προσφορές εταιριών | Winmasters | KingBet
17/07/2018 13:45

ΑΠΟΕΛ – Σούντουβα παίζει δυνατά στο winmasters.gr

ΑΠΟΕΛ – Σούντουβα παίζει δυνατά στο winmasters.gr - Κεντρική Εικόνα

Το αποτέλεσμα (3-1) του πρώτου αγώνα στη Λιθουανία δίνει στην Σούντουβα ένα ελαφρύ προβάδισμα πρόκρισης, με το γκολ του ΑΠΟΕΛ στο τέλος να δίνει στους Κύπριους ελπίδες για να γυρίσουν «τούμπα» τις πιθανότητες στο «ΓΣΠ».

Ο ΑΠΟΕΛ στις 8 από τις 10 πιο πρόσφατες εντός έδρας αναμετρήσεις του στο Τσάμπιονς Λιγκ, είτε προκριματικά, είτε επίσημα πέτυχε τουλάχιστον ένα γκολ. Η Σούντουβα, στις τρεις πιο πρόσφατες εκτός έδρας ευρωπαϊκές αναμετρήσεις, εμφάνισε το σετ 2-3 γκολ.

Γεννημένος νικητής, παίξε νόμιμα στη winmasters (21+) –Ι σχύουν όροι & προϋποθέσεις

Το ΑΠΟΕΛ – Σούντουβα στο winmasters.gr με πλήθος αγορών* και έξυπνες στοιχηματικές επιλογές*. Όλοι οι παίκτες θα έχουν την ευκαιρία να βρουν συγκεκριμένες αγορές* για ημίχρονο*, τελικό αποτέλεσμα*, over ή under, σύνολο τερμάτων*,  κόρνερ*, ακριβές σκορ*, χάντικαπ νίκης* και πολλά ακόμη, έχοντας πάντα τη δυνατότητα για γρήγορες αγορές* (fast markets) και cashout*.