20/03/2017 07:01 | 4626 εμφανίσεις

Τσβίκαου - Χάνσα Ρόστοκ: Χάνεται... το τρένο

Η Τσβίκαου έκανε το 4Χ4 και δείχνει ότι πιστεύει στην παραμονή. Η Χάνσα δεν πατάει καλά φέρνοντας πολλές ισοπαλίες τελευταία και δείχνει να έχει χάσει το τρένο της ανόδου.

Σετ αποδόσεων: 2.30 – 3.20 – 3.10
* Παράδοση: 0-1-0 εντός, 0-1-2 συνολικά.
Α’ γύρος: ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ – ΤΣΒΙΚΑΟΥ 5-0

ΤΣΒΙΚΑΟΥ
Ρεπορτάζ: Εκανε το 4Χ4, δείχνοντας ότι πιστεύει στην παραμονή. Κέρδισε με 1-2 στην έδρα της Ρέγκενσμπουργκ, αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ, με δύο γκολ του Γκέμπελ. Τελευταία φορά που έκανε 4 συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα ήταν τον περσινό Φεβρουάριο-Μάρτιο που βρισκόταν στη Ρέγκιοναλ Λίγκα. Ξέφυγε στο +8 από τη ζώνη του υποβιβασμού και δείχνει ότι μπορεί να μείνει στην κατηγορία.

Αγωνιστικά νέα: Τιμωρημένος ο βασικός επιθετικός Φρικ (19/1), τραυματίας ο μέσος Σλιχτ (17/0). Τραυματίστηκε και χάνει τη χρονιά ο επιθετικός Γκέμπελ (25/4).

Bet info: Σκοράρει για 4 σερί ματς, εντός βρίσκει δίχτυα για 6 συνεχόμενα. Στην έδρα της μετράει 4 διαδοχικές νίκες, ενώ έχει κρατήσει σε 6/14 παιχνίδια της εντός το μηδέν στην άμυνα.

Εκανες εγγραφή στην Mypasafe; Το πλέον αγαπητό μέσο πληρωμής αλλάζει. Μάθε πως και κάνε εγγραφή με πολύ απλό τρόπο εδώ

ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ
Ρεπορτάζ: Επέστρεψε στις κακές εμφανίσεις και ήρθε ισόπαλη 1-1 με τη Φορτούνα. Στο πρώτο μέρος ήταν πιο κινητική, αλλά δεν είχε τη μεγάλη ευκαιρία. Στο δεύτερο μέρος άνοιξε το σκορ με τον Μπεναγιαμίνα στο 56ο λεπτό, ωστόσο είκοσι λεπτά αργότερα δέχτηκε την ισοφάριση στη μοναδική καλή φάση της αντιπάλου. Δύσκολα θα διεκδικήσει την άνοδο με αυτές τις εμφανίσεις, ούτε όμως θα κινδυνέψει με υποβιβασμό.

Αγωνιστικά νέα: Εξέτισε ο αρχηγός Γκαρντάφκσι (δ.χαφ, 22/0).

Bet info: Δεν σκοράρει στα δύο τελευταία εκτός, ενώ έχει 3 σερί under μακριά από την έδρα της.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: Η Τσβίκαου είναι σε εξαιρετικό μομέντουμ και στην έδρα της μπορεί να κερδίσει τη Χάνσα, που δεν πατάει καλά τελευταία.