16.03.24|06:40

Kingbet Kingbet

Τα betting tips της 1ης αγωνιστικής των πλέι-άουτ | Stoiximan Super League

τα-betting-tips-της-1ης-αγωνιστικής-των-πλέι-άουτ-sto-240490

Το Σάββατο 16 Μαρτίου θα διεξαχθεί η 1η στροφή των πλέι-άουτ της Stoiximan Super League και στις επόμενες γραμμές παρατίθενται τα betting tips της προσεχούς αγωνιστικής. Μέσα από την ιστοσελίδα μας θα διαβάζετε εμπεριστατωμένες αναλύσεις αγώνων και τα καλύτερα προγνωστικά σουπερ λιγκ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΟΛΟΣ

Αστέρας Τρίπολης ΝΠΣ Βόλου betting tips

• Στο αντίστοιχο ματς της κανονικής περιόδου ο Αστέρας νίκησε 1-0 με γκολ στο 93’.
  • Μόλις 1 γκολ έχει πετύχει ο Βόλος σε 6 συνολικά επισκέψεις του στην Τρίπολη. Το είχε βάλει ο Περέα τον Δεκέμβριο του 2020, στο 94ο λεπτό.
  • Με 7 σερί Over 2,5 έκλεισε την κανονική περίοδο ο Αστέρας, τα 4 εκ των οποίων ήταν και Over 3,5.
  • Εντός έδρας ο Αστέρας είναι αήττητος μέσα στο 2024, με 3 νίκες και 2 ισοπαλίες.
  • Μόνο νίκες έχει ο Αστέρας στην πρεμιέρα των πλέι άουτ την προηγούμενη τετραετία.
  • Στις τρεις προηγούμενες πρεμιέρες του στα πλέι άουτ ο Βόλος δεν σκόραρε (2 ήττες, 1 ισοπαλία).
  • Επτά νίκες, μία ισοπαλία και μία ήττα ο απολογισμός του Μίλαν Ράσταβατς σε 9 συνολικά αγώνες απέναντι στον Βόλο.
  • Σε 11 αγώνες μέσα στο 2024, ο Βόλος έχει μόλις 1 νίκη.

ΚΗΦΙΣΙΑ – ΟΦΗ

Κηφισιά ΟΦΗ betting tips

• Το αντίστοιχο ματς της κανονικής περιόδου (0-0) είχε διεξαχθεί στο ΔΑΚ Λαμίας.
  • Μόνο σε δύο εντός έδρας ματς τη φετινή σεζόν: στο 0-0 με τον ΟΦΗ και στο 0-0 με τον Βόλο, που τελικά κατακυρώθηκε υπέρ της με 3-0.
  • Τα 7 από τα 9 τελευταία ματς της Κηφισιάς ήταν Over 2,5.
  • Και τα 4 παιχνίδια που έδωσε ο ΟΦΗ υπό τις οδηγίες του Δέλλα ήταν Over 3,5. Και στα τέσσερα μπήκαν ακριβώς 4 γκολ.
  • Δέκα μήνες έχει να νικήσει εκτός έδρας ο ΟΦΗ. Από τις 13 Μαΐου του 2023 (3-2 στο Αγρίνιο).
  • Ο ΟΦΗ δέχτηκε γκολ στα 12 από τα 13 φετινά εκτός έδρας παιχνίδια του. Μόνο με την Κηφισιά (στη Λαμία) κράτησε ανέπαφη την εστία του.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός

• Τέσσερις ήττες σε ισάριθμες πρεμιέρες στα πλέι άουτ μετράει ο Παναιτωλικός!
  • Στο 3-2 των δύο ομάδων της κανονικής περιόδου, τα τρία γκολ του Παναιτωλικού είχε πετύχει ο Σίλβα Τορεχόν.
  • Τέσσερις ήττες στα πέντε τελευταία εντός έδρας παιχνίδια έχει ο Παναιτωλικός.
  • Τα 10 από τα 12 τελευταία εντός έδρας γκολ του ο Παναιτωλικός τα έχει δεχτεί στο β’ ημίχρονο.
  • Τα 6 από τα 7 τελευταία εκτός έδρας ματς του Πανσερραϊκού ήταν No Goal. Μόνο στο Αγρίνιο έφερε G/G.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ατρόμητος ΠΑΣ Γιάννινα τα betting tips της πρώτης αγωνιστικής των πλέι-άουτ.

• Τα 6 από τα 7 τελευταία μεταξύ τους ματς, ανεξαρτήτως έδρας, έληξαν ισόπαλα και μάλιστα με ακριβές σκορ 1-1!
  • Μόλις 1 νίκη έχει ο Μιχάλης Γρηγορίου σε σύνολο 17 αγώνων κόντρα στον Ατρόμητο, και μάλιστα αυτή ήταν εκτός έδρας (Ατρόμητος – Κέρκυρα 1-4 το 2017).
  • Και τα 5 τελευταία μεταξύ τους με γηπεδούχο τον Ατρόμητο (σε πρωτάθλημα και Κύπελλο) ήταν G/G.
  • Ο Ατρόμητος δέχτηκε γκολ στα 10 από τα 13 φετινά εντός έδρας παιχνίδια του.
  • Ο ΠΑΣ Γιάννινα σκόραρε στα 9 από τα 13 φετινά εκτός έδρας παιχνίδια του, ενώ μόλις σε ένα κράτησε απαραβίαστη την εστία του (στο Αγρίνιο).
  • Τα 9 από τα 14 συνολικά εκτός έδρας τέρματά του ο ΠΑΣ τα πέτυχε στο α’ ημίχρονο.

analysis ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ stoiximatikes ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ kouponi ΚΟΥΠΟΝΙ programma ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TV