
21. ΕΛΤΣΕ 4 6 0 4 2 6 0 3-6 3 0 2 1 1-3 3 0 2 1 2-3
22. ΚΟΡΔΟΒΑ 3 6 0 3 3 2 4 6-14 4 0 3 1 6-8 2 0 0 2 0-6

Φόρμα

Ομάδα Βαθ. ΑΓ. Ν Ι Η Γκολ U O
1. ΜΑΛΑΓΑ 15 6 5 0 1 8-2 4 2
2. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 14 6 4 2 0 11-3 4 2
3. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 12 6 3 3 0 11-5 3 3
4. ΓΡΑΝΑΔΑ 11 6 3 2 1 10-4 3 3
5. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 11 6 3 2 1 5-2 6 0
6. ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 11 6 3 2 1 7-5 4 2
7. ΜΑΓΙΟΡΚΑ 10 6 3 1 2 5-5 5 1
8. ΟΒΙΕΔΟ 9 6 2 3 1 9-9 4 2
9. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 8 6 2 2 2 8-6 3 3
10. ΡΕΟΥΣ 8 6 2 2 2 5-5 5 1
11. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 8 6 2 2 2 6-4 6 0
12. ΛΟΥΓΚΟ 7 6 2 1 3 7-8 4 2
13. ΑΛΜΕΡΙΑ 7 6 2 1 3 6-7 4 2
14. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 7 6 2 1 3 5-6 5 1
15. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 6 6 1 3 2 8-10 4 2
16. ΚΑΝΤΙΘ 6 6 1 3 2 4-6 6 0
17. ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. 6 6 2 0 4 4-10 3 3
18. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 5 6 1 2 3 3-9 5 1
19. ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 4 6 1 1 4 7-10 3 3
20. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 4 6 0 4 2 5-7 5 1
21. ΕΛΤΣΕ 4 6 0 4 2 3-6 6 0
22. ΚΟΡΔΟΒΑ 3 6 0 3 3 6-14 2 4

Βαθμολογία 1ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΓΡΑΝΑΔΑ 14 6 4 2 0 5-0 3 3 0 0 4-0 3 1 2 0 1-0
2. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 13 6 4 1 1 5-1 3 2 1 0 3-0 3 2 0 1 2-1
3. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 12 6 3 3 0 4-0 3 2 1 0 2-0 3 1 2 0 2-0
4. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 11 6 3 2 1 4-1 3 2 0 1 3-1 3 1 2 0 1-0
5. ΟΒΙΕΔΟ 11 6 3 2 1 5-2 3 1 1 1 2-2 3 2 1 0 3-0
6. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 11 6 3 2 1 4-2 4 3 1 0 3-0 2 0 1 1 1-2
7. ΜΑΛΑΓΑ 11 6 3 2 1 4-1 3 2 1 0 3-0 3 1 1 1 1-1
8. ΜΑΓΙΟΡΚΑ 10 6 3 1 2 3-2 3 1 1 1 1-1 3 2 0 1 2-1
9. ΑΛΜΕΡΙΑ 9 6 2 3 1 3-2 3 1 1 1 1-1 3 1 2 0 2-1
10. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 8 6 2 2 2 5-4 3 1 1 1 2-2 3 1 1 1 3-2
11. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 8 6 1 5 0 2-1 3 1 2 0 2-1 3 0 3 0 0-0
12. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 8 6 2 2 2 2-2 3 1 2 0 1-0 3 1 0 2 1-2
13. ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 7 6 1 4 1 1-1 2 0 2 0 0-0 4 1 2 1 1-1
14. ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 6 6 1 3 2 3-3 3 0 2 1 1-2 3 1 1 1 2-1
15. ΛΟΥΓΚΟ 6 6 2 0 4 2-5 3 1 0 2 1-3 3 1 0 2 1-2
16. ΡΕΟΥΣ 5 6 1 2 3 1-3 3 0 1 2 0-2 3 1 1 1 1-1
17. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 4 6 0 4 2 1-3 3 0 3 0 1-1 3 0 1 2 0-2
18. ΚΑΝΤΙΘ 4 6 0 4 2 1-4 3 0 2 1 0-2 3 0 2 1 1-2
19. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 4 6 1 1 4 1-4 2 0 1 1 0-1 4 1 0 3 1-3
20. ΚΟΡΔΟΒΑ 4 6 1 1 4 1-7 4 1 1 2 1-3 2 0 0 2 0-4
21. ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. 4 6 1 1 4 1-7 3 1 0 2 1-3 3 0 1 2 0-4
22. ΕΛΤΣΕ 3 6 0 3 3 1-4 3 0 1 2 0-2 3 0 2 1 1-2

Βαθμολογία 2ου Ημιχρόνου

Σύνολο Εντός Έδρας Εκτός Έδρας
ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
1. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ 15 6 5 0 1 7-1 4 3 0 1 5-1 2 2 0 0 2-0
2. ΜΑΛΑΓΑ 11 6 3 2 1 4-1 3 2 1 0 2-0 3 1 1 1 2-1
3. ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ 11 6 3 2 1 6-4 2 2 0 0 3-1 4 1 2 1 3-3
4. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ 11 6 3 2 1 6-4 3 1 1 1 2-2 3 2 1 0 4-2
5. ΡΕΟΥΣ 11 6 3 2 1 4-2 3 1 2 0 2-1 3 2 0 1 2-1
6. ΛΟΥΓΚΟ 10 6 3 1 2 5-3 3 1 0 2 3-3 3 2 1 0 2-0
7. ΓΡΑΝΑΔΑ 10 6 3 1 2 5-4 3 2 0 1 2-1 3 1 1 1 3-3
8. ΤΕΝΕΡΙΦΗ 10 6 3 1 2 4-3 2 1 0 1 2-2 4 2 1 1 2-1
9. ΚΑΝΤΙΘ 9 6 2 3 1 3-2 3 1 2 0 2-1 3 1 1 1 1-1
10. ΟΣΑΣΟΥΝΑ 8 6 2 2 2 4-3 3 2 1 0 4-1 3 0 1 2 0-2
11. ΣΠ. ΧΙΧΟΝ 8 6 2 2 2 4-3 3 2 1 0 3-0 3 0 1 2 1-3
12. ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. 8 6 2 2 2 3-3 3 0 2 1 1-2 3 2 0 1 2-1
13. ΕΛΤΣΕ 7 6 1 4 1 2-2 3 1 1 1 1-1 3 0 3 0 1-1
14. ΑΛΜΕΡΙΑ 7 6 2 1 3 3-5 3 1 1 1 2-2 3 1 0 2 1-3
15. ΜΑΓΙΟΡΚΑ 6 6 1 3 2 2-3 3 1 1 1 2-2 3 0 2 1 0-1
16. ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ 6 6 2 0 4 4-7 3 0 0 3 1-4 3 2 0 1 3-3
17. ΟΒΙΕΔΟ 6 6 1 3 2 4-7 3 0 1 2 0-4 3 1 2 0 4-3
18. ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ 6 6 1 3 2 3-6 3 0 2 1 0-1 3 1 1 1 3-5
19. ΑΛΚΟΡΚΟΝ 5 6 0 5 1 1-2 3 0 3 0 1-1 3 0 2 1 0-1
20. ΚΟΡΔΟΒΑ 5 6 1 2 3 5-7 4 1 2 1 5-5 2 0 0 2 0-2
21. ΣΑΡΑΓΟΣΑ 4 6 1 1 4 4-5 3 0 0 3 0-3 3 1 1 1 4-2
22. ΤΑΡΑΓΟΝΑ 3 6 1 0 5 1-7 3 1 0 2 1-2 3 0 0 3 0-5

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Στατιστικά Πρωταθλήματος

Σύνολο αγώνων 66
Άσοι 26
Ισοπαλίες 22
Διπλά 18
Άσοι Ημίχρονο 23
Ισοπαλίες Ημίχρονο 25
Διπλά Ημίχρονο 18
Σύνολο τερμάτων 143
Μ.Ο. Γκολ (Εντός έδρας) 1.152
Μ.Ο. Γκολ (Εκτός έδρας) 1.015
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνα 2.167
Μ.Ο. Γκολ ανά αγώνιστική 23.833
Under 2.5 γκολ ανά αγώνα 71.21%
Over 2.5 γκολ ανά αγώνα 28.79%
Γκολ / Γκολ 46.97%
ΝΟ Γκολ 53.03%

Ημίχρονα/Τελικά

1/1 14 21.21%
1/X 8 12.12%
1/2 1 1.52%
X/1 11 16.67%
X/X 10 15.15%
X/2 4 6.06%
2/1 1 1.52%
2/X 4 6.06%
2/2 13 19.70%

Σύνολο Γκολ

Γκολ Εμφανίσεις Ποσοστό
0-1 21 31.82%
2-3 35 53.03%
4-6 10 15.15%
7+ 0 %

Γκολ ανά 15λεπτο

Ακριβή σκορ

Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό Αποτέλεσμα Εμφανίσεις Ποσοστό
0-0 3 4.55% 0-1 5 7.58%
0-2 5 7.58% 0-4 1 1.52%
1-0 13 19.70% 1-1 17 25.76%
1-2 3 4.55% 1-3 2 3.03%
1-4 1 1.52% 2-0 4 6.06%
2-1 3 4.55% 2-2 1 1.52%
2-4 1 1.52% 3-0 3 4.55%
3-1 1 1.52% 3-2 1 1.52%
3-3 1 1.52% 4-0 1 1.52%

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Πανόραμα

Αγωνιστική:

Κωδικός Ημερομηνία Αγώνας Σκορ Ημιχρόνου Τελικό Σκορ
- 28/09/2018 ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ - -
- 29/09/2018 ΛΟΥΓΚΟ - ΜΑΓΙΟΡΚΑ - -
- 29/09/2018 ΓΡΑΝΑΔΑ - ΚΟΡΔΟΒΑ - -
- 29/09/2018 ΣΠ. ΧΙΧΟΝ - ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ - -
- 29/09/2018 ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΚΑΝΤΙΘ - -
- 30/09/2018 ΑΛΚΟΡΚΟΝ - ΟΒΙΕΔΟ - -
- 30/09/2018 ΜΑΛΑΓΑ - ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ. - -
- 30/09/2018 ΑΛΜΕΡΙΑ - ΡΕΟΥΣ - -
- 30/09/2018 ΟΣΑΣΟΥΝΑ - ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ - -
- 30/09/2018 ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ - ΕΛΤΣΕ - -
- 30/09/2018 ΤΑΡΑΓΟΝΑ - ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ - -

Under/Over Αγωνιστικής

ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ ΣΑΡΑΓΟΣΑ
Under: 2 Over: 1 Under: 1 Over: 2
ΛΟΥΓΚΟ ΜΑΓΙΟΡΚΑ
Under: 1 Over: 2 Under: 3 Over: 0
ΓΡΑΝΑΔΑ ΚΟΡΔΟΒΑ
Under: 2 Over: 1 Under: 0 Over: 2
ΣΠ. ΧΙΧΟΝ ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
Under: 3 Over: 0 Under: 1 Over: 1
ΤΕΝΕΡΙΦΗ ΚΑΝΤΙΘ
Under: 1 Over: 1 Under: 3 Over: 0
ΑΛΚΟΡΚΟΝ ΟΒΙΕΔΟ
Under: 3 Over: 0 Under: 2 Over: 1
ΜΑΛΑΓΑ ΡΑΓΙΟ ΜΑΧΑΔ.
Under: 2 Over: 1 Under: 1 Over: 2
ΑΛΜΕΡΙΑ ΡΕΟΥΣ
Under: 2 Over: 1 Under: 3 Over: 0
ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
Under: 2 Over: 1 Under: 1 Over: 2
ΕΞΤΡΕΜΑΔΟΥΡΑ ΕΛΤΣΕ
Under: 1 Over: 2 Under: 3 Over: 0
ΤΑΡΑΓΟΝΑ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
Under: 3 Over: 0 Under: 3 Over: 1